до кога на шкафа за повиване?

  • 1 605
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 364
докъм петия месец, после на леглото, но с подложка.

# 16
  • Мнения: 2 171
И ние сме си на подложката, която е върху леглото, но Алекс не се върти много, само си лапа краката, когато е върху нея. Когато почне много да се върти сигурно ще минем на леглото, че си ме е страх от падания.

# 17
  • Мнения: 1 014
Може би до 9-10 месец. Тогава започнах да го преобличам на леглото - сядам по турски или настрани и така на ме боли кръста. Всъщност спрях да го преобличам на повивачката, т. к той започа да се изправя по време на преобличанито и така ми идваше твърде високо, а и ставаше опасно да не падне.
Сега повивачката я ползваме за пързалка - подпирам я на дивана (защото е малко по-нисък от спалнята) и се започва едно пързаляне, разбира се винаги под родителски контрол  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 39 718
Аз нямах повивник на леглото, преобличах Дияна на нашето легло. Умирах от кръст.
Така, че гледай да си улесняваш живота колкото се може по-дълго време Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 059
Ние шкаф не сме имали имахме повивалник на леглото- ползвахме го до към 6 месец.

# 20
  • Мнения: 590
И ние се повиваме о6те на 6кафа за повиване макар 4е сме на 1,9 год. Там ми е удобно и макар 4е му е къс 6те продължавам докъто можем 4е мнооого боли кръст ако е на ниско на леглото. Естествено не трябва да се отделя6 от бебе4ето и за 1 секунда за да не стане беля на каквато и възраст да е!   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 072
Щом почна много да се върти преминахме на леглото (спалнята). Към 5 месец някъде. По-удобно е, защото си играем докато се преобличаме, Марк се върти, пълзи, въргаля се.. По-просторно е. Но както си свикнеш.

# 22
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
А и до сега от време на време и вечер задължително и сменям памперса на плота за повиване, който е сложен върху леглото. Но задължително вечер баща и я държи, че много шава. Другата седмица ще дам плота на една приятелка и вече ще се преобуваме на леглото или на дивана.

# 23
  • Мнения: 380
Ние още сме си на плота за преобличане, а самият той е на скрин и то доста височък, така че да ми е удобно на мен. Пазя я като очите си, защото вече не лежи кротко, ако трябва да се отдалеча и на метър я взимам с мен. Не смятам скоро да минавам на варианта със спалнята, защото адски боли кръст.
Колкото можеш повече задръж на плота. Кръста ще ти "трябва", когато прохождате.

# 24
  • Мнения: 2 255
Все още го преобличам ТАМ  Wink, защото :
1. иначе не мога да го настигна  Joy, той и там се изправя и върти, ама няма кой знае къде да отиде  hahaha
2. като се сетя как умирах от кръст едно време да премятам и гоня брат му по леглото, а не  no
3. всичко ми е под ръка (памперси, кърпички, кремове, пудра и т.н.) не ги разнасям нагоре-надолу и да се оказва, че все нещо не съм взела  newsm78

# 25
  • Мнения: 2 567
До ден днешен си ползвам шкаф с приствака за повиване.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 358
Ние слагаме повивалката върху решетката на леглото.
Синът ми е преобличан там около година и половина.

# 27
  • Мнения: 223
аз дребната я преобличам на плот, който ми е много удобен и като височина и затова, че всичко ми е под ръка. ще го ползвам докат се събира на него. просто внимавам повече откакто взе да шава.

# 28
  • Мнения: 107
Аз и досега на шкафа за повиване! Малко и е къс, но я слагам по диагонал, но пак стърчат крачетата де! Или ако не сменям пампито я слагам седнала или права и тя се подпира на стената или пък вършее по другия шкаф! Важното е на теб да ти е удобно! Е все пак внимавай и за бебето!  Hug

# 29
  • Мнения: 1 370
Никога не съм използвала шкаф. Имам дюшече за преповиване и го поставям или на кревата или на земята. Така и до сега

Общи условия

Активация на акаунт