С какво ви дразнят свекървите?- 48

  • 53 071
  • 773
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 517
Да ни е честита новата тема, и дано по-малко свекърви дразнят своите снахи Simple SmilePraynig Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Моята сега си е тука и днес изяви желание да сготви. По принцип предпочитам да не го прави, че после доста чистене си требе след нея, ама пък повечето неща ги готви вкусно. А и като нямам предлог да й откажа...  Rolling Eyes
Е, сготви. Лучена яхния с петел в тавата във фурната...  Shocked Вкусна е. Ама цялата фурна е олята с яхния и ръкавицата за хващане на тави я изхвърлих... Не можа да ми отговори защо яхнията трябва да е в тава. Готвила е хиляди пъти, все е било в тенджера...  newsm78

# 3
  • Мнения: X
Не ѝ се дразни, ами се извини с деликатното си положение и я остави да си почисти изцапаното сама. А после си хапни с апетит яхнийката. Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Не ѝ се дразни, ами се извини с деликатното си положение и я остави да си почисти изцапаното сама. А после си хапни с апетит яхнийката. Simple Smile

Aaaааа, яхнията няма да я хвърлим, ама и тая работа с чистенето няма да я бъде. Тя  не може дори да се наведе толкова, да не говорим, че според нея нищо й нямало на фурната...
ММ ще търка, ама гледам, че и мивката е запушила, та ще има крясъци довечера сигурно...  ooooh!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Кали, бабето още ли се застоява по няколко дни? Мъжа ти не може ли да й обясни, че сега не е много удобно да се стои по много.

П.П. Надявам се си добре.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Кали, бабето още ли се застоява по няколко дни? Мъжа ти не може ли да й обясни, че сега не е много удобно да се стои по много.

П.П. Надявам се си добре.

Ами вторник си дойде, утре си отива. Нормално... Изтегли си пенсията, ходи да й изпишат лекарствата, видя си приятелките и така. Не ми тежи за толкова време. Опитва се да е полезна с нещо и затова гледам да не се ядосвам. Знам, че го прави от добри чувства... Дано не вземе да се застоява по повече, когато дойде бебето. От сега съм казала на ММ да я подготвя, чче държим да си го гледаме сами... Ама е доста рано реално за такива разговори.

П.п. По-добре съм. Благодаря, че питаш. От няколко дни си имам ритничета...  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 593
 Whistling оо, това чудо, моето с ако дойде да ми готви ще е чудо, а после ще ми купува нова печка  hahaha но аз не ям повечето й неща  Sick много мазно и солено готви

 hahaha дано в новата тема имаме по-малко оплаквания  Tired

# 8
  • Мнения: 780


 hahaha дано в новата тема имаме по-малко оплаквания  Tired
Аааа, не, аз стартирам в новата тема/благодаря Тарталета/ с оплакване.
Както знаете/тези които са в течение/, контакти с тези хора вече нямам.Защото съм добра/или глупава, не знам/, реших, че няма да прекъсвам съвсем контакта между внуче и баба.Не я е посещавала /докато не си промени отношението, няма и да я види/, но се чуват по телефона.Бабата се сещаше да звъни на 10 дни веднъж...Пусне някоя муха и ...толкова...Но, забелязвам активност от средата на миналата седмицата.Позвъняванията са почти ежедневие, съпроводени с въпрос/предложение "Не искаш ли да дойдеш при нас?/Не ти ли е скучно? Баба ти/майка ми/ не те ли извежда на разходка?", което "раздразва" детето и то иска да я посети.Покана за гости, когато е сама/без братовчедчето/ няма, естествено. Бях склонна в неделя да я пусна с баща си там, но мъжа ми ...странно  отклони щението ми с обяснението, че може да излизали...Не зная какво става, какво е имал предвид. Гледам да не дълбая, а и честно казано не ме интересуват.След скандала помежду ни темата е табу/след силния мой отпор, че детето ми няма работа там се завихри грандиозен скандал, че чак ме е срам.../.Така до тази вечер.Прибирам се и детето ме посреща от вратата..."Баба каза..." и започна да разказва. Умишлено стопирах словоизлиянията, за да не се заформи нещо, но детето изтича при баща си и му разказа...Преди малко научих какво е станало и кой какво бил казал...Бях писала, че бабата се цани за  баш психоложка, но днес се убедих, че е просто една долна интригантка.Та, видите ли:..."Баща ти ми каза, че си мисли, че ти не го обичаш и е разочарован, защото си заела страната на майка си"...Без уточнения,  за какво става въпрос.Детето казало "Добре.", затворило телефона и се разплакало...Ей, полудях, вярвайте ми.Да вменяваш чувство на вина на едно дете, да поставяш думи в устата на друг човек/мъжа ми беше изненадан/...колко долен трябва да си.И не осъзнава ли какви могат да бъдат последствията?...Понякога имам чувството,  че с интригите, които създава цели ние да се разделим...Идва ми да блокирам номера и в телефона на детето...Хубавото е, че детето ми каза..."Аз знам, че това не е истина"...
Като споменах блокиране, някой беше писал в старата тема за една програма за телефон...Как се казваше, ако се сещате?...

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
След всичко това детето още ли иска да ходи при баба си, великата психоложка. Ако не държи й спирай контакта и толкова. Надявам се мъжа ти да го е грижа повече за чувствата на детето вместо за тези на откачената му майка и няма да има нищо против това да се случи.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 399
И аз да попитам какви действия предприе милото?

# 11
  • Мнения: 780
Скандалът, за който споменах го постресна...Твърдо няма да има посещения там без придружител, а ако някой има желание да види някого, ще намери време и начин да отиде да го види...Втория вариянт ме устройва-тя няма да дойде в къщи.Просто няма очи да дойде...пък откъде да знам...то такива хора...
След днешния случай, не искаше да ходи там.Като поотмине, позабрави и естествено като напомнят за себе си изявява желание да ходи...

# 12
  • Мнения: 9 851
оо, долна мръсница, как си позволява да тормози така детето  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
не смятам, че тази ще се оправи някога, както и моята не се оправи. Уж рева на ММ колко й е мъчно, как си взела била поука, как нам си кво ... и .. как мислите??? При първото й посещение да мик се направи на гладна, с молба нещо да измисля за чдвне че много била бързала... а реално наща ми идва на проверка, за да види дали ползваме както ме е учила отделни прибори и прочие. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
тези нищо не ги оправя, нямат акъл за 5 ст. в главата си, и на дърти години не можеш да им налееш, ако щеш и с пожарникарски маркуч да наливаш ...
добре, че детенцето ти е по-голямо и горе-долу разбрано. Моето малкото приема всичко за чиста монета, и затова съм инструктирала баткото да слухти и за двамата като баба им е наоколо ...

# 13
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Това пък да настройваш дете, при това срещу двамата му родители, е върха на простотията.
Щото бабата не го е настроила само срещу теб, а и срещу мъжа ти. Така де, опитала се е. Радвай се, че дъщеря ти е умно дете и е разбрала все пак, че баб му го лъже.

# 14
  • Мнения: 5 173
Туикс, здрави нерви ти пожелавам Hug!

Общи условия

Активация на акаунт