моля за съвет

  • 6 133
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
jam,направила съм си тест за бременност и е положителен.А отностно на какви лекарки попадам ,на челата им не пише кадърна или некадърна....Но както виждаш този положителен тест не ме топли,след като специалиста не може да разбере дали съм бременна.Приела съм съвета ти като чиста монета.Какво предлагаш сега?

# 16
  • София
  • Мнения: 6 360
jam,направила съм си тест за бременност и е положителен.А отностно на какви лекарки попадам ,на челата им не пише кадърна или некадърна....Но както виждаш този положителен тест не ме топли,след като специалиста не може да разбере дали съм бременна.Приела съм съвета ти като чиста монета.Какво предлагаш сега?

щом има положителен тест за бременност, значи бременност има! сега остава да се види точно къде е и на каква възраст е.

в кой град си, кажи, за да можем да ти препоръчаме гинеколог? аз мога да кажа за София, момичетата ще кажат и за други градове.

# 17
От гр.Варна съм.Ходила съм при д-р Христова и д-р Славова.Не съм си правила кръвен тест.Той влиза ли по каса и колко струва?Има ли някакви специални изисквания преди теста?

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 200
А пробва ли с обикновен тест от аптеката?

# 19
  • Мнения: 856
Ва, тя вече е правила домашен тест за бременост.
Тифи, наситена ли беше втората черта на теста? А повтори ли го и ако да, как е интензивността на втората черта?
Не съм от Варна и не мога да ти препоръчам лекар, но е важно да намериш такъв, който ще те прегледа с добър вагинален ехограф. Може би е добре да се ориентираш към частен кабинет. Колкото до кръвния тест за бременост, не знам дали се поема от касата, а цената му в частна лаборатория в София е около 20 лв.

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 200
извинявайте, разсеяла съм се Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт