Питанка към тези, които обичат да плуват

  • 2 421
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 151
  Да в повечето хотели се използват такива препарати, за такива тарикати. smile3532

Момичета знам и съм абсолютно сигурна, че скоро тук във форума някой беше дал сайта на правителсвена болница обаче да му се невиди изобщо не го намирам някой тука да го даде моля или да пускам тема в Бъдещи и настоящи майки. Евросина ти ходила ли си мила на този
басейн и работили до късно, че ми е на удобно място до София Ленд съм. Дали наистина струва толкова много пари картата за правителствена. newsm45 ами ще ходя всеки ден да си я избия  newsm47 току виж съм си възвърнала фигурката

# 16
  • Мнения: 219
Най-важна си е хигиената, и аз ще потърся инфо за правителствена.
Иначе от личен опит :
Спартак, Мадара, Спортната палата.
И на други места съм плувала, но с годините някои басейни ги позанемариха.

А относно шапките - ми то е ясно че са задължителни , много е важна чистотата на водата, дали се правят проби всеки ден, дали се хлорира достатъчно...дано се спазват тези изисквания.


Oсвен името на центъра - Спортно оздравителен комплекс към клинична болница Лозенец, не намерих нищо за басейна.... сори, май е най-добре да се погледне на място, аз в събота след обяд ще ходя до там.

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 16:28 от brazilkata

# 17
  • Мнения: 6 164
Казваха ми преди, че по западните басейни имало индикатори точно за тези "умни" глави. Плува си някой и след него се носи лилавко петно да речем.

Абсолютно! И аз знам за това оцветяване - има химикал, който реагира с нещо в урината и - А си пишнал, а си светнал като сигнална лампа! Joy

# 18
Казваха ми преди, че по западните басейни имало индикатори точно за тези "умни" глави. Плува си някой и след него се носи лилавко петно да речем.

Абсолютно! И аз знам за това оцветяване - има химикал, който реагира с нещо в урината и - А си пишнал, а си светнал като сигнална лампа! Joy

Хе, хе, много яко  Laughing
Иначе и аз мисля да пробвам басейна на Спартак, но мисля че точно във вечерните часове има доста хора.

# 19
  • Мнения: 219
Така:
Работно време на басейна при болница Лозенец:
- от пон. до петък - 7-21, като в 20.30 трябва да се излезе от басейна.
- събота и неделя - 8-20 часа
Цена на членска карта за един месец, като няма ограничения в посещенията, 129лв, това е за басейн+сауна.
Фиксирани часове за посещенията нямало, както и времетраенето било неограничено, поне така ми обясниха на телефон - 962 14 40. Записване на първо или последно число от месеца от 8 до16 часа, правели и снимка за картата на място.
За страница в интернет - не я знаеха, затова и пиша това, което ми бе съобщено по телефона.
Дано съм била полезна на някой.

Пожелавам на всички плуващи, спортуващи здраве и повече слънчеви дни.

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 22:11 от brazilkata

# 20
  • Мнения: 1 493
Басейнът на правителствена болница е 50 метров. Лятото отварят градинка с шезлонги пред него и е много приятно. Прекрасен плаж сред борова гора ! Ходех преди да направят клуба с астрономическити цени на картите. Малко са ги намалили, това ме радва. За лятото си заслужава, излиза по-евтино дори от другите плажове ако ходиш всеки ден .

# 21
  • Мнения: 151
   newsm51 smile3501 brazilkata  Страхотна си благодаря ти за инфото.
Момичета от сърже Ви благодаря на всички за информация много сте мили.

 smile3558 smile3558 newsm26 Искам да Ви пожелая един страхотен ден!!! И ако може нека настроението Ви да се абстрахира от времето навън ( поне за момента).

  newsm44 newsm44 smile3535

Общи условия

Активация на акаунт