Какво четете бъдещи мами?

  • 954
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Здравейте мамчета!
Хрумна ми да ви споделя, че освен книгата "Аз чакам дете" На Перну открих и поредицата на руснака Владимир Мегре. В момента чета 6та част- "Родовата книга" и много ме успокоява и релаксира по темата от зачатието до възпитаване на детето.
Споделете вашите открития и препоръки в тази посока - така можем да сме по-заедно и с вас и с бебока още от сега.
Хайде до скоро и хубави емоции!

# 1
  • Мнения: 109
Привет и от мен.Аз също чета книгата на Лоранс Перну и определено ми е полезна smile3529 Сега мисля да си купя някоя книжка от поредицата на др.Спок,ако някой има впечатления нека сподели! ukliam1

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз чета Лоранс Перну, много ми я препоръчаха и съм доволна. Не смятам да чета друго, защото общо - взето пишат едно и също, ако има противоречия само ще се объркам.

По същата причина съм решила да слушам само лекарката си, вдъхва ми доверие. Приказки на познати и бабини деветини не желая да слушам. По тази причина (ще ме прощавате) и по форумите чета и приемам информация мнооого избирателно.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
Аз четях Спок Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 391
Аз също чета книгата на Лоранс Перну
И аз до скоро я четях smile3521

# 5
  • Мнения: 27 524
Спок,всички книги на Ан Бакюс (4 са май или 5 ),на Мари Клод Дьолае "Аз съм бременна",която е и като дневник и си я попълвах всяка седмица,една енциклопедия на Ла Рус за бременността и раждането със страхотни снимки,обяснения и съвети,на Лоранс Перну също,но наследих от сестра ми соц.изданието и май повече се забалвявах с безумния превод и комунистическите добавки,отколкотода обърна внимание на полезните неща  Grinning  и много романтично-лигави романчета  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 181
Лоранс Перну, Бенджамин Спок, Фицхю Додсън и списания.

# 7
  • Мнения: 3 042
на Мари Клод Дьолае "Аз съм бременна"

 Peace И аз тази четях.

# 8
  • Мнения: 513
Аз също четях Мари Клод Дьолае "Аз съм бременна" и Лоранс Перну  Peace както и имах още две на Спок  Joy луда работа.Като ми се ще да отбележа,че и в 4-те имаше доста противоречия Shocked

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Д-р Спок Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 427
Аз четях форуми Laughing

# 11
  • Мнения: 4 362
Лоранс Перну, Бенджамин Спок+форучета  и списания

# 12
  • Мнения: 1 059
Аз четях списания- "9 месеца" и "моето бебе и аз"

# 13
  • Мнения: 282
Лоранс Перну, Бенджамин Спок+форучета  и списания
  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 5 079
Мари Клод Дьолае "Аз съм бременна", но не съм във възторг честно казано...  newsm78
Интернет ми е достатъчно изчерпателен източник за информация, намирам всичко, което ме вълнува!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт