Каква форма на обувки ще са модерни тази пролет?

  • 12 759
  • 215
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 457
Деска, това което си показала ми се вижда прилично Simple Smile. Особено на фона на тез' детски цвички, на които се нагледах, това направо е красиво. Peace
Значи и аз нещо такова ще си търся Simple Smile. Реших вече. Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 4 473
Аз да попитам - някой поръчвал ли си е обувки от БРАЙТ ?

Стрелче, мисля, че някой беше поръчвал от Брайта, още миналия сезон даже! Те са ВАрненска фирма  до колкото знам, а ти нали имаш някакви Варненски корени, та ако идваш насам, може да наминеш в магазините им. Аз лично знам 2 техни на центъра. Обаче много са скъпи обувките им бе мамка им!  Shocked НЯкакви сандалки бяха онзи ден като ходих 100 и кусур лева.... #Crazy



И аз имам някакъв спомен, че някой беше поръчвал....та затова и питам Mr. Green
Благодаря ти за инфото - не знаех, че са варненска фирма, както и че имат магазини  bouquet
Аз съм си варненка бе Бубе Flutter, ама друг е въпроса къде съм омъжена Wink. За съжаление последните години си идвам само лятото - юли, август, а ми се щеше да си взема обувчици по-скоро Laughing
А иначе, че са скъпи - скъпи са  Close, но си хаесах два-три модела на "по-приличната" цена 55-70лв Crazy
Уф, в София що нямат магазин Crossing Arms

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Деска, това което си показала ми се вижда прилично Simple Smile. Особено на фона на тез' детски цвички, на които се нагледах, това направо е красиво. Peace
Значи и аз нещо такова ще си търся Simple Smile. Реших вече. Crossing Arms

Успех в търсенето и ако намериш да кажеш къде! Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 9 457
Деска, при всички случаи ще бъде в София със сигурност Simple Smile. Гледам, че си от Варна. Wink

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Деска, при всички случаи ще бъде в София със сигурност Simple Smile. Гледам, че си от Варна. Wink

Е,нищо де,аз ходя по магазини и в София. Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 9 457
О.К. Ако имам попадение непремено ще се похваля тук. Hug

# 51
  • Мнения: 1 616
Аз да попитам - някой поръчвал ли си е обувки от БРАЙТ ?

Стрелче, имам смътни спомени, че май Смърфиета си беше поръчвала от тях и е останала много доволна. Доколкото помня, номерът се оказал неподходящ за нея, но без никакви усложнения ги е върнала и са й пратили парите! Пробвай да й пишеш на лични за повече подробности. Аз от сайта им си харесах това-онова, ама нямат 35-ти номер... Sad

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 11:25 от Нимфетка

# 52
  • Мнения: 5 391
Много ме кефят заоблените (само с ниска подметка!)
И мен Peace

# 53
  • Мнения: 2 125
Заоблените са готини, харесват ми, но да ги гледам на нечий друг крак Flutter

Аз миналата година забих едни летни, ама ще ги снимам довечера, за да ми кажете мнение и тогава ще ви разкажа историята им.

# 54
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Всъщност заоблените ще се харесат на такива като мен, който почти не излизат от дънките и са постоянно спортно облечени Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 332
Всъщност заоблените ще се харесат на такива като мен, който почти не излизат от дънките и са постоянно спортно облечени Mr. Green
Не баш... Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 10 858
Искате ли да съберем линкове на сайтове, БГ и др. от които може да се поръчва и правят доставки до България? Поне като си харесаме нещо да може и да си го вземеме, че само очи да плакна  - не издържам!

# 57
  • Мнения: 3 254
Аз харесвам този тип обувки, миналата есен се сдобих с такива, но ми се иска да взема и нещо по-елегантно.

# 58
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз харесвам почти всякакви обувки, за всеки модел се намира мястото и облеклото.

май не ми харесват тия с огромната платформа отдолу, мисля,че бяха модни в бг преди около 7 г?

миналата година си взех от бг ей тия буйки   , ако знете как ме бъзикаха всички Crazy
на първо място мъжа ми-била съм като малкия мук с тия цвички. като ги обух обаче нещо взеха да ги харесват, спукаха се да ме питат от къде са и колко струват Mr. Green
 най им се радваше малката, все заляга да им пипа подробностите по тях и лази след мен като кученце :
а от погледите на испанките разбирам, че ако могат ще ми бият шамар за да ми ги вземат Flutter

# 59
  • Мнения: 4 473
Аз да попитам - някой поръчвал ли си е обувки от БРАЙТ ?

Стрелче, имам смътни спомени, че май Смърфиета си беше поръчвала от тях и е останала много доволна. Доколкото помня, номерът се оказал неподходящ за нея, но без никакви усложнения ги е върнала и са й пратили парите! Пробвай да й пишеш на лични за повече подробности. Аз от сайта им си харесах това-онова, ама нямат 35-ти номер... Sad

Благодаря ти! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт