Карти Таро 14

  • 44 774
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 768
Една девойка е подла, хитра и ме предизвиква, питах за съвет картите, как да се държа:
Отговор : асо пентакли, двойка жезли, 3 чаши и 3 пентакли.
Мнения? Благодаря


Картите като че ли показват триъгълник и твоето силно желание да изясниш това . Това според мен .

# 31
  • Мнения: 845
Ако имате желание бихте ли попитали картите - ''какво ме очаква до 3 месеца? ''
пс: казвам се Виктория.
Благодаря предварително.

Дай по-конкретна насока, в какъв план? Така на прима виста мога само да кажа, че евнтуално започваш някакви курсове, обучение или стаж.

# 32
  • Мнения: 845
Една девойка е подла, хитра и ме предизвиква, питах за съвет картите, как да се държа:
Отговор : асо пентакли, двойка жезли, 3 чаши и 3 пентакли.
Мнения? Благодаря


Картите като че ли показват триъгълник и твоето силно желание да изясниш това . Това според мен .

А 3 пентакли е допълнителна към 3 чаши ли?
Трябва да намериш основа, на която да градиш отношение. Сякаш с игнориране няма да се получи. По-скоро трябва да й влезеш под кожата.

# 33
  • Мнения: 3 181
.

Последна редакция: вт, 25 авг 2015, 20:19 от aniram*

# 34
  • Мнения: 14
Здравейте,
може ли да ми помогнете с тълкуването на една подредба. Въпроса е ще се оправят ли нещата със С.

Картите са:
1. Петица жезли
2. Рицар чаши
3. Паж мечове
4. Голям аркан кулата 16


Благодаря!

# 35
  • Мнения: 845
malkarusalka, предложи своето тълкуване. Все пак тук сме, за да обменяме мнения. докато не се престрашиш, няма смисъл.

# 36
  • Мнения: 25
Ако имате желание бихте ли попитали картите - ''какво ме очаква до 3 месеца? ''
пс: казвам се Виктория.
Благодаря предварително.

Дай по-конкретна насока, в какъв план? Така на прима виста мога само да кажа, че евнтуално започваш някакви курсове, обучение или стаж.
Благодаря. За любовта по-конкретно ме интересуваше.

# 37
  • Мнения: 14
malkarusalka, предложи своето тълкуване. Все пак тук сме, за да обменяме мнения. докато не се престрашиш, няма смисъл.

Има конфликт между нас борба за надмощие спорове и скандали. В същото време се водим и от чувства. Някаква скрита тайна ще излезе наяве. Скандал и започване на чисто.
Това мисля аз. Ако може по подробен отговор. Благодаря

# 38
  • Мнения: 845
malkarusalka, предложи своето тълкуване. Все пак тук сме, за да обменяме мнения. докато не се престрашиш, няма смисъл.

Има конфликт между нас борба за надмощие спорове и скандали. В същото време се водим и от чувства. Някаква скрита тайна ще излезе наяве. Скандал и започване на чисто.
Това мисля аз. Ако може по подробен отговор. Благодаря

Понеже не ползвам тази подредба, ще кажа само няколко неща според мен.  Споровете и скандалите са заради голямото его и на двамата. Противоречията и сблъсъка на интереси са осъзнати и дори бих казала- нарочни (Рицар чаши е голям лигльо). Тук няма започване на чисто, напротив Кулата тепърва предстои. Предстои разрушаване на статуквото, болезнено отрезвяване, усещането че оставаме без почва под краката.

# 39
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
МОля за помощ за тълкуване - Какво е отношението на Х към мен? - 7 пентакли, крал мечове, 10 жезли(поясняваща 9 меча)

# 40
  • Мнения: 271
Момичета здравейте,

стреснат ли е след изненадващото поведение от моя страна или напротив станало му е приятно ?

Паж Чаши,
4 пентакли
Умереност

 BlushМерси

# 41
  • Мнения: 845
Момичета здравейте,

стреснат ли е след изненадващото поведение от моя страна или напротив станало му е приятно ?

Паж Чаши,
4 пентакли
Умереност

 BlushМерси

Мисля, че това са 2 въпроса Simple Smile Мисля,че си го стресирала, неговата същност е друга (4 пентакли с Умереност)

# 42
  • Мнения: X
Здравейте.

Сега си изтеглих три карти с въпрос дали ще си взема утре изпитът?

Според мен не ясно и категорично.Но ми се иска да чуя и вашето мнение.

рицар мечове
Кулата
Асо чаши

Според мен ще изпитам силен гняв към себе си,че не съм чела достатъчно и че нямам късмет с въпросите.Асо чаши-явно ще имам сълзи.Кулата не знам как да я тълкувам???

Вие съгласни ли сте с това?

# 43
  • Мнения: 845
С тая Кула... изненадите няма да са приятни, Асото чаши накрая - нещата сигурно ще се размият, може да минеш между капките Simple Smile Сподели после, ще ми бъде интересно. И стискам палци.

# 44
  • Мнения: 271
Момичета здравейте,

стреснат ли е след изненадващото поведение от моя страна или напротив станало му е приятно ?

Паж Чаши,
4 пентакли
Умереност

 BlushМерси

Мисля, че това са 2 въпроса Simple Smile Мисля,че си го стресирала, неговата същност е друга (4 пентакли с Умереност)

БЛагодаря ти много.
Всъщност аз след два дни се запознах с него и директно го попитах дали съм го стреснала и той каза не Blush Ама дали не послъгва,не се знае....истината е ,че директно го приклещих и се запознах с него.Е друг е въпросът как ще се развият нещата от тук нататък.Кога да задам пак въпрос,как ще се развият? Blush

Общи условия

Активация на акаунт