Любимите джинси

  • 1 243
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Имате ли си любими джинси, как изглеждат, от колко време ги носите. Аз за съжаление си нямам, всеки път като си купя някакви си мисля, да това са те, но много скоро след това се оказва че не е така. сега имам някаква идея в главата си как да изглеждат но нищо подобно не срещам. Искам да са прави, плитки, хубаво синьо но не тъмно и не светло. Не знам дали ме разбрахте, ама ако някъде сте видяли нещо подобно свиркайте.Предпочитам нещо марково, защото знаете че това се носи с години.

# 1
  • Мнения: 2 258
Охххххххххх,болна тема....Рядко се харесвам с джинси.Миналото лято си купих от Том Тейлър страхотни-носих,носих,носих ...и те се скъсаха...След това си взех от Пепе Джийнс също толкова страхотни.Онзи ден ми се скъсахаааааааааа  CryНе ги свалих значи...Забелязала съм,че определени марки имат точния за мен модел.В зависимост от структурата става въпрос.

# 2
  • Мнения: 18 542
Имах, обаче се скъсаха. После си купих едни други, които вече сдават багажа и сега не мога да си намеря подходящи. Междувременно си купувах още няколко пъти, обаче не са добри.
И двата лубими ми чифта са на Мотор и двата купувани от ЦУМ, но вече магазина там го няма, а в другите им магазини дънките са с доста по-лошо качество - явно не са точно Мотор  Close и дори и да са същия модел има разлика в кройките.

# 3
  • Мнения: 27 524
Имам си,ама те периодично се сменят  Grinning

# 4
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ако не ви е проблем пишете марка и моделче-как изглеждат.

# 5
  • Мнения: 18 542
Както писах - Мотор, ниска талия, прави крачоли, номер 27/30(тва е дължината, а не широчината  Twisted Evil), модели ще напиша довечера. Единия беше мисля 606.

# 6
  • Мнения: 7 430
Имах си и още си ги имам, но не знам дали ще дойде заветния ден, в който да се намъкна в тях - поне 46-47кг трябва да стана Tired
Левис са и са напълно изчистени, светло сини и прави Peace

# 7
  • Мнения: 3 153
Имам си, да, но първо трябва да се вталя значително...............Иначе джинсите са D&G, сиво-черни, изтъркани отпред, с ниска талия.

# 8
  • Мнения: 339
Имам си любими розови джинси от около месец  Simple Smile Взех си ги от Саш в ЦУМ. Това са най-невероятно меките и приятни панталони, които съм носила. С джобове отстрани по бедрата са и никога не бих предположила, че ще ми стоят добре такива. Но като ги видях реших да ги пробвам и те залепнаха за мен Wink Все едно плувам в памук  Hug

# 9
  • Мнения: 3 537
Имам си ,да

# 10
  • Мнения: 1 180
Моите любими джинси са на около 4 години - JOOP! -ей, казвам ви, преди около месец се прокъсаха леко от пред до ципа. Ама то беше носене......Иначе са прав модел, стоят страхотно /те и затова са ми любими Wink/. За пореден път се убеждавам, че скъпото е качествено - струваха 280 лв. А моя мъж си купи преди Коледа дънки от еднин квартален "бутик" /то, аз го накарах/ и му окапаха копчетата.....е, знаете ли кога пак ще влезе в такъв магазин?...

# 11
  • Мнения: 2 922
Имам си любими джинси, но не съм ги обувала от около 3 години Mr. Green
Ще ми станат пак някой ден - не съм изгубила надежда.
Иначе са Мотор, с ниска талия, много меки и удобни. Липсват ми!

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
"Калвин Клайн", леко избелели, на талията отпред изрязани, отзад малко по-високи. Мъжът ми го донесе от Щатите (тоест, истински са  Wink), малко след като родих. Сега вече са ми големи, за съжаление. Ама си ги пазя, за след второ бебе, евентуално.  Wink
В момента любими- едни ластични на Манго, тъмно сини.
И най-новите - скейтърски, с мно-о-ого широки крачоли, ниска талия, тесни в таза. Май те ще са фаворита тази пролет.  Laughing

# 13
  • Мнения: 732
Моите любими бяха едни на Benetton с ниска талия, все едно за мен ги бяха шили Laughing, от носене ги скъсах Joy  EmbarassedОт тогава не мога да намеря джинси, които толкова добре да ми стоят Sad

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Имам си, да. Един чифт на "Мис Сиксти", много ги харесвам, много са хубави и много добре ми стояха...Не съм ги обувала от около 3 години, щото не влизам в тях Embarassed Но все още са ми любимите.

# 15
  • Мнения: 4 358
Аз си нямам  Confused
Не съм голям фен на ниската талия, а другите модели като седна ми откриват далеч от загадъчно почти всички подробности.
Много сбъркана структура имам и много трудно намирам панталон, който да ми стои добре  Sad

# 16
  • Мнения: 1 629
Имам си, два чифта таман, но в нито един не влизам newsm45 Няма да ги описвам, че съвсем ще ми се приплаче.

# 17
  • Мнения: 5 140

Левис са и са напълно изчистени, светло сини и прави Peace


И аз имам Левисче, класика. Любима марка са ми, а пък и моделите им седят добре.

# 18
  • Мнения: 755
Имам да на Benetton са много си ги обичам много са удобни: тъмно сини леко изтрити отред и отзад  прави  с  ниска талия ....... все още са ми здрави от миналата година са ми и им се наслаждавам с удоволствие Laughing

# 19
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Както писах - Мотор, ниска талия, прави крачоли, номер 27/30(тва е дължината, а не широчината  Twisted Evil), модели ще напиша довечера. Единия беше мисля 606.
606 е моят модел от Мотор. Имам 1 чифт джинси и 4 чифта дънки. Ужасно ми е удобен, но го спряха моделчето и сега си търся ново Tired

# 20
  • Мнения: 5 228
Имам едни любими джинси, сиво-черни, изтъркани, страхотни. Марката е Diesel, но не знам някога ще ми станат ли отново. Поне 3 номера ме делят от тях.
А в момента имам едни любими S. Oliver, много хубаво синьо, леко изтъркани, с джобове с капаци, които почти не свалям.

Общи условия

Активация на акаунт