Някой правил ли си е липосукция?

  • 2 795
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
Имам позната, която си прави, на бедрата, преди няколко години. Оказа се, че е временна процедура, в смисъл че ако после пак се храниш по същия начин, мазнинките пак се натрупват. Сега си е общо взето същата като преди операцията. Та ако човек постигне това-да се храни разумно, така или иначе ще изчезне шкембето. Всъщност, ако някой е 130 кила, много, ама много по-лесно ще е свалянето в началото (сравнено с усилията да се преборят 3 излишни кила, да кажем). Не искам да разводнявам темата, но хора със свръх-тегло намират за полезно да отидат при Емилова, за получат силен начален тласък в отслабването (макар че аз не познвам някой, който после да не е качил свалените килца, но това е още по-друга тема).

# 16
  • Мнения: 5 299
Edna позната си прави преди време (май във Варна беше)  и едното и бедро беше по-изсмукано от другото(ужасно много си личеше) Joy За мен е мноо рисковано, и няма никакви сигурни резултати.

# 17
  • Мнения: 1 999
Аз лично не бих си направила. Peace По-добрия вариант е спорт, диети, масажи. Хем излиза по-евтино, хем не е опасно!

Общи условия

Активация на акаунт