Къде в София евтини бодита, ританки и изобщо дрешки за вкъщи.

  • 3 391
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 207
Здравейте мами  bouquet, ако имате идея казвайте, че бебчо бързо расте и трябва да сменям  къщните дрешки. Peace

# 1
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
В ''продавам предлагам'' Hug

# 2
  • Мнения: 416
Евтини дрешки има в детския магазин на Пиротска.Пояснявам-под колоните на Пиротска и Ботев има детски магазин(хубав,но не толкова евтин).Магазина,за който говоря се намира точно срещу него.Малко е мизерен на външен вид,но има евтини дрешки на български производители.
Виж също и склада на Захи в Лозенец.
А също и складовете след Нестле София при сфетофара на слепите.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 555
Аз имам 2-3 торби в къщи от моите, но не се ориентирам колко е голямо бебето ти и дали искаш носени дрешки

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
В "Даяна и Ники" в Х.Димитър

# 5
  • Мнения: 9 903
И на Илиенци.

# 6
  • Мнения: 498

Виж също и склада на Захи в Лозенец.

а къде се намира този склад в лозенец че и мен ме интересува.....

# 7
  • Мнения: 396
newsm10
Аз съм си намерила няколко магазинчета на Илиенци с български детски дрешки- много съм доволна! Peace

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В Даяна и Ники в Хаджи Димитър.А Захи е в Лозенец ул.Бигла 4/кръстовището на бул.Черни връх и бул.Дж. Баучер/,но последните два пъти,когато ходих не работеше.  newsm78

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Има нов склад по диагонал срещу хотел ЦСКА в бившето Книгоразпространение. Аз още не съм ходила и незнам точния адрес, но ще го разуча ако има желаещи.

# 10
  • Мнения: 302

Виж също и склада на Захи в Лозенец.

а къде се намира този склад в лозенец че и мен ме интересува.....

На ул. Бигла № 4, до входа на Здравната каса.

# 11
  • Мнения: 1 187
Има един склад за бебешки и детски стоки-дрехи, колички, проходилки, легла, столчета,  шишета и всичко, което те интересува, цените са много добри, две момичета работят и са много приятни и мили.Склада е на база 1 покрит базар 2 клетка 155, ако искаш иди там и виж какво предлагат.

# 12
  • Мнения: 2 584
Евтини дрешки има в детския магазин на Пиротска.Пояснявам-под колоните на Пиротска и Ботев има детски магазин(хубав,но не толкова евтин).Магазина,за който говоря се намира точно срещу него.Малко е мизерен на външен вид,но има евтини дрешки на български производители.
Виж също и склада на Захи в Лозенец.
А също и складовете след Нестле София при сфетофара на слепите.


а къде са тези складове след Нестле че не мога да се сетя

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 918

Виж също и склада на Захи в Лозенец.

а къде се намира този склад в лозенец че и мен ме интересува.....

На ул. Бигла № 4, до входа на Здравната каса.
Здравната каса е на долната улица.Захи по- скоро е почти до детското отделение на 13 п-ка

# 14
  • Мнения: 410
Има един склад на Пиротска,близко е до пазара Д.Петков.В него има дрешки за бебоците,а и за нас майките Wink.Аз вчера взех на дъщеря си от там много хубаво потниче с къси панталонки за лятото за смешни пари-4.90 лв.И покрай нея си взех и потник за мен Blush
Ако искаш ще ти обесня по точно къде точно се намира,наистина има хубави и ефтини неща и то само българско производство Peace

# 15
  • Мнения: 200
здравей, има и един магазин по линията на трамвай 22 във високите блокове покраи реката - пак е близо до "малкия пазар", има вси4ко и е много евтино - БГ производство...2-3 лв бодита за 1-1,5 г.В4ера си направих пазар за 20 лв "за всеки по много :) :D

# 16
  • Мнения: 207
Здравейте мами,
Засипахте ме с инфо, за което мнооооого балгодаря  bouquet
Предпочитам  дрешките да са нови, но благодаря и на мамите, които са предложили омалели дрешки на техните бебоци. Може някоя друга мама да се свърже с вас.
Колкото до дрешките на Захи качествени ли са? Защото съм купувала бодита от Даяна&Ники и честно да призная не бяха много качествени Embarassed

# 17
  • Мнения: 207
Има един склад на Пиротска,близко е до пазара Д.Петков.В него има дрешки за бебоците,а и за нас майките Wink.Аз вчера взех на дъщеря си от там много хубаво потниче с къси панталонки за лятото за смешни пари-4.90 лв.И покрай нея си взех и потник за мен Blush
Ако искаш ще ти обесня по точно къде точно се намира,наистина има хубави и ефтини неща и то само българско производство Peace

Скорпи би ли ми обяснила по-подробно къде точно се намира. Благодаря!!

# 18
  • Мнения: 207
здравей, има и един магазин по линията на трамвай 22 във високите блокове покраи реката - пак е близо до "малкия пазар", има вси4ко и е много евтино - БГ производство...2-3 лв бодита за 1-1,5 г.В4ера си направих пазар за 20 лв "за всеки по много Simple Smile Grinning

Мисля да го посетя;) Мерси Радостче!!!

# 19
  • Мнения: 207
здравей, има и един магазин по линията на трамвай 22 във високите блокове покраи реката - пак е близо до "малкия пазар", има вси4ко и е много евтино - БГ производство...2-3 лв бодита за 1-1,5 г.В4ера си направих пазар за 20 лв "за всеки по много Simple Smile Grinning

Мисля да го посетя;) Мерси Радостче!!!

Радостче, забравих да те питам има ли бодита и за по-малки бебоци, че ние сме на 6 месеца Joy

# 20
  • Мнения: 410
Daisy* изчакай до другата или по другата седмица и тогава го посети.
Живея в блока на това магазинче и се познавам с продавачките(то от честите посещения и вече ме научиха Mr. Green)та ми казаха че другата седмиза към края чакат да ги заредят с пролетно лятни стоки.Та да не се разкарващ напразно Peace

# 21
  • Мнения: 207
Има нов склад по диагонал срещу хотел ЦСКА в бившето Книгоразпространение. Аз още не съм ходила и незнам точния адрес, но ще го разуча ако има желаещи.

Здравей, ако научиш нещо повече може да ни информираш Hug

# 22
  • Мнения: 207
Daisy* изчакай до другата или по другата седмица и тогава го посети.
Живея в блока на това магазинче и се познавам с продавачките(то от честите посещения и вече ме научиха Mr. Green)та ми казаха че другата седмиза към края чакат да ги заредят с пролетно лятни стоки.Та да не се разкарващ напразно Peace

Ей,страхотна си!! Благодаря  Hands Clap

# 23
  • Мнения: 3 356
след обед ходих до Бебелан.
Бодита български с къс ръкав-1.90лв.
Тениски български-1.30-1.40 лв.
Различни пролетни блузки с дълъг ръкав-6.50-8лв.
Дънков сукман(за момиче)-9.50лв.

# 24
  • Мнения: 10 758
На Захи дрехите са качествени.Принципно пазарувам от Илиянци, но когато ме мързи да ходя до там, пазарувам от Захи.Харесват ми дрешките.А и момичетата са страхотни(ако продавачката се държи като дебил, колкото и да е евтин магазина, няма да влезна никога повече)

# 25
  • Мнения: 577
И аз пазарувам от Илиенци

# 26
  • Мнения: 200
Мили дами, ако съм помогнала на някой с тази информация ще се радвам!    Laughing

# 27
  • Мнения: 410
izabela къде се намира магазин Бебелан Embarassed

# 28
izabela къде се намира магазин Бебелан Embarassed
Бебелан
ул. Елисавета Багряна №4
Блокът е № 132. Втора линия откъм "Коперник". Намира се в два гаважа един до друг. Има хубави и евтини неща.
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=70a70bb9a921adcc572706615bf703 … id=1820&num=4

# 29
  • Мнения: 410
Благодаря за точния отговор Hug а и карта си ми сложила,супер си newsm10

# 30
Е няма защо, а щом са докарали летните модели се запътвам още днес на там. Преди две седмици ходих, но всичко беше с дълъг ръкав  Sunglasses Но идва топлото време и летните бебета ще се пекат на воля.

# 31
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Склада се намира в бившето Книгоразпространение, срещу бензиностанция Дунчев. Склада след този на Пума.
Работи в събота и в неделя.

