Гледахте ли "Такъв е животът" днес по Бтв

  • 6 008
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 866
Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите?

Щото не ги познаваш! Абсолютно сериозно ти го казвам.



Еее, не ми разбивай илюзиите пък ти сега!  Crossing Arms

Мога роман да напиша по темата ама си трая, защото откакто доведох мъжа ми в България и той има бая материал за нас българите.  Mr. GreenНо Буба, права си, във Франция са любезни и общо взето спазват добрите маниери. Българите направо изглеждаме големи грубияни пред французите.  Но и те си имат много трески за дялане, ама както казах трая си сега...
Извинявам се за тези отклонения, аз май една дума по темата не написах Embarassed Всъщност тръгна се от там, че се чувствам някак си близка до Велина и Арно. 

# 46
  • Мнения: 3 423
Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите?

Щото не ги познаваш! Абсолютно сериозно ти го казвам.



Еее, не ми разбивай илюзиите пък ти сега!  Crossing Arms

Добре, няма. Да си останем с приятното чувство след четирите
целувки за добрутро, довиждане, лека нощ и т.н.  Laughing

# 47
  • Мнения: 270
а някой случайно да знае кога го повтрят това предаване?

# 48
  • Мнения: 6 206
Ами аз не съм виждала току-що родено бебе и много се впечатлих.
Ню, Герито не я ли броиш за бебе? Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 5 468
ТАя Велина е луда да се показва по телевизията с тоя мъж..замислям се дали да не и спретна един атентат и да и взема мъжО  Thinking
Ай сега... за кво ти е Арно? И твоя мъж не е за изфърляне Sunglasses. Доообре, доообре.

# 50
  • Мнения: 5 468
Ами аз не съм виждала току-що родено бебе и много се впечатлих.
Ню, Герито не я ли броиш за бебе? Rolling Eyes
Ами родих я с пълна упойка със секцио и я видях на другия ден. Мярнах я само за 1 мин. в реанимацията, но вече беше изкъпана, пък и толкова я видях през упойката.

# 51
  • Мнения: 6 164
не разбирам защо да е лигава бе мами.а ако има нисък праг на болка...............................

Ама тя няма нисък праг на болка, тя се лигави - там е работата! Беше очевидно - анестезиолога й сложи катетъра, и още не й беше влял упойка и тя "Интересно тогава защо спря да ме боли" Laughing ... После пък като я хвана упойката продължи да се пъне и криви физиономията. Нали Ковачева й вика "Добре сега нали вече не чувстваш болка?" - "Ами не." - "И тогава защо правиш физиономии, все едно очакваш всеки момент да те заболи?"....... Не е лигла добре, шубе е, ама то пък поне малко не можа и да се стегне. Sad
Не е хубаво да я критикувам, като още не съм минала по тоя път, не се знае и аз какви ще ги редя, но все пак някои неща бяха смешни. Анестезиолога й казва да сравни контракциите сега с тези след 10 минути, колко намалява и тя веднага без да помисли "Ами ако няма разлика?".  #Cussing out Е за какво е тая упойка тогава, как няма да има разлика? Много ме издразни, не знам той как я изтърпя.

# 52
  • sofia
  • Мнения: 7 477
абе,лигла си е CrazyТа тя още в предната серия  се държеше като че ли отива да избира билети за концерт, а не да ражда.Не можеш да се пазариш в това състояние SunglassesАма и мъжа й е  един професор Mr. Green
но си има и такива хора,аз познавам доста.

Много майки ги боли,но стискат зъби и гледат да мине по-бързо,а тя ooooh! ooooh!

# 53
  • Мнения: 1 608
Мен не ме снима никой и получих абсолютно същото отношение и внимание в Шейново!
Аз също, без познати лекари или акушерки - внимателни, учтиви.

# 54
  • Мнения: 198
Момичета, усещам искрици на завист  Mr. Green  Харесахте си Арно и сега почнахте да оплювате момичето  Wink Mr. Green
Иначе и мен ме накефи французина  Blush  има нещо много мъжествено и уравновесено в излъчването му  Blush

# 55
  • Мнения: X
Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите?

Щото не ги познаваш! Абсолютно сериозно ти го казвам.


100 % съм съгласна с Лиска.

да ме прощават момичетата женени за франсета, ама това ми е мнението след няколко години изкарани тук.
А Арно си е определно хубавец, на фона на масовия французин - дребно, грозновато и космато човече.
И за любезността и толерантността на французите имам забележки, ама хайде да спра дотук, че иначе....ще ми забранят да пиша по форумите.

# 56
  • Мнения: 198
ТАя Велина е луда да се показва по телевизията с тоя мъж..замислям се дали да не и спретна един атентат и да и взема мъжО  Thinking
Ай сега... за кво ти е Арно? И твоя мъж не е за изфърляне Sunglasses. Доообре, доообре.

симпатяга е  Blush  не ти трябва французин, вервай ми  Laughing

# 57
  • Мнения: 5 468
И за любезността и толерантността на французите имам забележки, ама хайде да спра дотук, че иначе....ще ми забранят да пиша по форумите.
И все като стане интересно, спирате да пишете значи...

# 58
  • Мнения: 5 622
ТАя Велина е луда да се показва по телевизията с тоя мъж..замислям се дали да не и спретна един атентат и да и взема мъжО  Thinking
Ай сега... за кво ти е Арно? И твоя мъж не е за изфърляне Sunglasses. Доообре, доообре.

симпатяга е  Blush  не ти трябва французин, вервай ми  Laughing

Ша ва утрепя еййййй  Twisted Evil За едното чудо ша ми свият мъжа начи!  Twisted Evil

Моя е по-хубав даже, мъ ни говори грам френски. Единствено "Ла фонетр (ли беше..) и "Ун багет силвупле" ( и той кат мен сакън да не остане гладен на улицата....  Joy )

Аз Арно го искам само за фон така да се каже.... Twisted Evil
 

# 59
  • Мнения: X
И за любезността и толерантността на французите имам забележки, ама хайде да спра дотук, че иначе....ще ми забранят да пиша по форумите.
И все като стане интересно, спирате да пишете значи...

ААААААААА, Ню, нИ мЪ провокирай, че нямам спиране по темата, ей!

Абе, няма какво да приказвам. Мнението на целия свят по отношение на френската нация е известно. Няма какво да добавя.

Общи условия

Активация на акаунт