Голямата тема за малките масла - 13

  • 86 718
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 209
Здравейте! Влизам, за да споделя опита си с маслата. Последната смес за коса, която си направих беше от кокосово масло, зехтин и малко масло от шеа. Завих косата с найлонка, а след това и със затоплена кърпа. Преспах с тази смес и измих на сутринта. Резултатът беше "двойна коса", обем и мнооого блясък. Комбинацията от кокосово и какаово масло ми донесе страхотен летен загар. Flutter След плаж ползвах масло от шеа. Всъщност маслото от шеа и кокосовото са тези, които никога не отпадат от грижите ми за тяло и коса. Пожелавам ви хубав ден и усмивки!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 5 883
И аз благодаря за темата  bouquet

Много се радвам на прохладното време, защото вече мога да се върна към грижата и за тялото. През лятото не търпя дори и най-леките лосиони, но в студените месеци ползвам кокосово и какаово масло след душ (както и някои био лосиони, които също имат масла в състава си).

Иначе и аз не изненадвам - за лице купувам и обичам шипково, което ползвам от месеци и все още не мога да свикна с аромата. Видях, че Зоя са пуснали ролончета - комбинация от шипково и розово масло и се замислям дали да не разообразя и да го пробвам.

За косата ползвам кокосово, какаово, рициново масло, облепиха, зехтин, черен кимион и баобаб.

# 32
  • Мнения: 265
И аз благодаря за темата  bouquet



За косата ползвам кокосово, какаово, рициново масло, облепиха, зехтин, черен кимион и баобаб.
Маслото от черен кимион има ли аромат?

Имам два продукта за коса с него, имат нещо сходно като аромат, леко ориенталско.

И от мен   bouquet за новата тема!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 5 883
Има аромат, да, леко пиперливо, специфично.
Като цяло не ме бива в описанието на аромати Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 333
За лице, вече повече от месец ползвам шипковото на Trilogy вечер вместо нощен крем и никога през живота си не съм имала по - хубава кожа Simple Smile Кокосово ползвам за маски за косата, харесва ми и за тяло, като за тяло си взех http://www.iherb.com/Monoi-Tiare-Tahiti-Tiare-4-fl-oz-120-ml/6611
Ухае уникално и като свършва, наливам в шишенцето в което остава изсушеното цвете, кокосово масло, което отново се ароматизира и се получава чудесно!

# 35
  • Мнения: 265
Има аромат, да, леко пиперливо, специфично.
Като цяло не ме бива в описанието на аромати Rolling Eyes
Благодаря ти  Hug!

Поръчах го ,ще проверя дали е подобен аромата на продуктите, които имам.

# 36
  • Мнения: 446
Здравейте момичета,имам един въпрос -какъв е аромата на маслото от баобаб и него и масло от черен кимион от къде ги купувате?Благодаря предварително за всеки отговор.....

# 37
  • Мнения: 727
Момичета, използвала ли е някоя от вас шафраново масло за косата и кожата, за сподели мнение?
Оглеждам една серия за коса и тяло, чиято основна съставка е шафран, но ми се иска да събера мнения преди да я взема. Олиото към серията съдържа 30% шафраново масло, останалото е жожоба, сусамово и слънчогледово олио. Как ви се струва тази комбинация?

# 38
  • Мнения: X
Edora, ще споделиш ли кои са продуктите, моля те  bouquet

# 39
# 40
  • Мнения: 880

Edora, от този сайт ли ги поръчваш? Колко струва маслото и доставката?

# 41
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169

Edora, от този сайт ли ги поръчваш? Колко струва маслото и доставката?
Мисля да поръчам след като опеавя косопада .

# 42
  • Мнения: 767
Ползвам кокосово за косата понякога и два пъти седмично,моята коса го изпива,често си мажа и ръцете до лактите с него,че там кожата ми е по-суха,но по цялото тяло не ми е приятно.Скоро си взех и бадемово и от гроздови семки,бадемовото ползвам за коса,една вечер си намазах и лицето с него-добре беше,но нищо по-различно от това да си сложа нощния крем.От гроздови семки още не съм го отворила.Хвърлила съм око и на маслото от шипки.
Фрея благодаря за чудесните теми,които пускаш  bouquet

# 43
  • Мнения: 222
Благодаря за новата тема! Simple Smile

Относно маслото за тяло - този сезон съм възхитена от какаовото, особено за удължаване на тена и придаване на лек блясък на кожата. Определено стана част от любимите ми масла.

# 44
  • Мнения: 727

Edora, от този сайт ли ги поръчваш? Колко струва маслото и доставката?

Не ги поръчвам от този сайт. Фризьорът ми работи с марката и от него по принцип взимам продутите, но шафрановата серия не съм я пробвала. Сега видях, че и в по-големите онлай аптеки са пуснали неща на марката, и то на много донри цени - около 30% по-ниски от тези във фризьорките салони  Shocked . Така, че ще поръчам сега онлайн. Проблемът на онлайн аптеките е, че не на всички продукти има снимка, а наименованията са преведени много кофти и човек лесни може да обърка продуктите. В Римедиум олиото в момента  е 41,50 за  140 мл.
Иначе и по някои британски сайтове съм го срещала, но в момента не е никак изгодно от там да се вземе.
  

Общи условия

Активация на акаунт