Препарати за почистване на варовик и котлен камък

  • 8 540
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Здравейте!Обръщам се към вас,моля,препоръчайте ми препарат ,с който да почистя варовика.Става въпрос за баня,на места има захабявания по плочките и ваната.Опитах с Доместос,Медикс и Цилит бенг.но тези петна си останаха.Какво използвате вие и сте доволни?Благодаря предварително за отговорите.

# 1
  • Мнения: 3 722
аз ползвам това, евтино е и ми почисти тоалетната чиния от котлен камък    http://perilis.com/faience/

# 2
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
аз ползвам това, евтино е и ми почисти тоалетната чиния от котлен камък    http://perilis.com/faience/

Уникален е този Перилис, потвърждавам. Освен котлен камък, маха идеално и ръжда.

# 3
  • Мнения: 809
Здравей , аз почиствам със Сано анти-калк  има и по лек вариант но в момента не се сещам точно как се казва ще пиша по късно точно име , но анти-калка прави чудеса направо  Praynig
На работата мръсна захабена мивка с ръжда стана като нова  Peace

# 4
  • Мнения: 1 231
Ето това е препарата:
Щях да си сменям тоалетната чиния заради този котлен камък. Изхвърлих водата, облях с гела, изчаках 20-тина минути и чудо!!! Всичко се махна. А с какво ли не съм опитвала. Работя в завод и специални киселини ми даваха и не стана. Опитай, няма да съжаляваш.

# 5
  • Мнения: 114
Благодаря много...непременно ще изпробвам Peace

# 6
  • Мнения: 10 051
Здравей , аз почиствам със Сано анти-калк  има и по лек вариант но в момента не се сещам точно как се казва ще пиша по късно точно име , но анти-калка прави чудеса направо  Praynig
На работата мръсна захабена мивка с ръжда стана като нова  Peace
Този препарат само онлайн ли може да се закупи?

# 7
  • Мнения: 809
Здравей , аз почиствам със Сано анти-калк  има и по лек вариант но в момента не се сещам точно как се казва ще пиша по късно точно име , но анти-калка прави чудеса направо  Praynig
На работата мръсна захабена мивка с ръжда стана като нова  Peace
Този препарат само онлайн ли може да се закупи?

Ами аз си го купувам от едно магазинче до ХЕИ (за Пловдив става въпрос) , но съм купувала и от ДМ ,Лекси и в кауфланд мисля че също го продават но не съм сигурна за К. мога да проверя и ще Ви пиша
п.п по лекият вариан се казва сано  jet 
 Peace

# 8
  • Мнения: 3 722
Здравей , аз почиствам със Сано анти-калк  има и по лек вариант но в момента не се сещам точно как се казва ще пиша по късно точно име , но анти-калка прави чудеса направо  Praynig
На работата мръсна захабена мивка с ръжда стана като нова  Peace

а снимка можете ли да намерите, благодаря   bouquet

# 9
  • Мнения: 809
Здравей , аз почиствам със Сано анти-калк  има и по лек вариант но в момента не се сещам точно как се казва ще пиша по късно точно име , но анти-калка прави чудеса направо  Praynig
На работата мръсна захабена мивка с ръжда стана като нова  Peace

а снимка можете ли да намерите, благодаря   bouquet
До сега не съм качвала снимки дано да се справя  Embarassed


# 10
  • Мнения: 3 722
благодаря   bouquet

# 11
  • Мнения: 10 051
От мен също благодарности към Титката !  bouquet
ДМ ми е наблизо и имам да чистя едни упорити петна, натрупвания по бял фаянс.
С Перилис и Аква форте за фаянс не се справих. Сега ще опитам и със Сано.

# 12
  • Мнения: 114
Опитах BREF и СЪМ МНОГО,МНОГО ДОВОЛНА!!!!

Общи условия

Активация на акаунт