за спането и кърменето през ноща

  • 377
  • 6
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Момичета надявам се ,че отново ще можете да ми помогнете.
Беба  е на 1 месец,но вече втора вечер не се събужда през ноща да яде.
Снощи заспа към 12, когато и яде последно , след това се събуди към 4:30, но не успях да я нахраня, защото като я взех тя моментално заспа и повече не можах да я събудя и яде чак във 7:30 нормално ли е толкова малко бебе да спи толкоз много през ноща и дали няма да ми намалее кърмата?? Как да я събуждам или да я оставя да си спи ли, не знам вече какво да направя!?

Вчера я претеглихме наддала е 1280 г от 25.02 до вчера и 3 см е пораснала
Предварително ви благодаря  bouquet

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Щом е така добре с наддаването, не се тормози, ами си спинкайте - че и това е до време Wink

# 2
  • Мнения: 498
и ние бяхме по едно време така- щом наддава и спинка спокойно няма за какво да се тревожиш Grinning

# 3
Не се притеснявай, а се радвай! И си почивай всяка възможна минута! Тя яде толкова, колкото и е необходимо Simple Smile Щом е сита и не иска да яде, а наддава, просто няма място за притеснение Simple Smile споко!   bouquet Тя сама ще си нагласи режима!

# 4
  • Мнения: 2 959
Мамче спинкай и ти с бебочето, защото незнаеш следващата вечер да не ти е подготвило детенце "хранителен" маратон. Hug

# 5
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
В началото и ние бяхме така.Заспиваше вечер към 9 и ставаше сутрин в 6...Радвай се на спокойствието през нощта докато можеш. Hug

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 18
ок момичета,много ме успокоихте Hug Hug
 
                       bouquet

Общи условия

Активация на акаунт