Пазаруване от Асос - тема 59

  • 142 573
  • 755
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 751
От асос съм вземала суитчър за бременни, беше хубав и голям, бях поръчала по-голям размер и се наложи да го върна и да поръчам моя си размер. Връщането е безплатно, много е удобно.

# 376
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
А имате ли опит с козметиката от сайта, по - конкретно нещата нa MAC?

# 377
  • Мнения: 18 542
Аз съм взимала на Ординери от тях. Всичко си им е наред.

# 378
  • Мнения: 2 836
Момичета , днес ще съм в Лондон, бихте ли казали магазина на Асос къде се намира тук в града ? Simple Smile))

# 379
  • Sofia
  • Мнения: 9 714
Не съм чула да имат магазин, това е само онлайн марка.

# 380
  • Мнения: 18 542
И аз не съм виждала. Избери си някой друг магазин - Топшоп примерно  Grinning
Мисля, че няма да останеш без магазини за обикаляне като няма Асос  Wink

# 381
  • Мнения: 294

От асос. Малко са ми големи и докото се начудя ще се мъча ли вече не мога да ги върна. Ако някой има интерес 38 номер са.

# 382
  • Мнения: 1 692
Здравейте, все още ли пощенските са за сметка на купувача? Принтирах си листите по връщането и там ми пише, че е безплатно? Та се учудих как така?

# 383
  • Мнения: 3 727
Здравейте, все още ли пощенските са за сметка на купувача? Принтирах си листите по връщането и там ми пише, че е безплатно? Та се учудих как така?
Безплатно е.

# 384
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Пратката към Асос само от избрани пощенски клонове може да се изпрати или от всички?

# 385
  • Мнения: X
Само от избрани, трябва да се провери в сайта на БГ пощи.
Аз искам да питам когато връщате пратките за колко време горе-долу ви превеждат парите?

# 386
  • Мнения: 721
Здравейте, все още ли пощенските са за сметка на купувача? Принтирах си листите по връщането и там ми пише, че е безплатно? Та се учудих как така?
Безплатно е.

Брей, отдавна не съм поръчвали от там и не съм разбрала, че връщането е безплатно. Точно по тази причина и спрях да поръчвам от там, че връщането понякога излизаше по-скъпо и от самия артикул. Сега май ще почна пак при това положение Grinning

# 387
  • Sofia
  • Мнения: 9 714
В момента политиката им е супер - получаваш с куриер бързо, връщаш с пощата безплатно.

# 388
  • Мнения: 1 104
Не бях поръчвала от година и преди 3-4 дни поръчах.
на другия ден ми дойде мейл, че пратката пътува към мен.
Днес сутринта имам мейл от Пейпал за рефунд за цялата сума.
В акаунта ми в Асос пише , че ми е пратена.
Изобщо нищо не разбирам.

# 389
  • Мнения: 721
Не бях поръчвала от година и преди 3-4 дни поръчах.
на другия ден ми дойде мейл, че пратката пътува към мен.
Днес сутринта имам мейл от Пейпал за рефунд за цялата сума.
В акаунта ми в Асос пише , че ми е пратена.
Изобщо нищо не разбирам.


Явно са се объркали, ако се усетят ще ти пишат, ако не, си си спестила пари Grinning

Общи условия

Активация на акаунт