подходящ крем за основа на сутрешен грим

  • 1 988
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 636
момичета ще чакам вашите предложения.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 896
Ами аз от немай къде от повече от месец вече ползвам Happyderm на Лореал...бях го купила за супружето, който така и не го ползва (зор зор земи ми та земи ми някъв крем на мен и само един път се намаза и тва е). Оказа се много подходящ, поне за мен...

# 2
Аз този, който ползвам сутрин преди да се гримирам е на GARNIER Total fresh, защото е от типа на немазните кремове и бързо попива, та да мога да мацкам веднага след това фдт, не знам дали е подходящ за основа на грим, но съм доволна!

# 3
  • Мнения: 1 840
На колко си години? Аз съм на 30 и вече ползвам "Ревиталифт" на Лореал - дневния. Той също не е много мазен и е подходящ за грим.

# 4
  • Мнения: 178
Темата ми е много интересна и за да не отварям друга,ще ви задам и аз едно въпросче.Подходящ за основа,но за смесена кожа със SPF. Grinning

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 288
аз си поръчах от Ейвън Овлажняващ крем с лек тониращ ефект и фактор 20

по принцип мисля,че е подходящи някакъв лек хидратиращ крем - примерно Нивеа Визаж - Аква Бюти или др. ако ще използваш фон дьо тен 

# 6
  • Мнения: 168
 "Garnier total fresh"- хидратиращия флуид с екстракт от грозде. newsm10

# 7
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз съм ползвала на времето на Нивеа Визаж Аква Бюти и да ви кажа, не е особено лек, мисля, че няма да стане за основа на грима. А пък както и идва лята - просто ще дойде тежичък.

# 8
  • Мнения: 861
В момента ползвам дневния крем на "Талодерма" с ройбос. Супер е! Laughing

# 9
  • Мнения: 607
Аз ползвам Нивея визаж.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Хепидерм на Л`Ореал и хидратиращо кремче на Институт Арно. И двете за суха и чувствителна кожа.

# 11
  • Мнения: 157
Аз ползвам каквото купувам и за малката.NIVEA

# 12
  • Мнения: 606
Аз съм с Нивеа Софт

# 13
  • Мнения: 3 339
Темата ми е много интересна и за да не отварям друга,ще ви задам и аз едно въпросче.Подходящ за основа,но за смесена кожа със SPF. Grinning

Цена?
Eucerin, RoC и Vichy имат подходящи кремове за смесена кожа с SPF.
Интересуват ли те точните имена?

# 14
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз бих препоръчала фотодерм спрей. Много лек и попивен. Но цената му е малко солена 27 лв за 100 мл.  Но пък аз като го купя и ми стига почти за цяла година а го ползвам и вечер.

# 15
  • Мнения: 5 393
"Garnier total fresh"- хидратиращия флуид с екстракт от грозде. newsm10
И аз ползвам него Peace

# 16
  • Мнения: 1 212
Aз не мога да се похваля с "бистра" кожа и по тази причина предпочитам медицинската козметика.....
При големи проблеми бях взела две кремчета от жълтата серия на BIODERMA, а обичайното ползвано от мен е ZENIAC- страхотна козметика, много съм доволна ! Sunglasses

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
"Garnier total fresh"- хидратиращия флуид с екстракт от грозде. newsm10
И аз ползвам него Peace
И аз Peace

# 18
  • Мнения: 3 453
Loreal pure zone за смесена и мазна кожа.Страхотен е!

# 19
  • Мнения: 6 461
Аз използвам NIVEA Soft.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
В момента ползвам дневния крем на "Талодерма" с ройбос. Супер е! Laughing
Може и да е супер, но е тотално неподходящ за основа на грим- има физичен филм за слънцезащита и отгоре ФДТ седи все едно е вар.

# 21
  • Мнения: 2 897
"Garnier total fresh"- хидратиращия флуид с екстракт от грозде. newsm10

И аз ползвам този в момента Peace

Общи условия

Активация на акаунт