Лекарите в РУСЕ

  • 71 610
  • 212
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 181
Темата е за мнения и информация, работно време, място и цени за прегледи на лекарите в гр. Русе. Когато се понасъбере материал ще оформя прегледен първи пост с информация.

# 1
  • Мнения: 11 769
Да се запиша да следя  Simple Smile .

Мейвис благодаря, че се наемаш с грижата за темата   bouquet

Може да се пусне линк и в Русенската тема, че не знам колко хора иначе ще я видят.

# 2
  • Мнения: 1 181
Добре дошла   bouquet

И като за начало - търся кадърен гастроентеролог, без Анна Христова. По-специално ако има мнения за Геров и Румен Петков.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Геров ли беше навремето в транспортна болница? Ако е той, мъжът ми беше много доволен от него.

Мерси и аз за темата, дано рядко я ползваме.

# 4
  • Мнения: 1 181
Да, същият. Сега в нета ми изскочи, че е към Медика  newsm78

# 5
  • Мнения: X
Здравейте, търся свестен педиатър. Живея във Възраждане, но не държа да е от този район.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 7 764
  bouquet За темата.
Няма педиатър във Възраждане. Срещу Дървото имаше някакви  newsm78

# 7
  • Мнения: 4 841
Свекърва ми и мъжа ми също са доволни от Геров, но последно са били там преди доста години. Сега свекърва ми ходи при Вълчанова в Трета поликлиника и почти съм сигурна, че е гастро.  Много е доволна. Майка ми също ходи при нея и също е много доволна.

# 8
  • Мнения: 5 892
  bouquet Благодаря за темата!

# 9
  • Мнения: X
За педиатъра - не държа да е от квартала, щом няма. Ще съм благодарна да препоръчате някой, от който сте доволни  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 731
да се запиша и аз в темата .Дано не се налага на никой да търси лекари .За педи не мога да помогна

# 11
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Да следя и аз.
А детски гастроентеролог?

# 12
  • Мнения: 1 181
Детски гастро е Мария Пейчева в ДКЦ 1. Водя синковеца от бебе при нея, но не мога да изкажа мнение какъв специалист е. Струва ми се, че изписва едни и същи лекарства на всички  Rolling Eyes Но пък е сериозна, следи си какво е било състоянието миналите пъти, какво е изписвала, какви са били изследванията, записва си, помни хората. Мисля че и Ева Цонкова също е с Детска гастроентерология, но незнам къде и как преглежда.

# 13
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Само за Пейчева имам впечатления, леко колебливи и противоречиви. Ще проуча и другата. Благодаря   bouquet

# 14
  • Русе
  • Мнения: 7 038
И аз се записвам да следя темата. Независимо, че съм скарана с докторите, не се знае какво може да ми дойде до главата.

Общи условия

Активация на акаунт