# 32
  • София
  • Мнения: 377
Само да кажа и аз, че на Захи има много хубави нещица и сравнително евтини. Взехме на малката много хубаво пролетно якенце, за 30 лв., пижамка за 9 лв., едно доста дебело панталонче за вкъщи пак за 9 лв. / него няма да го носим вече де:)/. От Бебелана също пазаруваме - още по-евтино е, а и на двете фирми нещата са качествени и предимно от памук. Сега пак ще ги посетим, да напазаруваме за пролетно-летния сезон:)

# 33
  • София
  • Мнения: 592
Склада се намира в бившето Книгоразпространение, срещу бензиностанция Дунчев. Склада след този на Пума.
Работи в събота и в неделя.

А какво предлагат и може ли да се пазарува на дребно  Simple Smile

# 34
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Предлагат само дрехи и може да се пазарува на дребно.

# 35
  • Мнения: 660
Ей , момичета - благодаря за ценната информация   bouquet ! Страхотни сте ! Дано и аз да съм ви полезна с нещо - щом разуча ще пиша !

# 36
  • София
  • Мнения: 291
Момичета, а Бебелан в събота и неделя работи ли и ако да - до колко часа  Hug

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Събота сигурно до 18 или19ч.,но в неделя работи само гаража с храните,този с дрехите не работи

# 38
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ако искате нещо конвкретно в неделя може и да да ви дадат. Жените са услужливи.

# 39
  • Мнения: 660
Вчера мъжо ходил до този склад в бившето Книгоразпространение и ми донесе ... една визитка на AZIZbebe . Имало много неща , но той не посмял да вземе нищо , защото жената там го помислила за прекупвач . Така и не можах да разбера мога ли да отида и да си купя нещо на дребно . За цените каза , че са наполовина по -ниски от тези в магазините - напр. боди в магазин 12 лв. , а там - 6 лв. Имам телефона и ако има някоя по-малко притеснителна мама , може да се обади да пита . Адреса е ул. "  Проф. Цветан Лазаров " 18 / бивша " Момина чешма " / , тел. 978-59-15 . 

# 40
  • Мнения: 498
ами и аз да кажа че ходих до склада на Захи в Лозенец, ама никакъв избор на бодита- само 2 вида имаше и доста старомодни моделчета ми се видяха... особено като за 4,90 лв:xarms:
на Витоша и Солунска намерих пак за 4,90 с материали на Chicco ги шият, много свежи моделчета имаше Grinning

# 41
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Вчера мъжо ходил до този склад в бившето Книгоразпространение и ми донесе ... една визитка на AZIZbebe . Имало много неща , но той не посмял да вземе нищо , защото жената там го помислила за прекупвач . Така и не можах да разбера мога ли да отида и да си купя нещо на дребно . За цените каза , че са наполовина по -ниски от тези в магазините - напр. боди в магазин 12 лв. , а там - 6 лв. Имам телефона и ако има някоя по-малко притеснителна мама , може да се обади да пита . Адреса е ул. "  Проф. Цветан Лазаров " 18 / бивша " Момина чешма " / , тел. 978-59-15 . 

Ние ходихме в събота и от склада на АЗИСбебе ни казаха, че продават само на едно. Девойката се беше заключила и май и развалихме рахата с кафето  Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 660
Be4ka , къде точно е този магазин на Витоша и Солунска ? Там ми е района и мога да отскоча .

А за този склад не знам дали изобщо да се натискам да пазарувам от там ... Rolling Eyes Или да пратя пак мъжо , все едно " зарежда " hahaha домашния магазин !

# 43
  • Мнения: 498
Be4ka , къде точно е този магазин на Витоша и Солунска ? Там ми е района и мога да отскоча .

А за този склад не знам дали изобщо да се натискам да пазарувам от там ... Rolling Eyes Или да пратя пак мъжо , все едно " зарежда " hahaha домашния магазин !
магазина е в един нов търговски център, който има вход и от солунска и от витоша
входа от Витоша е точно до магазина на Sisley, слиза се по стълбите надолу и магазинчето се казва Joral-има много симпатични неща на сносни цени, казват че шият с материали на Чико

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Be4ka , къде точно е този магазин на Витоша и Солунска ? Там ми е района и мога да отскоча .

А за този склад не знам дали изобщо да се натискам да пазарувам от там ... Rolling Eyes Или да пратя пак мъжо , все едно " зарежда " hahaha домашния магазин !
магазина е в един нов търговски център, който има вход и от солунска и от витоша
входа от Витоша е точно до магазина на Sisley, слиза се по стълбите надолу и магазинчето се казва Joral-има много симпатични неща на сносни цени, казват че шият с материали на Чико
Бившето кино Рекс Peace

Общи условия

Активация на акаунт