Време вече не остaнa - много скоро ще съм СЕПТЕМВРИйскa мaмa - Тема №8

  • 29 019
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Xriss_ka, честита дъщеричка, да е жива и здрава!

# 721
  • Мнения: 584
Честита дъщеричка, Хрис_ка! Да е жива и здрава и мн да ви радва.
Честито и на Ловед, мн щастливи и хубави моменти с новия член на семейството Simple Smile

# 722
  • Мнения: 84
Здравейте момичета,на 9 се пияви и моя смисъл на живота-прекрасния ми син! Не съм предполагала, че човек може да изпита такова огромно щастие! Честито на всички и да са ви живи и здрави бебоците! Имам един въпрос относно ходенето по голяма нужда след секциото: аз ходих,но изпражненията са доста по-малки от нормалното ходеене. Дали е нормално, или говори за някакъв проблем с възстановяването? Моля,мамите със секцио да споделят своя опит,знам ме са доста! Благодаря предварително! Peace

# 723
  • Мнения: 56
Честито на всички нови бебчета! Пожулавам да са много здрави и много да ви радват!
Относно акането след секцио е важно да се изакаш до 3 ден доколко знам,а сигурно за количеството зависи какво си яла и пила сигурно. Аз аках дришка третия и четвъртия ден и петия ден.

# 724
  • Мнения: 584
Честито, Елена_88!   bouquet  Да е жив и здрав малкия и да носи мн радост на мама и тате!  Hug
А на теб бързо възстановяване след секциото.  Peace

# 725
  • Мнения: 202
Честити бебенца на новите мамами! Много да ви радват и слушкат  Hug

# 726
  • Мнения: 1 037
Елена, честито! Бъдете живи и здрави, а на теб бързо възстановяване!
Питай лекарите, но според мен е нормално, все червата са били празни.

# 727
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Елена, честито бебче, да и живо и здраво!
Не се притеснявай с ходенето до 00, важното е че има движение вече в червата, количеството ще се оправи по натам.

# 728
  • Мнения: 1 120
Здравейте и от мен!  Hug
Да се похваля - на 09.09 в 09:02 се роди нашето слънце Йоана!  newsm30 Нормално раждане, с епидурална упойка. Излезе за норматив - към 6-7 минути. Изписаха ни 3 дни след това.   Heart Eyes
В момента сме си вкъщи, гледаме се, кърмим се успешно.  newsm44

Желая ви хубав ден, на родилите мами - честито, а на тези,на които им предстои срещата - радвайте се на дните с тумбаче, те също са емоция, която не се забравя ( поне при мен  Heart EyesHeart Eyes

# 729
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
 Честито за новите бебчета от последните дни!!! Да бъдат много здрави,  кротки и добри!!!   bouquet На мамите бързо възстановяване!   bouquet

# 730
  • Мнения: 76
Честито и от мен на вече родилите мами!Да са ви живи и здрави бебчетата и много да ви радват!А на вас бързо възстановяване!  bouquet

А на тези на които им предстои пожелавам леко и безпроблемно раждане!   bouquet

Аз едва ли ще мога да пиша поне до края на седмицата или началото на другата понеже утре или други ден ще влизам в болницата да раждам!Но когато родя и ни изпишат задължително ще пиша.  Hug

# 731
  • Мнения: 1 452
Честито за новите бебенца, да са ви живи и здрави и да носят многоо радост.
Успех и на всички, на които им предстои тези дни. Всичко ще бъде наред  bouquet

# 732
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Момичета, май ще ни трябва нова тема?! Микиполи  сигурно няма да може, моля някоя по запозната мама да се заеме.

# 733
  • Мнения: 1 452
Момичета, вие правите ли секс или вече ви е страх?

# 734
  • Мнения: 46
Боже, колко много нови бебенца!!! Да са живи и здрави и да ви носят многп радост и емоции!!   bouquet

Мен ме е страх да правим секс, за да не предизвикаме раждането, тъй като не искам да се случва все още, защото ремонтът ми не е готов  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт