Домашно пюре от пиле или готово?-идва ред на рибата

  • 3 464
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 356
Домашно приготвено пюре от пиле или готово да дам на Бобсъна за захранване ?

Последна редакция: пн, 03 апр 2006, 13:36 от izabela

# 1
  • Мнения: 3 042
 Grinning  Аз съм захранвала с готово.

# 2
  • Мнения: 5 299
Grinning  Аз съм захранвала с готово.
И аз

# 3
  • Мнения: 1 639
Аз захраних със готово, също  Wink
Но сега ту аз правя , ту купувам..... Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
Аз пък с домашно Crossing Arms С пасатора месото се хомогенизира напълно достатъчно, според мен.
Готови пюрета почти не съм давала.

# 5
  • Мнения: 179
Аз също започнах с готово , но то беше само да захраня и сега си го правим у дома с пасатора

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 404
В книгите пише, както всички сме чели, че захранването трябва да става задължително с индустриално приготвени пюрета. Но едва ли са по-качествени от домашно приготвените, стига да сме подбрали продуктите. Аз за сега давам готови, но ние сме още само на зеленчукови и плодови.

# 7
  • Мнения: 1 446
Захраних с готово , не му хареса много и започнах да му готвя. Мисля , че домашно е по - добре. С пасатора както ти е казала Vivi също става хомогенна смес без парченца.

# 8
  • Мнения: 46 436
Аз захраних с готово, домашните не можеше да ги преглъща   Confused

# 9
И аз захраних с готово. И зеленчуково и месно - готови. Малечко ги прие много добре и нямаме никакви проблеми.
Реши си сама, ако имаш достатъчно време и желание, приготви си ги сама. Но според мен, ако ги правиш сама, трябва много да внимаваш в съотношенията. Някъде четох, че дневната доза месо в едно пюре трябва да е отоколо 40гр. А иначе, наистина с пасатора, става много финно.

# 10
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
Аз също започнах с готово , но то беше само да захраня и сега си го правим у дома с пасатора
аз също. Peace

# 11
  • Мнения: 3 356
Благодаря ви  Heart Eyes   bouquet
Ще му взема едно готово ,и после мама ще се вихри на печката  Laughing
Поне заешкото и телешкото домашно е одобрено 100%,та очаквам,че и пилчока няма да върне Blush

# 12
  • Мнения: 27 524
Ако ти се занимава и можеш хубаво да го пасираш - домашно.Ако не - готово.Аз карам на готови,щото ме мързи,но педито ми препоръчва да купя месото и аз да му го направя.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 644
Пилешките му правя аз- по точно правя си 4-5 зеленчукови да седмица и в хладилника
Пилешкото месо сварено и пасирано е разделено на дозички във формичка за лед-много хитро- не помня от кой откраднах идеята но страшно му благодаря-Като се наложи ги смесвам
Другото месо- от готови пюрета- не ми се занимава със заешко,пуешко, и риба :sick:- така ми е по лесно

# 14
  • Мнения: 3 537
Домашно Peaceкато го пасираш става супер.Но ако не ти се занимава може да си купиш,аз съм за домашното...

Общи условия

Активация на акаунт