Нова криза?

  • 4 322
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 537
Какво става сега, нова криза ли се задава? Ужас, мразя кризи. Още помня тази от 2007, тогава наивно си мислех, че САЩ и капитализмът най - сетне ще фалират, но не познах.
Във вестниците не пише нищо, по телевизията едвам казват нещо. Какво става в САЩ, как са хората там? Този път съм по - предпазлива, не смея така да се радвам.  Мразя кризите, писнаха ми,  заради тях само се лишавам от разни неща. През 1997 година трябваше бързо да порасна и да се лиша от списание "Мики Маус" и книги, 2007 - лишавах се от албуми, вестници, списания, дрехи, от ходене по заведения. Омръзнаха ми вече тези кризи, не може ли САЩ просто да фалират най - сетне? Омръзна ми да се лишавам, искам да живея нормален живот. Sad Жал ми е за всички, които заради последната криза се самоубиха,  самозапалиха.........

Та, какво става в САЩ? Искам точно, ясно и обективно инфо.

# 1
  • Мнения: 2 650
Оф... и аз като  ми спряха списанието "Дъга", направо си се състарих преждевременно...и то за какво - заради някаква демокрация... писна ми от тази демокрация! И аз искам САЩ да фалират...и европейския съюз също , щото и "Пиф" спряха  #Cussing out

# 2
  • Мнения: 11 334
По описаните дати разбирам, че си млада жена над 20 години.
Може би е време да почетеш малко и да разбереш какво става в света. Какво е криза и кое я предизвиква. Може ли да фалира държава и защо. Какво прави кризата, освен явно да крие хартиени издания от периодичния и непериодичния печат ...  Crazy
Разбира се всеки има право да бъде  каквото иска и да прави каквото си иска, включително да се излага.

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
За какво говориш, Полина? Нищо не разбрах.

# 4
  • Мнения: 11 334
Оф... и аз като  ми спряха списанието "Дъга", направо си се състарих преждевременно...и то за какво - заради някаква демокрация... писна ми от тази демокрация! И аз искам САЩ да фалират...и европейския съюз също , щото и "Пиф" спряха  #Cussing out

Ама гледам още си абонирана за Мурзилка  Hug

По принципа на еднаквите триъгълници и натрупания исторически опит ако България стане един от Американските щати то в рамките на един човешки живот тя ще се разпадне.

Имам по-добро решение - обявяваме война на Швейцария в понеделник, във вторник те разбират, в сряда се предаваме и ставаме тяхна територия.  Crazy

# 5
  • Варна
  • Мнения: 735
Оффф на Полито пак не са и купили нещо и е бясна  ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 650
Оф... и аз като  ми спряха списанието "Дъга", направо си се състарих преждевременно...и то за какво - заради някаква демокрация... писна ми от тази демокрация! И аз искам САЩ да фалират...и европейския съюз също , щото и "Пиф" спряха  #Cussing out

Ама гледам още си абонирана за Мурзилка  Hug

По принципа на еднаквите триъгълници и натрупания исторически опит ако България стане един от Американските щати то в рамките на един човешки живот тя ще се разпадне.

Имам по-добро решение - обявяваме война на Швейцария в понеделник, във вторник те разбират, в сряда се предаваме и ставаме тяхна територия.  Crazy

Да и за Мурзилка бях абонирана, и него го спряха, ама СССР си понесе заслуженото  Laughing
Това за Швейцария не е много добра идея - те са много точни и няма да ни чакат толкова, та вероятно още във вторник  ще да са ни бомбандирали /това не е като да обявиш война на Щатите и те докато проучат и разберат кой точно  им се перчи и минали няколко години/.

# 7
  • Мнения: 7 779
моме , бесней бре , кой те спира ?  hahaha
при ескимосите съм чул ,че е било страшно спокойно. нема криза , нема Америка или Европа.
просто рай  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 650
Как бе, бонго - ескимосите са си в ХАмериката  Laughing

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 649
Как бе, бонго - ескимосите са си в ХАмериката  Laughing
Има и в Европа, у Сибир. Така да се каже братски, съветски Laughing

# 10
  • Другата България
  • Мнения: 37 205
За какво говориш, Полина? Нищо не разбрах.
И аз, но ме беше срам да питам и чаках някой друг да е пръв. Embarassed Blush Whistling

# 11
  • Мнения: 25 586
Това за Швейцария не е много добра идея - те са много точни и няма да ни чакат толкова, та вероятно още във вторник  ще да са ни бомбандирали /това не е като да обявиш война на Щатите и те докато проучат и разберат кой точно  им се перчи и минали няколко години/.

Няма, защото нямат армия.
Но ако ни анексират, тъкмо ще си проимат. Даже ще влязат в НАТО и ЕС!
В замяна на това ще ни позволят да им бетонираме Алпите, да им изядем шоколадите и да им фалираме банките. Часовниците им ще започнат да изостават - не за друго, ами от мързел.
Но пък ще са в ЕС и НАТО!   bowuu

ПП А, и кравите им ще заколим и изядем на луканки, ама какво са няколко швейцарски крави между приятели?  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 87
Имам по-добро решение - обявяваме война на Швейцария в понеделник, във вторник те разбират, в сряда се предаваме и ставаме тяхна територия.  Crazy

Нека да е на Монако моля

# 13
  • Мнения: 2 650
Това за Швейцария не е много добра идея - те са много точни и няма да ни чакат толкова, та вероятно още във вторник  ще да са ни бомбандирали /това не е като да обявиш война на Щатите и те докато проучат и разберат кой точно  им се перчи и минали няколко години/.

Няма, защото нямат армия.
Но ако ни анексират, тъкмо ще си проимат. Даже ще влязат в НАТО и ЕС!
В замяна на това ще ни позволят да им бетонираме Алпите, да им изядем шоколадите и да им фалираме банките. Часовниците им ще започнат да изостават - не за друго, ами от мързел.
Но пък ще са в ЕС и НАТО!   bowuu

ПП А, и кравите им ще заколим и изядем на луканки, ама какво са няколко швейцарски крави между приятели?  Rolling Eyes

 Joy

Ми то на този принцип за къв им е на швейцарците да се морят с нас, със същия ,но по-престижен ефект, могат да се се примолят  на Гърция да им обяви война   Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
по случай милите спомени, ето ви една готина нашенска комедия от времето на презрелия соц.

https://www.youtube.com/watch?v=QDjSkBi2puM

Общи условия

Активация на акаунт