какво за разхлабване?

  • 3 893
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 203
А овесените ядки не съдържат ли глутен? Бебето е доста малко за глутен. Дъщеря ми имаше същия проблем в тази възраст, но педиатърката каза, че в тази възраст е често явление. Според нея до 3 дни не е опасно. Тя също ми препоръча във водичката да се сложи мед вместо захар, ноа аз съм алергична към полени и не съм експериментирала с меда. Сега вече Преслава яде плодови и зеленчукови пюрета и нямаме проблем.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 605
Тя също ми препоръча във водичката да се сложи мед вместо захар.
Това много ме учудва - повечето педиатри съветват даването на мед да се отложи поне след годинката...

В 700гр.вода вряща, сложи една препълнена лъжица овесени ядки...
Овесените ядки съдържат глутен!

Освен това наистина няма смисъл да се дават пюренца или сокчета на незахранено бебе, което реагира на ябълков сок.

Моят съвет е - спри сока! Ако пак има проблем, чаят Blevit L е ефикасен и безвреден. Няма привикване. Давах го на дъщеря си в тази възраст и съм доволна.
И не мъчи бебето с клизми!

# 32
  • София
  • Мнения: 9 826
И аз бих те посъветвала да спреш сокчето.Когато започнах да давам на малката си дъщеря сок от ябълки ,тя беше на два месеца и получи леко разтройство.Спрях веднага сока,разтройството мина моментално и когато след около месец пак захраних със сок,нямахме проблем.КЕКСЧЕ,опитвам се да подминавам изказвания от сорта на твоите,но този път май няма да се сдържа.Толкова ли е трудно да си кажеш мнението с нормален тон,без тези обиди.Аз като съм си захранила двете дечица рано не се вра между шамарите да обяснявам защо така,защо иначе-всяка от нас си има глава на раменете.Хората тук питат за мнение,а не търсят злобарски изказвания.Да го е страх човек да попита нещо-все ще се намери някой да ти каже колко лоша майка си.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 530
Кексче, твоето ниво го видяхме всички. Само ще ти кажа- горкото ти дете. От такива самонадеяни ....... просто ми е писнало. А колкото до мозъка в главата ти, е видяхме го.А освен него май и елементарното възпитание не ти е на ред.Никой няма право да обижда хора, който при това даже и не познава. Не си прави труда да отговаряш.

Последна редакция: ср, 29 мар 2006, 15:23 от bifana

# 34
  • Мнения: 2 768
Не, няма да си задържа потреса за себе си, защото някои други майки, които все още се чудят какво да правят трябва да знаят, че освен древните методи има и цивилизовани, а не да се хвърлят при запек да бъркат в дупетата на бебета си с мушкато!!! Добре бе, айде ти като имаш запек започвай да си прилагаш метода на термометъра Sick
Д-р Спок можеш да си го запазиш за себе си, не ми е критерий, имам мозък в главата си!

Аз лично много бих се радвала ако някой ме беше фраснал на времето (дори и с думи) и ми беше казал да не бърникам в дупето на детето ми! Щото педито ми каза да правя точно това! #2gunfire И аз понеже никога не съм имала подобни проблеми преди това я послушах doh  А тона на КЕКСЧЕ е оправдан - понякога трябва да си краен, за да те чуят!

# 35
  • Мнения: 8 769
Между това да се обижда и да се алармира има разлика. Моля, укротете топката!

Общи условия

Активация на акаунт