Предстои ми инсеминация - тема 19

  • 40 609
  • 804
  •   1
Отговори
  • Мнения: 440
Пожелавам на всички ни новата тема да ни е на късмет и скоро всички да гушкаме мечтаните рожби !

# 1
  • Мнения: 311
Хоп Включвам се Simple Smile Дано всички преминем в темата на бременните   bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Щоп и аз в новата тема! Адски болезнен МЦ имам Sad надула съм се като балон! Така искам да изпратя леката в забвение! Винаги съм я мразила! И тя сега ми го връща тъпкано!
Дано това да е последния месец чакане! В понеделник ще пусна контрола на ТСХ, дано да е мръднало, че иначе може аз да мръдна психически Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 126
И аз съм тук!
 Дано скоро всички се прехвърлим в темата забременях след инсеминация Simple Smile

# 4
  • Мнения: 311
Щоп и аз в новата тема! Адски болезнен МЦ имам Sad надула съм се като балон! Така искам да изпратя леката в забвение! Винаги съм я мразила! И тя сега ми го връща тъпкано!
Дано това да е последния месец чакане! В понеделник ще пусна контрола на ТСХ, дано да е мръднало, че иначе може аз да мръдна психически Simple Smile
Ох милата... и аз миналия месец бях така направо рев от болки  Shocked Даже 2 спазмалгона наведнъж не помогнаха... Стискам палци за ТСХ  Hug

# 5
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ягодка, аз всеки месец съм така ... затова я мразя толкова. Имало е случай да си вземам болничен, от болка! Нито един лекар не откри причина за тази болка. Нито спазмалгон, нито но-шпа, нищо само аулин и нурофен помагат!
Надявам се като родя да се разкара и болката!  Praynig

# 6
  • Мнения: 466
Да се включа и аз с надежда за успех този път. Остават ми 6 дни до  теста, дано е положителен и да провлача крак Peace

# 7
  • Мнения: 440
Enjoi стискам палци дано започнем новата тема с добри новини ще е успешна ще видиш.
Yooli и аз съм с болезнен цикъл даже имам наблюдение ,че последните два ме боли даже и като сърши имам болки е по леки но усещам тежест дано е овулация.Иначе имам дилема минаха 5 цикъла от аборта и сега трябва да реша дали да опитваме за спонтанна бременост или отново инсеминация аз  нали имам две успешни инсета и третата б забременях нормално но не устисках и трите  май инсе ще бъде неам нерви да чакам макар ,че няма гаранция за успех но...

# 8
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Жоци, а търсихте ли причина за А?

# 9
  • Мнения: 3 126
Да се включа и аз с надежда за успех този път. Остават ми 6 дни до  теста, дано е положителен и да провлача крак Peace

Стискам ти палци!

И на мен днес ми беше третата инсеминация. Дано да е успешна! Сега започва чакането!

Да ви питам момичета, как се справяте със стреса и напрежението? Аз обикновенно след инсе съм кълбо от нерви, всичко ме дразни и изнервя. И не зная как да се преборя с това.

# 10
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Стискам палци!
Ами как, не се справям ... замаскирам положението с маратони от сериали, книги, работа, музика, излизане сред хора. Всеки ден е борба!

# 11
  • Мнения: 105
 Rolling Eyes Здравейте, включвам се тук понеже другата темичка е заключена. Та... предстои ми инсеминация ( първа), септември. Август клиниката почива и за това ми изписаха противозачатъчни ( Линдинет 30 ), от първи ден на МЦ. Само не можах да разбера, всичките 30 хапчета ли трябва да изпия или до края на МЦ? newsm78 #Crazy Извинявам се за глупавия въпрос, но до сега не ми се е налагало да пия и се обърках тотално.
Благодаря и успех на всички бъдещи мами!  Hug

# 12
  • Мнения: 2 876
мони, не са ли само 21 таблетките?обикновено противозачатъчните са с по 21,като някои вклюват плацебо до 28, за да няма прекъсване в приема, но 30 ми се вижда много.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 642
Rolling Eyes Здравейте, включвам се тук понеже другата темичка е заключена. Та... предстои ми инсеминация ( първа), септември. Август клиниката почива и за това ми изписаха противозачатъчни ( Линдинет 30 ), от първи ден на МЦ. Само не можах да разбера, всичките 30 хапчета ли трябва да изпия или до края на МЦ? newsm78 #Crazy Извинявам се за глупавия въпрос, но до сега не ми се е налагало да пия и се обърках тотално.
Благодаря и успех на всички бъдещи мами!  Hug
Това 30 в името на лекарството е микрограмите от хормоните които съдържа то! В никое име на лекарство не пише бройката на хапчетата, а количеството активно вещество!
Бройката на таблетките е 21.
Започваш от първи ден и си ги пиеш 21 дни.
Успех

# 14
  • Мнения: 105
Rolling Eyes Здравейте, включвам се тук понеже другата темичка е заключена. Та... предстои ми инсеминация ( първа), септември. Август клиниката почива и за това ми изписаха противозачатъчни ( Линдинет 30 ), от първи ден на МЦ. Само не можах да разбера, всичките 30 хапчета ли трябва да изпия или до края на МЦ? newsm78 #Crazy Извинявам се за глупавия въпрос, но до сега не ми се е налагало да пия и се обърках тотално.
Благодаря и успех на всички бъдещи мами!  Hug
Това 30 в името на лекарството е микрограмите от хормоните които съдържа то! В никое име на лекарство не пише бройката на хапчетата, а количеството активно вещество!
Бройката на таблетките е 21.

Започваш от първи ден и си ги пиеш 21 дни.
Успех


Съжалявам, грешката е моя. Печатна. Хапчетата са 21, мисълта ми беше дали трябва да ги изпия всичките. Разбрах вече, благодаря! Пия всичко.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт