Бродирана красота Тема 131

  • 84 217
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • sof
  • Мнения: 437
Бачийска, хубава тема с тъжно стихче за които и аз благодаря. И много скромно, ама наистина много: само 5 бр.запаси... засрами ме, аз имам повече... Честито бебе в темата, догодина - до друга още целуФчета! При мен - бавен напредък: нямаше топла вода до 01.09., ние взехме решение да се преместим и именно се местим, та бродерията ми е евакуирана в чекмедже на работното място, където, представете си понякога като остана сама си шия в платеното си време... ммм? Съвсем близко съм до комунизма, а фитнеса ми е боядисване, фугиране и др. приложни изкуства за интериора, че освежаваме преди да свием гнезденцето.

Добри, това последното обемно и мен ме напъва, ама Много и ако нещо имаш инфо, споделяй. Напр. на коктейл? Може и на кафе де. Иначе гледам нищо да не търся и искам, деинсталирах тоя Патерн Мейкър и така. Успях да изтегля една схема от нета на която имам оригинала и открих разлики, и то не пренебежимо и примиримо малки и всъщност недоумявам защо ще си боде някой в очите да "пренабира", като ако ще споделя може да сканира или дори да снима. Ама аз съм си наивна и сигурно не схващам. Добарах обаче една хубава схема на Дименшънс, ама естествено не мога да се оправя с конците, хаха.

http://zlatad2.snimka.bg/details/za-bg-mamma.751309.35966977

# 31
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Привет wavey
Поредният ми етап е готов:


При всичкото ми бързане, не успях да се класирам за първата страница Crazy

Момичета, както винаги това е най-красивата тема, благодаря ви, че с труда си я правите такава   bouquet   

# 32
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Беллора ти си уникална. Браво на теб   bouquet  bouquet newsm20

Последният ред ли ти остана?

# 33
  • Мнения: 571
И аз съм с гол запис. Довършвам два летни проекта. Надявам се скоро да ги приключа.
Обаче шапка ви свалям, страшни сте.

# 34
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 706
Лелееее. Направо нямам думи за огромната красота която се получава на Беллора.

# 35
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Беллора ти си уникална. Браво на теб   bouquet  bouquet newsm20

Последният ред ли ти остана?

Де да беше последния Rolling Eyes Остават ми още четири реда- още един с последната част от мачтата с флагчето на върха и останалите три са само небе- остават ми още 44 листа схеми  smile3555
Само да е здраве Praynig

Ето това трябва да се получи на финала:

Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 21:34 от Беллора

# 36
  • София
  • Мнения: 630
Уауууу newsm09 newsm09 Беллора увисна ми ченето и почти се задавих с кафето - уникална красота се получава.
Нямам думи  Hug Hug Hug
Шапка ти свалям за търпението и труда. Много красив става. А тези послдени "само" 44 листа схеми - е та ти си магьосница, за нула време ще ги избоцкаш.  Laughing Hug

# 37
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Скрит текст:
Бачийска, хубава тема с тъжно стихче за които и аз благодаря. И много скромно, ама наистина много: само 5 бр.запаси... засрами ме, аз имам повече... Честито бебе в темата, догодина - до друга още целуФчета! При мен - бавен напредък: нямаше топла вода до 01.09., ние взехме решение да се преместим и именно се местим, та бродерията ми е евакуирана в чекмедже на работното място, където, представете си понякога като остана сама си шия в платеното си време... ммм? Съвсем близко съм до комунизма, а фитнеса ми е боядисване, фугиране и др. приложни изкуства за интериора, че освежаваме преди да свием гнезденцето.

Добри, това последното обемно и мен ме напъва, ама Много и ако нещо имаш инфо, споделяй. Напр. на коктейл? Може и на кафе де. Иначе гледам нищо да не търся и искам, деинсталирах тоя Патерн Мейкър и така. Успях да изтегля една схема от нета на която имам оригинала и открих разлики, и то не пренебежимо и примиримо малки и всъщност недоумявам защо ще си боде някой в очите да "пренабира", като ако ще споделя може да сканира или дори да снима. Ама аз съм си наивна и сигурно не схващам. Добарах обаче една хубава схема на Дименшънс, ама естествено не мога да се оправя с конците, хаха.

http://zlatad2.snimka.bg/details/za-bg-mamma.751309.35966977

гледам ти безглавата метачка и се чудя. това отзад ружици ли са или аконит? щото ако е второто, не е било нужно да я обезглавяваш  Whistling

личи ми, че съм на цветарска вълна, нали?

Балора, респект  Hug аз нямам такава дисциплина, че да започна такова нещо. за свършването изобщо не споменавам  Crazy много по-малки си седят из шкафовете недовършени.

за срещата съм 100 пъти за Sunglasses
съобщение: на 15 зверчето започва в ново школо и майката закрилница ще е отпуск цяла седмица Sunglasses - за мен това е периодът за срещи.

# 38
  • Мнения: 11 833
Само аз явно не виждам снимката на Беллора  Sad  как ли не опитвах, линк копирах, цитат правих и нищо, но съм убедена, че си напреднала много  Hug

Азарея много хубави неща, чашката е много сладурска, аз имам ушита друга от тази серия  Simple Smile Simple Smile

# 39
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
             Беллора, респект! Само като си представя монотонността на палитрата и... още повече те уважавам!

# 40
  • sf
  • Мнения: 10 142
Зле ми е- развали  ми се лаптопа, всичко замина- схеми, снимки...  Sick
сърцето ме боли  ooooh!

# 41
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Зле ми е- развали  ми се лаптопа, всичко замина- схеми, снимки...  Sick
сърцето ме боли  ooooh!
То си е за рИване.

mibobo аз има още две от тях и като подарък миналата година получих и тази чашка. Друг път не съм шила толкова малък гоблен с толкова много конци около 20-ина са. Да ама стана бързо за два дена и беше готов.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Записче и аз на 3-та страничка. Бачийска благодаря за темичката.
Аз за отбелязване този път не съм с гол запис. Имам почети цяла къщичка без контур от селцето.http://smarfietka13.snimka.bg/tapestries/zelenoto-selce.866640.35407056
Всички сте избоцкали прекрасни неща и то с каква скорост. Беллора нямам думи за твоя кораб и търпението за толкова много схеми.

# 43
  • София
  • Мнения: 9 850
Белора,  #Crazy
Просто нямам думи Simple Smile
И да се похваля с новата придобивка (с която запълвам втора кутия с чакащи своя ред комплекти):

# 44
  • Мнения: 125
  Благодаря за новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт