Пускате ли музика на бебетата си

  • 1 998
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Мами,пускате ли музика на малките си бебета?Ако го правите,каква точно избирате -класика,детски песнички или каквато и да е?
Имам проблем с малкия,който е на1 месец и след като се събуди към 7-8 сутринта не иска повече да спи.След час-два бодърстване става кисел и започва да плаче.В началото си мислех,че му има нещо-дали не е гладен,напишкан,дали не му е топло или студено и т.н.Обаче май си му няма нищо....Някъде бях чела нещо за музика и днеска реших да пробвам и той заспа почти веднага.Дори има предпочитание към определени песни  #Crazy #Crazy #CrazyПуснах му Павароти ....
 Hug

# 1
  • Мнения: 3 537
Пускам,пускам Grinningвсякаква музика

# 2
  • Мнения: 292
Много обичат детски песнички, но тези, които се изпълняват от деца - като Бонбоните например.
Имаме няколко касети и са ни любими - определено се радват и то от съвсем мънички Simple Smile
Радват се и са весели ..., не им е все едно. Дори смятам, че е много полезно. Класика също, но по лека, не много драматична.

# 3
  • Мнения: 2 040
понеже ние без музика неможем, та ще, неще - научи се, сега вече танцуваме .. и обичаме всякаква, само да свири нещо  ..  Laughing
ДЕтски песнички много обича!

# 4
Детски песнички. Много се заслушваше по тях и това беше начина да се измъкваме от разни трудни ситуации, като захрнване, обличане след баня и т.н.
Удивително е как реагира (както сигурно и повечето бебоци) точно на дестки мелодии. Наблюденията са ми от телевизора - като пуснат реклама на нещо детско със съответна мелодийка, веднага поглежда... Иначе, колкото и да се стрелят - никакво внимание.
Детски песники на CD има много хубави български.

# 5
  • Мнения: 505
И аз пускам детски песнички ,а като бях бременна -класика . Казват ,че усещали по вибрациите и се успокоявали Wink. А сега се радва на детските защото майка й пее като луда и пада голям смаях #Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 44 017
пускам му всякаква, но той явно има предпочитания напоследък към черното - вероятно защото е ритмична.
А на класика се буди... hahaha
и детски песни харесва защото и аз пея с тях. Whistling
каквато и да е музиката освен че пеем и танцуваме. но не мога да кажа, че винги го приспива, но му харесва положително. dance

# 7
  • Мнения: 1 107
Пускам, пускам - каквато на мен ми се слуша  Simple Smile
И детски песнички слушаме, а той се клати, т.е. танцува на тях  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 106
Пускам му детски песнички, народна музика, понеже аз много я  харесвам. Моето мишле много обича да му пея. Обожава песничката за "зайченцето бяло" и "хей ръчички....".

# 9
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Деси слуша музика още от преди да се роди  Laughing
Сега постоянно напира към касетофона и казва "Маме, музика". Слуша детски песнички и често си тананика и дори пее първите строфи от някои песнички.

# 10
  • Мнения: 4 668
Да , пускаме му . За мой УЖАС много харесва класическа музика , а аз просто не мога да я слушам ! Laughing

# 11
  • Мнения: 379
Пускам му музика, децките песнички не ги харесва, но другите да Laughing

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Пускам му всичко без така наречения поп фолк Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 39 740
Да, в доста теми съм писала - Дияна слушаше музика още кат бях бременна, едната слушалка в ухото на мама, другата на корема Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 382
Заслушва се,но след 10 мин му минава интереса и пак старата песен...на ръчички  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт