Реве щом изляза от стаята!

  • 1 579
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 522
И ние сме така и то от мнооооого време. Омръзнало ми е да излизам от стаята и да лазя все едно си играеме, но пък той вече започна да си отваря сам и вратите, така че и този номер не минава.
До болка ми е познато.Понякога си играем уж на"дзак-дзак" и след като съм се показала няколко пъти изчезвам преди да е усетил.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 493
хм, моят дребен значи късно го е хванало- сега е като лепенка на крачола ми от 2 седмици насам. баща му го нарича Фустьо,хванат за фустата на майка си
hahaha Да точно така сме и ние,ама буквално.Като се хване за крачола на панталона ми не мога да се отскубна.

# 32
  • Мнения: 1 756
и ние минахме този период седеше сред игра4ките, но единственото което правешен е да ме следди и само щом се насо4ех към вратата рев,но мина,може би проблема се преодоля с проходилката

# 33
  • Мнения: 143
Боже не съм била само аз
Кошмарна работа тва да ми се приходи до тоалетната но досега не съм се сещала да я взема с мен /глупоста май ме е налегнала нещо Simple Smile/
нито играчки помагат нито нищо
омръзват и за 2 sec а мен няма ли ме ревееееее







----------------------
Пишете на кирилица!

Последна редакция: сб, 29 апр 2006, 18:04 от Аурелия

# 34
  • Мнения: 3 034
Искам да ви кажа, че бебетата не  ви манипулират с този рев, който е напълно нормален за периода. Той е свързан с първите им страхове - единият от които е загубата на мама. Истината е, че на тази възраст децата нямат абстрактно мислене, а буквално. И съответно за тях, когато мама излиза от стаята, тя просто "я няма", престава да съществува. И тъй като горе-долу тогава и осъзнават своята  физическа зависимост от мама, страхът да не я загубят е по-голям.
Търпение трябва и да му бъде обяснявано на човечето постоянно, че ще се върнете, пък ако много не помага, взимайте си го с вас. Важното е, че ще отмине... Peace

# 35
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
И ние сме така ,но само като е сънен.Щом се усети че е сам в стаята и надува гайдата.Явно наистина е период. Предполагам ,че като започне да се изправя и да ходи ще си постави други цели и това ще остане на заден план Laughing

Общи условия

Активация на акаунт