Нова- Тема на ИСПАНСКИТЕ бъдещи и настоящи родители.

  • 9 567
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 345
Цитат
Няколко пъти й ги олях с олио и ве4е се отказа от тази простотия. Peace
ама,че си лоша  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 3 098
Каквото повикало,такова се обадило,нали? Wink

# 32
  • Мнения: 2 825
....Няколко пъти й ги олях с олио и ве4е се отказа от тази простотия. Peace

 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Ама си гадничка  Wink

Не съм виждала такова нещо тука, ама сигурно го има де.....  Wink

# 33
  • Мнения: 345
Каквото повикало,такова се обадило,нали? Wink
newsm48

# 34
  • Мнения: 1 246
Здравейте и от мен,
какви са тези пожари Харич,ей белята бързо става,важното е,4е всички сте добре,ако не броим уплахата Hug
АНИ,за гърнето и тем подобни,бабите от България ме побъркват най-редовно на тази тема,за сега нямаме успех,а и аз не я слагам постоянно,за сега реве,реве и нищо.Спрях,по-натам пак ще опитам.А,и честита нова градина на Гери!
Дун4е,обяснявам й на Алисия,но тя май хич не схваща,за какво иде реч.
Марибел,4е гадно това с чаршафите. Twisted Evil
За стите без прозорци,верно,все едо си умрял...затворен,или прозорец към патиото.

# 35
  • Мнения: 217
Да ви кажа в БГ имам една приятелка която пак така имаше проблем с комшиите и след като ги предопреди няколко пъти а те се направиха на разсеяни,тя взе един маркер и им надраска 4аршафите Laughing,и сега вси4ко е на ред Wink.Бари ти не си ли от Леида ако искаш да се видим. Hug

# 36
  • Мнения: 345
а с нашата мадридска  среща какво става момичета yes или no

# 37
  • Мнения: 2 825
Мацки, гледате ли телевизия...голям скандал при нас... арестуваха ни кметицата и половината айюнтаменто  Mr. Green още не знам подробности, че съм на работа  Sad
Но това било новина номер 1 по всички радиа и телевизии в Испания и Европа

# 38
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
а с нашата мадридска  среща какво става момичета yes или no
В4ера се видяхме с Хара и Рали,стана много ненадейно Embarassed и нео4аквано(поне от моя страна де).
Аз ако мога да дойда ,Ще е в сьбота,но оЩе не сьм сигурна,така ,4е ако има желаеЩи за сьбота ,Ще се радвам.Но както казах ве4е оЩе не сьм сигурна и аз.

# 39
  • Мнения: 345
а с нашата мадридска  среща какво става момичета yes или no
В4ера се видяхме с Хара и Рали,стана много ненадейно Embarassed и нео4аквано(поне от моя страна де).
Аз ако мога да дойда ,Ще е в сьбота,но оЩе не сьм сигурна,така ,4е ако има желаеЩи за сьбота ,Ще се радвам.Но както казах ве4е оЩе не сьм сигурна и аз.
lalalala newsm81 браво браво е явно е когат можете кажете

# 40
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
да бееее, вече забравям за пожарчето. едни мацки в кухнята ми лъскат всичко от-до. то имало и хубави страни, направиха ми пролетно почистване тъкмо навреме Joy
ще ми боядисат и тавана, само остава да купим печка, ама тоз път не газова Close

клара, ко става с тази марбея newsm78
от хулиан ги захванаха яко да ги следят, уж тая кметица се правеше на светица, а какво стана? голяма корупция при вас Crazy

вибора, ами ние вчера си направихме мадридска среща, но ще има и второ издание....

бари май питаше за кръщене нещо. и ние не сме кръщавали моника още, смятаме това лято да го сторим. аз ще си ходя по-рано от мъжа ми, затова ще проуча та той като си дойде да не губим време. на нас ни се иска някъде на някой хубав манастир с приспиване. дали е възможно?
знаете ли някой и друг сайт newsm78?

сега търсим рокля за случая Mr. Green

# 41
  • Мнения: 345
да бееее, вече забравям за пожарчето. едни мацки в кухнята ми лъскат всичко от-до. то имало и хубави страни, направиха ми пролетно почистване тъкмо навреме Joy
ще ми боядисат и тавана, само остава да купим печка, ама тоз път не газова Close

клара, ко става с тази марбея newsm78
от хулиан ги захванаха яко да ги следят, уж тая кметица се правеше на светица, а какво стана? голяма корупция при вас Crazy

вибора, ами ние вчера си направихме мадридска среща, но ще има и второ издание....
мммм даааа,но не беше много честно от ваша страна така тайничко,но нищо де ще чакам следващата
  friendship

# 42
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами аз да ти кажа така и не разбрах кой с кого се уговаря...просто се чухме по телефона с рали предния ден и се разбрахме сутринта, ако нямам ангажимент да отида на срещата. до последно незнаех дали ще отида. аз до днес чаках да дойдат от застраховката. стана спонтанно, но затова пък хубаво Grinning

не се сърди, пак ще излезем  bouquet

# 43
  • Мнения: 345
ами аз да ти кажа така и не разбрах кой с кого се уговаря...просто се чухме по телефона с рали предния ден и се разбрахме сутринта, ако нямам ангажимент да отида на срещата. до последно незнаех дали ще отида. аз до днес чаках да дойдат от застраховката. стана спонтанно, но затова пък хубаво Grinning

не се сърди, пак ще излезем  bouquet
е ще го приживея някак си  Grinning и както казах вече явно ше си чакам другата среща  smile3534

# 44
  • Spain
  • Мнения: 3 750
а с нашата мадридска  среща какво става момичета yes или no
В4ера се видяхме с Хара и Рали,стана много ненадейно Embarassed и нео4аквано(поне от моя страна де).
Аз ако мога да дойда ,Ще е в сьбота,но оЩе не сьм сигурна,така ,4е ако има желаеЩи за сьбота ,Ще се радвам.Но както казах ве4е оЩе не сьм сигурна и аз.
ах гадини  Twisted Evil и си мъл4ите а ..я тука бързо вадете компроматите Simple Smile .Вал сигурна съм 4е си правила снимки Simple Smile ..няма ли да разкажете нещо пове4е

Общи условия

Активация на акаунт