Отговори
  • Мнения: 120
Здравейте!Предстои ни операция при д-р Михайлова съвсем скоро,проблемът е ,че отначало като ми я препоръчаха и като говорих с нея ми вдъхна доверие,но впоследствие попаднах на не толкова добри отзиви за нея.А ще оперира бебе на няколко месеца?Чудя се вече,нямам вяра на лекарите,а това не е добре.Избрах нея,тъй като и двата проблема на бебка са от нейната компетенция-очен лекар и пластичен хирург.Бихте ли споделили мнения за нея?

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте , направихте ли операцията ? И на нас ни предстои операция при същата лекарка . И много се притеснявам . Бихте ли ми дали мнение

# 2
  • Мнения: 265
Здравейте,

Моля да препоръчате специалист, който да направи диагностика след направена операция на перде и поставяне на оптична леща. Жената е на 70г с глаукома. Утре има преглед при д-р Михайлова от ВМА, но искам да я прегледа и друг специалист. Причината е, че операцията е направена във ВМА и искам неутрално мнение. След операцията се получи кръвоизлив и 14 дни по-късно зрението й е влошено.

Ако въпросът не е за този подфорум, моля да ме насочите къде да го задам.

Благодаря ви!

# 3
  • Мнения: 120
вече едва ли е от значение,но не сме правили операция,в последствие,след преглед при други двама специалисти се оказа,че такава не е нужна.

# 4
  • Мнения: 4
Здравейте, темата е малко стара,но ви моля за информация. Записала съм се за преглед и може би (почти съм сигурна)операция при д-р Мария Михайлова-офталмолог. Много бях "надъхана",но попаднах на някои не толкова добри коментари.
Бихте ли ми помогнали.
Благодаря ви

# 5
  • Мнения: 1
Бих искала да изкажа своето негативно впечатление от д-р Михайлова. За съжаление остах изключително недоволна и ужасена от този доктор. Бяхме насочени към нея за консултация относно кожно образование на синът ми (на 2 год.) в областта на очите. Съмненията бяха за хемангиом. Д-р Михайлова само погледна синът ми и заяви, че това не е хемангиом, а много рядко кожно образование, което е виждала веднъж в практиката си - вид тумор. Заяви ни, че трябва по спешност да се оперира и премахне, защото било много опасно. Тази диагноза тя постави буквално за 5 мин. Без никакви изследвания! Даде ни няколко часа да решим какво правим, като се опита да подчертае колко е опасно това. Ужасът, който изпитахме аз и съпругът ми беше неописуем. Отказахме операция, защото за нас не беше правилно да подлагаме детето си нанея без никакви изследвания, дори без биопсия, само на база думите на тази дама.
Направихме биопсия и се оказа, че това е образование е дермален обцес, който не е опасен и определено не изискава операция.
Не бих посетила повече д-р Михайлова и със сигурност не бих я препоръчала на никого. За мен тя не подходи изобщо професионално, и си постави диагноза просто така на при виста!

Общи условия

Активация на акаунт