Какво правите, когато ви се скапе тампончето на пудрата?

  • 1 747
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
четка е най-добре, а иначе си го пери най-спокойно.

# 16
  • Мнения: 1 558
Да, пери го спокойно, с шампоан става перфектно! Иначе с четка се нанася по-добре, но за през деня, когато се налагат бързи корекции е по-лесно с тампонче.

# 17
  • Мнения: 178
Аз съм си купувала специални тампончета за пудра.Попитай в някой магазин,дано да имаш късмет.Четката също е много добро решение. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 35 949
аз също предпочитам четка, с тампонче не се справям

# 19
  • Мнения: 2 271
Пере се и става като ново!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Пере се тампончето, но още по-добре е да се замени с четка. И пудрата, и ФДТ ги нанасям с четка от години и откакто го правя, съм много по-доволна от ефекта.

# 21
  • Мнения: 5 317
и ФДТ ги нанасям с четка от години и откакто го правя, съм много по-доволна от ефекта.

Karimmaкак успяваш да нанесеш фон дьо тена с четка? ShockedИ каква е тази четка?

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И аз използвам четка за пудрата, а тампончета за фдтена, като се изцапат ги пера или купувам нови, във всяко козметично магазинче се продават.

И аз така.

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
КАРИМА, как го правиш този номер с фон дьо тена и четка? Направо ми събра очите!

# 24
  • Мнения: 6 243
И компактните пудри ли нанасяте с четка?
Аз си мисле, че четките стават само за "насипните" (абе не знам как се казват пудрите, дето не са компакти, надявам се, че ме разбирате). Иначе - ако се налага, тампона го пера.

# 25
  • Мнения: 5 317
абе не знам как се казват пудрите, дето не са компакти

Прахообразни.  bouquet

# 26
prodavat se v RAMSTORE 5 tampona za 0.99 lv - kupuvala sam predi vreme sega moje i da gi njama ve4e

# 27
  • Мнения: 6 243
абе не знам как се казват пудрите, дето не са компакти

Прахообразни.  bouquet
мерси.
аз такива не съм вземала никога.
и все пак - по моя въпрос за четката...

# 28
  • Мнения: 5 317
абе не знам как се казват пудрите, дето не са компакти

Прахообразни.  bouquet
мерси.
аз такива не съм вземала никога.
и все пак - по моя въпрос за четката...

Аз и двата вида ги нанасям с тампонче.Пробвала съм няколко пъти с четка,но не успях да си сложа равномерно.При мен явно е въпрос на навик. newsm78

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз ползвам четка.

А тампончетата за ФДТ перете ли ги? Все забравям да си купя ново, а това, което ползвам в момента, вече за нищо не става...

Общи условия

Активация на акаунт