Усещането за слизане на кърмата прилича на...

  • 5 081
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 550
Усещам тръпки, но ............. в другата гърда.  Rolling Eyes

# 31
  • Варна
  • Мнения: 225
В началото ме болеше, после започна да е като пристягане и отпускане. Сега вече не усещам нищо като физическо усещане. Но , да си призная честно, когато бебе засмуче зърното ми е много приятно и наистина усещам облекчение. Но не е като оргазъм. Laughing

# 32
  • Мнения: 577
Аз пък нищо не усещам

# 33
  • Мнения: 2 614
Напрежение в гърдите, последвано от леко боцкане, като "игличките", дето си ги правехме като деца по ръцете.
... за мен е твърде смущаващо подобно обяснение.  Sick
И с мен е така.

и при мен е така.

# 34
  • Мнения: 2 959
Леко напрежение с боцкащо усещане! Абе, общо взето приятно усещане, защото го свързвам с наличие на кърма. Hug

# 35
  • Мнения: 280
И аз се присъединявам към Monik,ама не за оргазма.При мен също се усеща стягане след първите няколко суквания,напрежението се задържа около 5 сек.и се отпуска.Няма боцкания,или болка.Имаше,ама само първите 1-2 месеца,слава Богу,че отминаха,щотоооо...не се траеше направо.

# 36
  • Мнения: 111
Аз пък първите 2-3 месеца имах свръхлактация и млякото си ми беше непрекъснато навън - нищо не усещах като "слизане". Постепенно като ми се регулира лактацията започнах да усещам потичането. Цялостно изтръпване  на гърдите (не само зърната), усещане за напълване и последващо облекчение.
Като чета описанието на Mama monik, направо си го усещам.
Но наспоследък,  когато бебка си смуче лекичко и внимателно, т.е. явно се е понаучила сама да си регулира потока, та усещането за потичане го пропускаме.

# 37
  • Мнения: 1 382
Боц,боц,боц  Laughing

# 38
  • Мнения: 255
Аз май нищо не усещам -  нито слизане, нито потичане - нищо, толкова ли съм претръпнала вече? Но определено чувствам облекчение след това, все едно съм свалила някаква тежест.

# 39
  • Мнения: 2 032
мама  Моник, ама ти все едно по поръчка подготвяш материал за темата, която вълнува мама ти Кенга в съседния форум

# 40
  • Мнения: 250
преди като го кърмех по-често усещах напрежение и като запобне да суче чувсвах все едно ща ми се пръснат жлезите, после сме щастливи и двамата с бебо. Сега го кърмя само вечер и нищо не усещам.

# 41
  • Мнения: 1 735
mama monik, в такъв случай и физическото натоварване при спортуване, трябва да е близко до оргазъм.  Peace Нищо де, не се сърди - щом ти е близко до оргазъм, късметлийка такава! Ама да ни обвиняваш в недоглеждане на постинга  Hug

Просто за повечето от нас "оргазмът" е нещо по-специфично от което и да е друго стягане, напрежение и отпускане (айдееее, и за контракция се сетих), едва ли някой го е срам от думата! Ама и Зъхи е права!
Оргазмите всъщност са контракции на матката.  Peace Тъй че за едно и също си говорим.
Мама Моник и на теб поздрави!  cheers newsm10

мама  Моник, ама ти все едно по поръчка подготвяш материал за темата, която вълнува мама ти Кенга в съседния форум
Сетих се за една реклама на вентилатори Делонги: " Да го духат бедните"!  Wink

# 42
  • Мнения: 1 735
Боцкане на малки бодлички.........а когато всмукна за пръв път изпитах такава зверска болка, че раждането нищо не беше....разревах се от яд, че никой не ме беше предупредил за това, дори във форума
Това явно е индивидуален фактор ,но и аз не съм чела тук във форума за такъв случай.Може би не е ставало въпрос...  newsm78
Аз не изпитах болка при първото всмукване ,само учудване от смукателната сила на бебче на 6 часа!
 (ТурбоМила инжекцион  Mr. Green )

# 43
  • Мнения: 4 242
Боцкане усещам и свръх чувствителност на зърната при допир.
 Пак ще кажа, защото много ме кефи, как около 5 мин. преди Ива да се събуди усещам това боцкане и потичам, зърната настръхват а ареолата става релефна и твърда.

# 44
  • Мнения: 980
... усещам това боцкане и потичам, зърната настръхват, а ареолата става релефна и твърда.
Вчера една приятелка кърмачка от блока описа същото при О...  Mr. Green

мама  Моник, ама ти все едно по поръчка подготвяш материал за темата, която вълнува мама ти Кенга в съседния форум
Да, ама нещо спЪт още  Mr. Green Виждах се вече в "Господарите на адаптето": Добре де, при мен прилича на оргазъм, но в гърдите.    Mr. Green Laughing

Извинявам се на модераторите и автора на темата за спама.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт