Подарък за 13 годишни момчета

  • 3 191
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Моля за помощ за идея за подарък за две 13- годишни момчета. Много съм далеч от тази възраст, а ми е спешно.

# 1
  • Мнения: 2 241
Това пожъна успех за един рожденик съвсем скоро. Служи като външна батерия и стик за селфи едновременно  Peace

# 2
  • Мнения: 190
не мога да съдействам с конкретен линк, но потърсете специални "геймърски" клавиатура или мишка Simple Smile виждала съм само купени вече как изглежда, но не мога да дам съвет къде да търсите. Иначе мисля, че е подходящо.

# 3
  • Мнения: 747
Зависи от бюджета и каква харесват - хубава топка, геймърска мишка, билети за някоя атракция, аксесоар, дреха, хеликоптер или лодка с дистанционно, лего...

# 4
  • Мнения: 8 230
http://store.magnetic-pixels.bg/howto

страшна краста са тези топчета. Оказаха се идеален подарък.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 966
не мога да съдействам с конкретен линк, но потърсете специални "геймърски" клавиатура или мишка Simple Smile виждала съм само купени вече как изглежда, но не мога да дам съвет къде да търсите. Иначе мисля, че е подходящо.

 Peace Ако са геймъри ще те боготворят ако им вземеш нещо на Razer. Но все пак зависи с какъв бюджет си, доста са скъпички нещата им.
Друго подходящо, за което се сещам, са металните логически пъзели cast puzzles - http://www.eureka-puzzle.eu Има ги и в България, в книжарници Хеликон например.
Може и спортни принадлежности за любим спорт.
И все пак зависи от характера и интересите на децата.

# 6
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Попитайте родителите какви интереси имат децата.

# 7
  • софия
  • Мнения: 1 305
Много интересни идеи сте дали  bouquet
Хубава футболна кожена топка, или екип за футбол, ако харесва в Декатлон на блузите може да им изпишат имената.

# 8
  • Мнения: 282
Според мен е добра идеята за топка или фланелка, къси гащи, нещо което ще му влезе със сигурност в употреба. На 13 години момчетата са доста енергични и не спират да се движат, тичат и играят дрехите се захабява и късат много бързо. Ако е привърженик на някой отбор, един екип или фланелка със сигурност ще са му от полза.

# 9
  • Мнения: 812
Хубави слушалки за музика,готин часовник за ръка или парфюм-това са предложения от моя син ,който е на 14години.Много хареса и вашите предложения.

Общи условия

Активация на акаунт