София, жк Младост - тема 25

  • 77 488
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Момичета, препоръчайте ми моля педиатър за новородено, за Младост 3. По възможност да не е в поликлиниката, че е лудница там  с чакането. Благодаря  Hug
Др Димитров в поликлиника младост зад 125 то СОУ

# 31
  • Мнения: 692
Момичета, препоръчайте ми моля педиатър за новородено, за Младост 3. По възможност да не е в поликлиниката, че е лудница там  с чакането. Благодаря  Hug

Ние сме при Д-р Маргарита Азади в 25 поликлиника. Бебешките консултации са само в събота в точен час. Нито чакаш, нито нищо  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 298
И пак от центъра за градска мобилност: "Отлага се промяната на маршрутите на автобусни линии 76 и 111 до приключване на строителните дейности по изграждането на новото трасе на бул. "Ал. Малинов"."

# 33
  • Мнения: 2 346
Дано се забави многоооо. Спирките ми стават ужасно далеч на новото шосе   Cry

# 34
  • Мнения: 469
Здравейте! Може ли някой да ми препоръча козметик за почистване на лице в Младост 1/1а?

# 35
  • София
  • Мнения: 12 228
Ох, аз пък с нетърпение чакам 76 да спира отново на моят блок 458.
Сега има две безумно близки спирки на метрото и веднага след това, но сравнително далеч от нас. А си бях свикнала, когато спираше буквално пред блока  Simple Smile.

# 36
  • Мнения: 430
Здравейте! Може ли някой да ми препоръча козметик за почистване на лице в Младост 1/1а?
С две ръце за Валя от студио Венера на бул. Йерусалим  Wink

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И кога ще пуснат шосето пред ХИТ-а?

# 38
  • София
  • Мнения: 964
И аз чакам с нетърпение новия булевард.

# 39
  • Мнения: 2 298
Бяха обявили за днес, но явно не са готови.

# 40
  • Мнения: 1 270
Здравейте! Може ли някой да ми препоръча козметик за почистване на лице в Младост 1/1а?
С две ръце за Валя от студио Венера на бул. Йерусалим  Wink
Аз също съм в търсене на добър козметик за лице в района.Би ли споделила малко повече - с каква козметика работи, какво се включва в стандартното почистване, остава ли много раздразнена кожата след това и въобще всякаква информация би ми била от полза.Честно казано вече не ми се експериментира, като знам колко некадърни козметички има Stop

# 41
  • Мнения: 430
Би ли споделила малко повече - с каква козметика работи, какво се включва в стандартното почистване, остава ли много раздразнена кожата след това и въобще всякаква информация би ми била от полза.
Здравей, blackpearls!
Валя работи с традиционната за козметичните салони Венера козметика на Glory (поне до преди месец беше такава), тя е и една от обучителките в тяхното училище за козметици - работи много чисто и внимателно. Относно възпалението на кожата не мога да съм обективна, защото моята кожа по принцип се възстановява много бързо, независимо от интервенциите на които я подлагам, но пак казвам внимателна е жената. Относно това какво се включва в стандартното почистване на лице - също не мога да съм обективна, защото комбинирам няколко процедури за лице и се опасявам да не подведа с информация.

# 42
  • Мнения: 1 270
Би ли споделила малко повече - с каква козметика работи, какво се включва в стандартното почистване, остава ли много раздразнена кожата след това и въобще всякаква информация би ми била от полза.
Здравей, blackpearls!
Валя работи с традиционната за козметичните салони Венера козметика на Glory (поне до преди месец беше такава), тя е и една от обучителките в тяхното училище за козметици - работи много чисто и внимателно. Относно възпалението на кожата не мога да съм обективна, защото моята кожа по принцип се възстановява много бързо, независимо от интервенциите на които я подлагам, но пак казвам внимателна е жената. Относно това какво се включва в стандартното почистване на лице - също не мога да съм обективна, защото комбинирам няколко процедури за лице и се опасявам да не подведа с информация.
Благодаря ти за изчерпателния отговор.Мисля да си запазя час в скоро време.

# 43
  • Мнения: 469
Би ли споделила малко повече - с каква козметика работи, какво се включва в стандартното почистване, остава ли много раздразнена кожата след това и въобще всякаква информация би ми била от полза.
Здравей, blackpearls!
Валя работи с традиционната за козметичните салони Венера козметика на Glory (поне до преди месец беше такава), тя е и една от обучителките в тяхното училище за козметици - работи много чисто и внимателно. Относно възпалението на кожата не мога да съм обективна, защото моята кожа по принцип се възстановява много бързо, независимо от интервенциите на които я подлагам, но пак казвам внимателна е жената. Относно това какво се включва в стандартното почистване на лице - също не мога да съм обективна, защото комбинирам няколко процедури за лице и се опасявам да не подведа с информация.

И аз много благодаря за отговора, ще я пробвам! Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 30 121
здравейте,

търся в района магазини за хубави осветителни тела. Моля да ми предложите.

Общи условия

Активация на акаунт