Нещо против стрии

  • 2 264
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Тити, май не само аз се сещам за теб, като видя тема за стрии.  Mr. Green

# 16
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
  Тити, няма оправия мила!Сдъвкваш, предъвкваш, слагаш им го в устата и ей ги на - пак цъфнало още едно "Й"  Mr. Green

# 17
Здравейте, по въпроса за стриите .....аз използувам в момента "SPECIAL BODY" na"KOLASTYNA" И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА наистина е ефикасен и е учудващо ефтин- 10 лв.

# 18
  • Мнения: 5 391
Хората искат да пишат, не да четат, в края на краищата - затова сме се събрали  Sunglasses
Хихи hahaha

# 19
  • Мнения: 35 961
последното денонощие да има нови сведения за стййте? нещо май ще ми излизат и се интересувам от актуалните грижи за кожата  Joy

# 20
  • Мнения: 1 381
aз пък няма нищо против стиите.

# 21
  • Мнения: 1 526
Бебешко олио на Jonson`s ни следа от стрий

# 22
  • БГ
  • Мнения: 735
Бебешко олио на Jonson`s ни следа от стрий
това олио не попива обаче, или аз греша нещо newsm78, като се намажа трябва да стоя без дрехи права  да не омацам нещо у нас Thinking вие как го ползвате? newsm78

# 23
  • Мнения: 238
това не е конкретно за стрии,но го споменавам тук най-вече за защото от появяването им...
найстина стяга и целулита се повлиява много добре -->>> Dove Intensive,Firming Gel-Cream
                                                              (на кратко-Стягаш крем гел) намира се на цени м/у 8,10 лв

# 24
  • Мнения: 1 526
След баня си сипвах малко(!) олио в шепа и започвах да си мажа корема- врива се и се разтрива да попие колкото може( когато `пупата`  е голяма се усеща едно отпускане и облекчение)

# 25
  • Мнения: 10 758
С първата бременност се мажих с Виши.По корема нямах една стрия.
С втората - с Ейвън.Пак нямах стрии по корема.
Обаче по краката съм ужас Cry

Общи условия

Активация на акаунт