Отговори
  • Мнения: 8
Водят се качествени. newsm78

# 1
  • Мнения: 25 737
Те ще се свият и на по ниска температура, но после ще си върнат първоначалния размер.
На мен ми се свиват много дрехи, ако ги пресуша в сушилнята.

# 2
  • Мнения: X
И аз знам, че се свиват в сушилня. Само внимавай, да не ги направиш детска номерация. Случвало се е.

# 3
  • Мнения: 8
Искам трайно  да се свият с един - два номера, но нямам сушилня. Laughing

# 4
  • Мнения: 25 737
Искам трайно  да се свият с един - два номера, но нямам сушилня. Laughing
Поразпитай приятели, познати все някой ще има сушилня.
Колко ще е трайно зависи от материята на дънките. Ако не, можеш да си ги носиш широчки...

# 5
  • Другата България
  • Мнения: 37 262
Ако имат еластан просто няма как да стане това, което искаш.

# 6
  • Мнения: 10 057
И аз знам, че се свиват в сушилня. Само внимавай, да не ги направиш детска номерация. Случвало се е.
На мен ми се случи с пуловер, който ми беше почти като туника
След сушилня - детско пуловерче с доста окъсели ръкави.
С дънки не знам какво ще се получи. Да не се и скъсят прекалено?

# 7
  • Мнения: 25 737
Зависи от дънките, ако са свестни имат си етикетче отвътре и си пише дали стават за dry clean, също и на каква температура се перат.
Мисля че все пак на 90 градуса ще се свият леко.

# 8
  • Мнения: 8
Много ви благодаря!

# 9
  • Мнения: 1 221
В сушилня наистина се свиват особено ако ги  сложиш на програма"  Напълно  сухо " - излизат с един номер по - малки ...

# 10
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Правих го тоя номер преди няколко месеца с няколко чифта, които ми бяха големи. Стесниха се, да. Но се и скъсиха също. Два чифта си бяха дългички преди "операцията" и тях сега си ги нося, много съм доволна. Другите 2 ги хвърлих, много се бяха скъсили.

# 11
  • Мнения: 25 737
Другите 2 ги хвърлих, много се бяха скъсили.
Трябвало да ги направиш на къси дънкови панталонки...ако са били хубави е можело да се спасят,а и дънковия плат се отпуска.

# 12
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Другите 2 ги хвърлих, много се бяха скъсили.
Трябвало да ги направиш на къси дънкови панталонки...ако са били хубави е можело да се спасят,а и дънковия плат се отпуска.

Възрастта ми не е подходяща за къси панталонки Mr. Green Майтап, мислех да ги режа до коляното, ама моделът много не ставаше за рязане. Както и да е, въпросът е че се получава това с прането на 90 градуса.

# 13
  • Мнения: 8
Благодаря Ви! Hug

Общи условия

Активация на акаунт