За Кашите "Лека Нощ" на Хип

  • 3 724
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 689
Здравейте!
Моля,ако някой ползва тези каши да ми каже кога се дават като последно хранене или по-рано?Самостоятелно или с мляко /кърма/?Касае се за 9 месечно бебе!Благодаря!

# 1
  • Мнения: 3 042
Кашите "Лека Нощ" на Хип съдържат мляко, за това не е необходимо да добавяш. Предназначени са за вечерно хранене. Аз лично съм ги ползвала за такова, в един период когато синът ми отказа всякакво мляко, това беше към началото на 11м. Според мен е по-добре детенцето да си вечеря АМ или кърма, докато иска. Ако не го засища, може да добавиш бисквити.
Иначе ги давам или на закуска или на следобедна закуска. Моя син и до днес много обича да си ги хапва, но вече рядко му давам, защото количеството не му стига.

# 2
  • Мнения: 5 370
СТанислав просто притреперваше за тях. Особено за ванилиевата каша-ммммммм.
Както е казала Руби-могат да се дават и на други хранения.

# 3
  • Мнения: 140
Дъщеря ми си ги хапва с охота Grinning
Единствено още не е опитвала шоколадовото,защото мисля че й е още рано за какао.
 Давала съм ги за вечеря след като оказа АМ, сега ги давам за следобедна закуска.
Мисля че са млечни и нямат нужда от допълнително мляко.
 Peace

# 4
  • Мнения: 7 821
Децата много ги харесваха. И аз ги давах на вечеря като отказаха млякото.

# 5
  • Мнения: 1 639
Давала съм за следобедна.
Вечер сме изцяло на мляко все още  Wink

# 6
  • Мнения: 1 645
Давала съм ги само като следобедна закуска.
Мляко не съм прибавяла,защото са млечни каши.

# 7
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
и аз не добавям мляко. Давам му вечер от тази каша, но нещо напоследък не я харесва и аз не мога да разбера защо newsm78.

# 8
  • Мнения: 1 427
Давала съм няколко пъти,но не ги яде с голям ентусиазъм.Последния път дадох с ванилия-то се оказа,че това си е крем от нишесте и мляко с ванилия за аромат!

# 9
  • Мнения: 607
Аз ги давах за следобедна закуска.

# 10
И аз го давам следобед ,и детето ги  яде с удоволствие

# 11
  • Мнения: 269
Давах му ги за следобедна закуска, без тези с какао.
Вече рядко давам защото изяжда по 2!

# 12
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Давала съм за следобедна закуска

# 13
  • Мнения: 344
Давам ги вечер в събота или в неделя, когато не яде от кухнята.

# 14
  • Мнения: 1 149
И аз ги давам за следобедна закуска  но незнам колко често мога да ги давам -в смисъл през колко дни че дребния умира за тях пък и баткото се облизва.Ако някой знае моля да коментира.Благодаря предварително.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт