д-р Матев Стара Загора

  • 29 385
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 696
Здравейте, искам да попитам някой , който се е възползвал от услугите на тази клиника, за директни впечатления, как се процедира , защото ми е страшно и ще трябва да пътувам до там , което си е далечко , а и резултатите какви ще бъдат .Ходих за по-близо в он-клиник в Бургас, беше кошмар, за това сега разучавам за стара загора. моля за мнения, който е ходил там, благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 16 064
Аз, д-р Матев ми махна фисура преди 3 години. Родих се...Отидох на преглед, след многомесечни мъки. Прегледа ме и след местна упойка ми я махна. После е хубаво 3-4 дена да си си у вас, че има марля на онова място. За една седмица зараства отрязаното.

# 2
  • Мнения: 3 696
Благодаря, а как става записва се час за преглед и веднага ли се прави манипулацията, или се ходи два пъти , остава ли се в клиниката след това, или може веднага да се прибереш, аз съм с хемороиди.Благодаря ,че сподели , защото този проблем не се коментира много, а е тайно и се получава това да попаднеш на неподходящ лекар

# 3
  • Мнения: 1 737
Д-р Матев направи операция на съпруга ми и от тогава ходи редовно на преглед при него, макар, че не сме от Стара Загора..Много е доволен-внимателен , компетентен и много точен.Препоръчваме го!

# 4
  • Мнения: 722
Преди пет години д-р Матев ми прави ендоскопска операция на полипи на дебелото черво. Доволна съм. Тук в Шумен въобще не бяха видели, че полипите са два. А не бяха от най-безобидните... Изписаха ме след два часа. Час записах по телефона, преглед и операция бяха едновременно, после ходих втори път - след 40 дни, на контролен преглед.

# 5
  • Мнения: 3 696
много ви благодаря за вниманието, вдъхвате ми смелост, да се приготвя и да си запиша час

# 6
  • Мнения: 13 478
много ви благодаря за вниманието, вдъхвате ми смелост, да се приготвя и да си запиша час
Ще споделиш ли, ходи ли при д- р Матев?

# 7
  • Мнения: 3 696
още не съм имам друг ангажимент, около края на октомври трябва да се запиша

# 8
  • Мнения: 13 478
още не съм имам друг ангажимент, около края на октомври трябва да се запиша
Успех, дано да се похвалиш.

# 9
  • Мнения: 3 696
благодаря, дано да мога да се похваля

# 10
  • Мнения: 13 478
благодаря, дано да мога да се похваля

Как си, ходи ли при д-р Матев?

# 11
  • Мнения: 3 696
още не съм отишла

# 12
  • Мнения: 12
Привет! Синът ми/ 44 г./ има проблем с перианална фистура. През м.октомври 2017 г. го оперираха в нашият град/от Казанлък сме/. До операцията нямахме представа за съществуването на такава диагноза и при предварителният преглед никой не ни поясни-за нас беше просто цепване и изчистване на обикновен цирей. След операцията, разговорите с хирурга и диагнозата в епикризата, вече сме наясно с проблема перианална фистура. Хирургът, който направи операцията е със специалност обща хирургия. За време по-малко от месец, проблемите се появиха отново-подуване, гной, изтичане. След много четене, изяснихме и това, че трябва да търсим специалист- проктолог. Моля за мнения за д-р Матев - Ст.Загора- специално за  перианална фистула, повечето мнения са за хемороиди и анална фисура. Това е най-близо до нас, но ще сме благодарни  на отзиви и за други имена- хирурзи-проктолози в Стара Загора и извън нея.

# 13
  • Мнения: 157
Някой посещавал ли е Д-р Матев скоро?С анална фисура съм и евентуално трябва да се реша на операция.Болезнена ли е процедурата?Веднага ли може да си тръгнете и как пътувате ако сте от далеко?

# 14
  • Мнения: 3
Процедурата  не е болезнена - спинална упойка.
Лично аз след операцията нямах болки, но пълното възстаноявяването е бавно. Повече е от афишираните 21 дни.

Общи условия

Активация на акаунт