Коремчето на мама се надува, а ФЕВРУАРЧЕТО вътре си лудува! - тема 5

  • 29 753
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 56
Дами, нищо не важите с вашите кг. Аз забременях на 85, сега съм 88. Ето това е страх.
Ааааааааааа, ще ви се карам. Вярно, че всичко е трупано при мен в последните 2-3 години. Но знаете ли какво е внимание да не качвам, в момента. Ум да ви зайде.
Най-после някой, който да ме разбере... Аз забременях 82 кг. при височина 165 см. ървите месеци свалих до 77кг. После си ги възвърнах и сега съм 85...  Embarassed
А преди четири години първата си стимулация я започнах на 60 кг. Тя беше неуспешна и въпреки това три месеца след нея вече бях 72кг. Направо се подух като плондер и никога не спаднах...  Cry
После никога не успявах да си възстановя напълно началните килограми и със всяка следваща стимулация ставаше все по-зле. И така... Сега треперя да не кача до 100, ама знам, че е напълно възможно. Да не говорим, че и аз като Ели, трудно устоявам на шоколада...  Embarassed

Относно заглавието на следващата тема, въобще няма да се разсърдя, ако не е моето предложение. Само че да не ви плаша, ама си мисля, че изненади ще има още доста... Wink
Е с мен не можете да се мерите Laughingаз забременях 106 кг,после свалих до 98 кг и сега съм 100 Embarassed

# 721
  • Мнения: 1 080
Ами просто се търсят качествени източници на информация, то дори тук във форума ако потърсиш нужната тема и на първа страница са изредени такива.
Това някой лекар да оплюе друг или да каже, че си е измислил заболяване пак направо...  Laughing Laughing Laughing ако

Тоя сироп Лактулоза мисля, че е със същият състав като Дуфалака. Знам, че има и някакъв плодов със смокиня ли беше, който работи на същия принцип. Сигурно винаги има изключения, но аз за първи път чета на някой да му действа зле Дуфалак.

# 722
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Добър ден  Heart Eyes Hug
Отивам да си купя Хуска и да се разходя, че гледам малко слънце е излязло  Crazy
Ще се молиме за слънце а до онзи ден както се казва направо не издържах от жега  Joy Joy няма угодия  Rolling Eyes

# 723
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Ииии мнозинството избра име за новата тема ...  Hug

Новата тема е тук :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=875394.0;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт