Гледахте ли "Такъв е животът" днес по Бтв

  • 6 009
  • 76
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 239
Не можах да го гледам днес,а и не виждам да има тема.Моля кажете какво се случи в тази серия?

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми беше интересно,Велина лигавата най-накрая роди един шишко 3.800кг,много сладък.Онази Пергилия ли беше с очилата от първи епизод също роди момиченце май 2800кг,нещо лявото й краче долу на стъпалото беше леко изкривено от самата й поза в корема на мама.Една руса мацка искат да я приемат в болница,защото намаляли околоплодните води и евентуално ще се предизвика раждане.Е тва е на две,на три.... newsm78

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 239
мерси много.айде ще спя спокойно вече. newsm53 .лека нощ на всички.

# 3
  • Мнения: 5 622
Онази Пергилия ли беше с очилата ....

Пелагия  Joy

Бай дъ уей чухте ли Арно французина като заговори на френски на бебето  Flutter Направо останах без дъх.Разстопих се. Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите? Лигавата се е уредила с як пич...кой знае какви френски и ги реди вечер в леглото....  Blush

# 4
  • Мнения: 1 187
Ама верно тая Велина е голяма лигла!  Naughty Сигурно ако не я снимаха отдавна да са я ошамарили  Mr. Green То контракций нама ама си вика ей тъй за спорта.. Бебчето одрало кожата на Арно. Peace

# 5
  • Мнения: 1 427
Не гледах серията, но сега като прочетох за Пелагия ми нахлуха спомени.Йоана се роди почти със същите кг и същото изкривяване на стъпалцето.
.Онази Пергилия ли беше с очилата от първи епизод също роди момиченце май 2800кг,нещо лявото й краче долу на стъпалото беше леко изкривено от самата й поза в корема на мама.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Ама наистина ли така ги глезят докато раждат в Шейново?! Аз раждах в Майчин дом като куче, нямаше кой да ме погледне. Имах уговорка с лекар, който се появяваше за секунди, а през останалото време се разправяше със завеждащия на родилното, защото оня /по неясни за мен причини/ не го пускаше да ме изроди. Накрая и с пълно разкритие никой не ме погледна - дежурната спря специализанта, който беше тръгнал да види що крещя така с думите "Нали не смяташ да се занимаваш с нея - тя е на едикой си лекар пациентка?!" И това разправям на мъжа ми като гледахме "Такъв е животът" - толкова ме е яд, че така опорочиха раждането ми с техните вътрешни интриги и неразбории. Вече в родилна зала като напъвах си спомням, че над мен се навеждаше ту лекарят ми, който така и не беше допуснат, но нелегално наминаваше да види к,во става, ту шефа на родилното да се убеди, че не е там...

# 7
  • Мнения: 5 622
Ама наистина ли така ги глезят докато раждат в Шейново?! Аз раждах в Майчин дом като куче, нямаше кой да ме погледне. Имах уговорка с лекар, който се появяваше за секунди, а през останалото време се разправяше със завеждащия на родилното, защото оня /по неясни за мен причини/ не го пускаше да ме изроди. Накрая и с пълно разкритие никой не ме погледна - дежурната спря специализанта, който беше тръгнал да види що крещя така с думите "Нали не смяташ да се занимаваш с нея - тя е на едикой си лекар пациентка?!" И това разправям на мъжа ми като гледахме "Такъв е животът" - толкова ме е яд, че така опорочиха раждането ми с техните вътрешни интриги и неразбории. Вече в родилна зала като напъвах си спомням, че над мен се навеждаше ту лекарят ми, който така и не беше допуснат, но нелегално наминаваше да види к,во става, ту шефа на родилното да се убеди, че не е там...

Ужас! Как пък веднъж не чух едно положително мнение за МД София не знам  Tired И що пак ходите там да раждате "като кучета" бе момичета?  Confused

Иначе имайте предвид, че за пред камерите лекари и акушерки се държат много по-мило.Което не им прави чест разбира се. В тяхната професия, доброто отношение трябва да им е професионално изкривяване!

# 8
  • Мнения: 781
Мен не ме снима никой и получих абсолютно същото отношение и внимание в Шейново!

# 9
  • Мнения: 5 468
Ужас! Как пък веднъж не чух едно положително мнение за МД София не знам  Tired И що пак ходите там да раждате "като кучета" бе момичета?  Confused
И аз това ги питам постоянно, ама няма отговор.

Този път и аз успях да го гледам предаването и чак ревнах когато роди тази жената на французина. Ами аз не съм виждала току-що родено бебе и много се впечатлих. А този Веско на Емилия ми е много познат, ама като не помня откъде?! newsm78 Чакам с нетърпение следващата серия, за да видя раждането на Емилия.

# 10
  • там край реката
  • Мнения: 153

[/quote] Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите?
[/quote]

Мда.Французите....... Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 992
ох наистина тази велина е много лигава но ме изпълни французина как почна да говори на бебчо на френски дано и бебче на пелагия се оправи 

# 12
  • София
  • Мнения: 1 105


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy разсмя ме много!  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 663
Ужас! Как пък веднъж не чух едно положително мнение за МД София не знам  Tired И що пак ходите там да раждате "като кучета" бе момичета?  Confused
айде, веднъж да чуеш Simple Smile
аз имам положително мнение
нито съм родила като куче, нито съм страдала от липса на внимание
лошо усложнение на бременността
тежко раждане
перфектни лекари и акушерки и в патологията и в родилна зала и след това в отделението, където лежах докато таня се възстанови и ни изпишат
мога да ги хваля до утре Simple Smile
ако имам живо и здраво дете, то е благодарение на МД
сори за ОФФ-а на останалите момичета

а по темата  - така ме е яд, че преместиха предаването по такова време  Close вероятността в събота следобед да съм вкъщи е почти нулева Sad
пък ми беше интересно...

# 14
  • Мнения: 5 577
Онази Пергилия ли беше

 hahaha hahaha hahaha

Това на моето име ми заприлича.  Crazy

# 15
  • Мнения: 196
не разбирам защо да е лигава бе мами.а ако има нисък праг на болка като мен и като много други хора,както знаете не всяка бъдеща майка може да издържи такава болка,въпреки че на мен ми се наложи защото раждах в първобитния "строй"на санданската болница сама за себе си аз знам какво съм изтърпяла и как съм крещяла не защото съм ЛИГЛА,а просто защото т.нар.праг на болката при мен е твърде нисък,а и за три дни имах 2см.така че недейте да я наричате лигла само тя знае какво е преживяла да не можеш да крещиш на воля заради камерите,но да бебето е копие абсолютно копие на арно. Peace

# 16
  • Мнения: 9 903
Тя е лигава, защото се лигави още от първа серия, когато беше далеч от раждане, и разказваше повече за себе си и Арно  Peace

# 17
  • Мнения: 5 622
Тя е лигава, защото се лигави още от първа серия, когато беше далеч от раждане, и разказваше повече за себе си и Арно  Peace

Да. А не защото я болеше при раждането. То и аз съм лигла значи по тая логика, щото и аз не издържам на болка. Добре, че не раждах нормално (то кой щеше да ги остави да ме мъчат така де...)

А кога успяхте да видите, че бебето приличало на Арно? Аз бях толкова заета да зяпам него и как говори, че нищо не видях от бебето. ТАя Велина е луда да се показва по телевизията с тоя мъж..замислям се дали да не и спретна един атентат и да и взема мъжО  Thinking

# 18
  • Мнения: 1 187
Мен не ме снима никой и получих абсолютно същото отношение и внимание в Шейново!

Сигурно щот мъжа ти е проявил "отношение" и "внимание" към персонала... Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 194

 Може ли някой запознат да ми обясни процедурата по взимане на "стволови клетки" от пъпната връв или от плацентата/ не съм много сигурна/. Много ми стана интересно, когато Емилия и Веско разговаряха с онзи лекар, дори не зная точно каква му е специалността.

 За първи път чувам за такава услуга в Бг.

# 20
  • Мнения: 992
ей бубе разсмя ме  Joy но наистина велина не е лигла заради болките от раждането а начина й на поведенеи и на говорене не ми хареса просто иначе аз също раждах 20 часа с 2 см раъкритие и без никакви упойки като при нея накрая се наложи спешно секцио но се държах мъжки и също имам нисък праг на болка  #Crazy

# 21
  • Мнения: 1 187
Тя е лигава, защото се лигави още от първа серия, когато беше далеч от раждане, и разказваше повече за себе си и Арно  Peace

 newsm10 Да бе,като ми заобяснявала как изведнъж Париж и се сторил мрачен и враждебен,щото видите ли като си "бременен" така го  каза и всичко добивало други измерения  Shocked Горкия Арно(въпреки че не съм му фенка,малко гледа като французин у София) Mr. Green
Аз също бая се поизмъчих-катастрофирахме като бях в 5-ти месец.Cчупих крак и ръка.Операции,проходилки,патерици...и всичко това с големия корем.Айде няква префърцунена да не ми обяснява  Naughty кое какви измерения добивало,че ми е смешна вече!/color][/color]

Последна редакция: нд, 26 мар 2006, 11:22 от BODLIVATA

# 22
  • Мнения: 196
абе де да знам аз помислих че говорите за държанието и по време на раждането а пък за преди това незнам не мога да преценя дали е лигла абе както и да да са живи и здрави а пък това че е луда да се показва с такъв мъж по  тв да съгласна съм че е.наистина чужденците харесват многа по закръглените млади девойки и ако може да са по-белички Peace  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 358
Ужас! Как пък веднъж не чух едно положително мнение за МД София не знам  Tired И що пак ходите там да раждате "като кучета" бе момичета?  Confused
айде, веднъж да чуеш Simple Smile
аз имам положително мнение
нито съм родила като куче, нито съм страдала от липса на внимание............
Още едно много положително и от мен за МД  Peace
Два пъти раждах там  Peace

# 24
  • Мнения: 5 622
....  чужденците харесват многа по закръглените млади девойки Peace  bouquet

Ееее...начи аз нямам шанс да се класирам тогава  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 1 181
А някой знае ли кога ще е повторението на предаването?

# 26
  • Мнения: 3 356
Ужас! Как пък веднъж не чух едно положително мнение за МД София не знам  Tired И що пак ходите там да раждате "като кучета" бе момичета?  Confused
Естествено ,че  има с положително мнение.Аз си прекарах чудесно,доволна съм от отношението и всичко(в предродилно и родилно).

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
Онази Пергилия ли беше

 hahaha hahaha hahaha

Това на моето име ми заприлича.  Crazy
Ми аз сигурно заради теб го обърках,та всички ми се смеят сега Joy

# 28
  • Мнения: 1 866
Уморихте ме от смях с тези изказвания за французите. Аз съм малко със съдбата на Велина, след 9 години във Франция като забременях се изтърсихме с мъжо в България. Той е французин и имахме доста интересни случки свързани с адаптацията. Разбирам я Велина защо е решила да се върне. Аз захвърлих всичко там въпреки, че бях постигнала доста : завърших там и имах много хубава работа, за мъжа ми да не говорим. Но явно французите са достатъчно разкрепостени за да хукнат с нас да живеят в нашата държава, която няма смисъл да я обяснявам каква е и най-малкото има смисъл да сравнявам с Франция.  За което много му благодаря на моя.  Heart Eyes

Бай дъ уей чухте ли Арно французина като заговори на френски на бебето  Flutter Направо останах без дъх.Разстопих се. Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите? Лигавата се е уредила с як пич...кой знае какви френски и ги реди вечер в леглото....  Blush

Знаеш ли, не е важно какви ти ги говорят, а какво се прави.  WinkМоят мъж например е много мълчалив и не говори много. А като се скараме, на френски или не пак ме нерви ужасно. Grinning



А кога успяхте да видите, че бебето приличало на Арно? Аз бях толкова заета да зяпам него и как говори, че нищо не видях от бебето. ТАя Велина е луда да се показва по телевизията с тоя мъж..замислям се дали да не и спретна един атентат и да и взема мъжО  Thinking

Ще внимавам вече като ходя по улиците, да не те срещна.  Joy Честно казано не съм и предполагала че някоя жена може специално да харесва французи. Не мисля, че те са най-атрактивните мъже по принцип. Повечето са дребни и едни хилки, такива слаби. Мъжът ми е висок ама слаааб, слаааб, само кожа и кости. Той всъщност е смесен, защото майка му е португалка, та не е и много типичен.


....  чужденците харесват многа по закръглените млади девойки Peace  bouquet

Ееее...начи аз нямам шанс да се класирам тогава  Crossing Arms

Имаш, имаш, мъжете по цял свят харесват хубави жени. Аз съм сега малко закръгленичка, ама като ме взе бях по-слаба. Де да ме харесваше закръгленичка нямаше да се мъча с тези диети.... #Cussing out

# 29
  • Мнения: 5 713
А повторение ще има ли тЪз серия, 4е така както ще го дават в събота няма как да се класирам?

# 30
  • Мнения: 5 140
А повторение ще има ли тЪз серия, 4е така както ще го дават в събота няма как да се класирам?

Е това в събота си беше повторението, иначе е всеки понеделник от 21:00 ч.

# 31
  • Мнения: 844
А повторение ще има ли тЪз серия, 4е така както ще го дават в събота няма как да се класирам?

Е това в събота си беше повторението, иначе е всеки понеделник от 21:00 ч.
Нещо си в грешка. В понеделник дават петимата глупаци от "Five stars". И аз искам да знам кога има повторение и има ли изобщо?

# 32
  • Мнения: 83
Е това с петимата глупаци ме разсмя яко Joy Joy Joy Много точно!

# 33
  • Мнения: 5 140
А повторение ще има ли тЪз серия, 4е така както ще го дават в събота няма как да се класирам?

Е това в събота си беше повторението, иначе е всеки понеделник от 21:00 ч.
Нещо си в грешка. В понеделник дават петимата глупаци от "Five stars". И аз искам да знам кога има повторение и има ли изобщо?

Аааа може, аз съм изпуснала понеделника дето мина. Иначе го даваха по предния епизод в понеделник. Нали по принцип казаха, че ще го дават в понеделник.  newsm78
А това с пеимата глупаци и на мен ми хареса.

Ще го дават всяка събота от 16:30 ч, а кога ще го повтарят изобщо не намерих в програмата на Би Ти Ви. Сега им гледах сайта.

Последна редакция: нд, 26 мар 2006, 15:45 от sineo4ka

# 34
  • Мнения: 5 622

Относно харесването на дадена националност- не харесвам Французите, защото са такива.Харесвам ги по ред причини, които сега не ми се изброяват, защото за целтя трябва да си събера всичките мисли.... Мъжа ми също ги харесва( като хора де....то и аз така)

Един пример само: Пресичаме улица в едно малко градче близо до Париж. Чакаме да премине ЕДИНСТВЕНАТА кола в този час на улицата, за да пресечем. Шофьора е жена. Най-учтиво спира и с усмивка ни прави жест да минем.При положение, че ако не го беше направила, щяхме така, или иначе да минем след нея, защото повече коли НЯМАШЕ. Разбирате ли ми мисълта?

А иначе съм луда по начина, по който говорят Французите. Невероятен е просто.Те изпяват изречението, не го казват, още по-малко ти го изкрещават.За съжаление знам съвсем малко френски и то основни неща и фрази, колкото да се оправя, ако остана гладна на улицата (примерно).

# 35
  • Мнения: 642
Ужас! Как пък веднъж не чух едно положително мнение за МД София не знам  Tired И що пак ходите там да раждате "като кучета" бе момичета?  Confused
айде, веднъж да чуеш Simple Smile
аз имам положително мнение
нито съм родила като куче, нито съм страдала от липса на внимание............
Още едно много положително и от мен за МД  Peace
Два пъти раждах там  Peace

И още едно....
Сори за офф-а





# 36
  • Мнения: 2 332

 Може ли някой запознат да ми обясни процедурата по взимане на "стволови клетки" от пъпната връв или от плацентата/ не съм много сигурна/. Много ми стана интересно, когато Емилия и Веско разговаряха с онзи лекар, дори не зная точно каква му е специалността.

 За първи път чувам за такава услуга в Бг.
С търсачката:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=67975.msg1212431;topicseen#msg1212431
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=75569.msg1305768;topicseen#msg1305768
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=67975.msg1212431;topicseen#msg1212431
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=75569.msg1305768;topicseen#msg1305768
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=75569.msg1305768;topicseen#msg1305768
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=67975.msg1212431;topicseen#msg1212431
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=75569.msg1305768;topicseen#msg1305768
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74741.msg1293614;topicseen#msg1293614
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74741.msg1293614;topicseen#msg1293614
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=56081.msg1025539;topicseen#msg1025539
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=56081.msg1025539;topicseen#msg1025539

Последна редакция: пн, 27 мар 2006, 10:03 от Роси74

# 37
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
....  чужденците харесват многа по закръглените млади девойки Peace  bouquet

Ееее...начи аз нямам шанс да се класирам тогава  Crossing Arms


е, нали дадоха снимки на Велина от преди да забременее/мисля, че бяха от дипломиранети й/-на тях беше слабичка. Напълняла е по време на бременността.

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ама наистина ли така ги глезят докато раждат в Шейново?! Аз раждах в Майчин дом като куче, нямаше кой да ме погледне. Имах уговорка с лекар, който се появяваше за секунди, а през останалото време се разправяше със завеждащия на родилното, защото оня /по неясни за мен причини/ не го пускаше да ме изроди. Накрая и с пълно разкритие никой не ме погледна - дежурната спря специализанта, който беше тръгнал да види що крещя така с думите "Нали не смяташ да се занимаваш с нея - тя е на едикой си лекар пациентка?!" И това разправям на мъжа ми като гледахме "Такъв е животът" - толкова ме е яд, че така опорочиха раждането ми с техните вътрешни интриги и неразбории. Вече в родилна зала като напъвах си спомням, че над мен се навеждаше ту лекарят ми, който така и не беше допуснат, но нелегално наминаваше да види к,во става, ту шефа на родилното да се убеди, че не е там...
Ужас! Как пък веднъж не чух едно положително мнение за МД София не знам  Tired И що пак ходите там да раждате "като кучета" бе момичета?  Confused

Не е точно така. Wink Бубе - не се хващай на таз въдица, плз   bouquet
Всъщност сега виждам, че ще да съм 3-тата или 4-ратата с положително мнение за МД.

Така ме е яд  ooooh!, че забравих и съответно пропуснах серията на "Такъв е живота"! Кога ли е повторението?

# 39
  • София
  • Мнения: 6 743
Онази Пергилия ли беше

 hahaha hahaha hahaha

Това на моето име ми заприлича.  Crazy
Ааааа, не  Naughty, това е нещо средмо между Пелагия и Вергилия = Пергилия  hahaha Joy hahaha
Ох и аз много се смях на това.
Предаването не можах да гледам за жалост  Rolling Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 7 097
Ееех, Шани, тамън успях да хвана някой /в случая Буба/ "на таз въдица" и ти се появи и развали работата...

# 41
  • Мнения: 3 423
Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите?

Щото не ги познаваш! Абсолютно сериозно ти го казвам.

Съжалявам, че не мога да го гледам това предаване,
бих искала да го сравня с това по RTL,
където всичко е от розово по-розово.


# 42
  • Мнения: 361
А дали ги има сериите в нета  newsm78,че нямам възможност да ги гледам  Praynig Hug

# 43
  • Мнения: 1 116
Ето тук го има, но трябва да се регистрирате и като влезете с паролата и името ще ви излязат всички предавания на BTV, отивате на предаването и там ги има и трите серии.
http://www.neterra.net/bg/btv_online.html?=&folder=dGF6aS1zdXRyaW4=

# 44
  • Мнения: 5 622
Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите?

Щото не ги познаваш! Абсолютно сериозно ти го казвам.



Еее, не ми разбивай илюзиите пък ти сега!  Crossing Arms

# 45
  • Мнения: 1 866
Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите?

Щото не ги познаваш! Абсолютно сериозно ти го казвам.



Еее, не ми разбивай илюзиите пък ти сега!  Crossing Arms

Мога роман да напиша по темата ама си трая, защото откакто доведох мъжа ми в България и той има бая материал за нас българите.  Mr. GreenНо Буба, права си, във Франция са любезни и общо взето спазват добрите маниери. Българите направо изглеждаме големи грубияни пред французите.  Но и те си имат много трески за дялане, ама както казах трая си сега...
Извинявам се за тези отклонения, аз май една дума по темата не написах Embarassed Всъщност тръгна се от там, че се чувствам някак си близка до Велина и Арно. 

# 46
  • Мнения: 3 423
Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите?

Щото не ги познаваш! Абсолютно сериозно ти го казвам.



Еее, не ми разбивай илюзиите пък ти сега!  Crossing Arms

Добре, няма. Да си останем с приятното чувство след четирите
целувки за добрутро, довиждане, лека нощ и т.н.  Laughing

# 47
  • Мнения: 270
а някой случайно да знае кога го повтрят това предаване?

# 48
  • Мнения: 6 206
Ами аз не съм виждала току-що родено бебе и много се впечатлих.
Ню, Герито не я ли броиш за бебе? Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 5 468
ТАя Велина е луда да се показва по телевизията с тоя мъж..замислям се дали да не и спретна един атентат и да и взема мъжО  Thinking
Ай сега... за кво ти е Арно? И твоя мъж не е за изфърляне Sunglasses. Доообре, доообре.

# 50
  • Мнения: 5 468
Ами аз не съм виждала току-що родено бебе и много се впечатлих.
Ню, Герито не я ли броиш за бебе? Rolling Eyes
Ами родих я с пълна упойка със секцио и я видях на другия ден. Мярнах я само за 1 мин. в реанимацията, но вече беше изкъпана, пък и толкова я видях през упойката.

# 51
  • Мнения: 6 164
не разбирам защо да е лигава бе мами.а ако има нисък праг на болка...............................

Ама тя няма нисък праг на болка, тя се лигави - там е работата! Беше очевидно - анестезиолога й сложи катетъра, и още не й беше влял упойка и тя "Интересно тогава защо спря да ме боли" Laughing ... После пък като я хвана упойката продължи да се пъне и криви физиономията. Нали Ковачева й вика "Добре сега нали вече не чувстваш болка?" - "Ами не." - "И тогава защо правиш физиономии, все едно очакваш всеки момент да те заболи?"....... Не е лигла добре, шубе е, ама то пък поне малко не можа и да се стегне. Sad
Не е хубаво да я критикувам, като още не съм минала по тоя път, не се знае и аз какви ще ги редя, но все пак някои неща бяха смешни. Анестезиолога й казва да сравни контракциите сега с тези след 10 минути, колко намалява и тя веднага без да помисли "Ами ако няма разлика?".  #Cussing out Е за какво е тая упойка тогава, как няма да има разлика? Много ме издразни, не знам той как я изтърпя.

# 52
  • sofia
  • Мнения: 7 477
абе,лигла си е CrazyТа тя още в предната серия  се държеше като че ли отива да избира билети за концерт, а не да ражда.Не можеш да се пазариш в това състояние SunglassesАма и мъжа й е  един професор Mr. Green
но си има и такива хора,аз познавам доста.

Много майки ги боли,но стискат зъби и гледат да мине по-бързо,а тя ooooh! ooooh!

# 53
  • Мнения: 1 608
Мен не ме снима никой и получих абсолютно същото отношение и внимание в Шейново!
Аз също, без познати лекари или акушерки - внимателни, учтиви.

# 54
  • Мнения: 198
Момичета, усещам искрици на завист  Mr. Green  Харесахте си Арно и сега почнахте да оплювате момичето  Wink Mr. Green
Иначе и мен ме накефи французина  Blush  има нещо много мъжествено и уравновесено в излъчването му  Blush

# 55
  • Мнения: X
Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите?

Щото не ги познаваш! Абсолютно сериозно ти го казвам.


100 % съм съгласна с Лиска.

да ме прощават момичетата женени за франсета, ама това ми е мнението след няколко години изкарани тук.
А Арно си е определно хубавец, на фона на масовия французин - дребно, грозновато и космато човече.
И за любезността и толерантността на французите имам забележки, ама хайде да спра дотук, че иначе....ще ми забранят да пиша по форумите.

# 56
  • Мнения: 198
ТАя Велина е луда да се показва по телевизията с тоя мъж..замислям се дали да не и спретна един атентат и да и взема мъжО  Thinking
Ай сега... за кво ти е Арно? И твоя мъж не е за изфърляне Sunglasses. Доообре, доообре.

симпатяга е  Blush  не ти трябва французин, вервай ми  Laughing

# 57
  • Мнения: 5 468
И за любезността и толерантността на французите имам забележки, ама хайде да спра дотук, че иначе....ще ми забранят да пиша по форумите.
И все като стане интересно, спирате да пишете значи...

# 58
  • Мнения: 5 622
ТАя Велина е луда да се показва по телевизията с тоя мъж..замислям се дали да не и спретна един атентат и да и взема мъжО  Thinking
Ай сега... за кво ти е Арно? И твоя мъж не е за изфърляне Sunglasses. Доообре, доообре.

симпатяга е  Blush  не ти трябва французин, вервай ми  Laughing

Ша ва утрепя еййййй  Twisted Evil За едното чудо ша ми свият мъжа начи!  Twisted Evil

Моя е по-хубав даже, мъ ни говори грам френски. Единствено "Ла фонетр (ли беше..) и "Ун багет силвупле" ( и той кат мен сакън да не остане гладен на улицата....  Joy )

Аз Арно го искам само за фон така да се каже.... Twisted Evil
 

# 59
  • Мнения: X
И за любезността и толерантността на французите имам забележки, ама хайде да спра дотук, че иначе....ще ми забранят да пиша по форумите.
И все като стане интересно, спирате да пишете значи...

ААААААААА, Ню, нИ мЪ провокирай, че нямам спиране по темата, ей!

Абе, няма какво да приказвам. Мнението на целия свят по отношение на френската нация е известно. Няма какво да добавя.

# 60
  • Мнения: 5 622
Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите?

Щото не ги познаваш! Абсолютно сериозно ти го казвам.


100 % съм съгласна с Лиска.

да ме прощават момичетата женени за франсета, ама това ми е мнението след няколко години изкарани тук.
А Арно си е определно хубавец, на фона на масовия французин - дребно, грозновато и космато човече.
И за любезността и толерантността на французите имам забележки, ама хайде да спра дотук, че иначе....ще ми забранят да пиша по форумите.


Ееее..за любезността и толерантността щях да го преглътна, но, че са дребни, грозновати и КОСМАТИ, няма да мога  Naughty

Айде стига, че ми разбихте всички сексуални фантазии...  #Cussing out Засрамете се  Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 1 866
Мам му стара..защо така обожавам Франция и в частност Французите?

Щото не ги познаваш! Абсолютно сериозно ти го казвам.


100 % съм съгласна с Лиска.

да ме прощават момичетата женени за франсета, ама това ми е мнението след няколко години изкарани тук.
А Арно си е определно хубавец, на фона на масовия французин - дребно, грозновато и космато човече.
И за любезността и толерантността на французите имам забележки, ама хайде да спра дотук, че иначе....ще ми забранят да пиша по форумите.


Ееее..за любезността и толерантността щях да го преглътна, но, че са дребни, грозновати и КОСМАТИ, няма да мога  Naughty

Айде стига, че ми разбихте всички сексуални фантазии...  #Cussing out Засрамете се  Crossing Arms

 Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 660
А кога успяхте да видите, че бебето приличало на Арно? Аз бях толкова заета да зяпам него и как говори, че нищо не видях от бебето. ТАя Велина е луда да се показва по телевизията с тоя мъж..замислям се дали да не и спретна един атентат и да и взема мъжО 


 hahaha hahaha hahaha Бубе , мога да те светна къде живеят , та да си го издебнеш Арно и да си го " похитиш " като едно време ...

# 63
  • Мнения: 5 622
А кога успяхте да видите, че бебето приличало на Арно? Аз бях толкова заета да зяпам него и как говори, че нищо не видях от бебето. ТАя Велина е луда да се показва по телевизията с тоя мъж..замислям се дали да не и спретна един атентат и да и взема мъжО 


 hahaha hahaha hahaha Бубе , мога да те светна къде живеят , та да си го издебнеш Арно и да си го " похитиш " като едно време ...


Ама си оплескала цитатите ама....

А какво значи да го похитя като едно време? От къде ме знаеш какво съм похищавала на времето?  Crazy

# 64
  • София
  • Мнения: 2 967

 Може ли някой запознат да ми обясни процедурата по взимане на "стволови клетки" от пъпната връв или от плацентата/ не съм много сигурна/. Много ми стана интересно, когато Емилия и Веско разговаряха с онзи лекар, дори не зная точно каква му е специалността.

 За първи път чувам за такава услуга в Бг.


Доста се изписа от 10-11 мес. насам по този въпрос. И не само в специализираните издания.

# 65
  • Мнения: 196
аз съдех по гърците като казах че чужденците харесват по-закръглени и пухкави белички мадами.но и италианците които посещават наше село също,а велинчето е била 78 кг когато е забременяла не мисля че е била от най-финните  bouquet

# 66
  • Мнения: 959
Мен не ме снима никой и получих абсолютно същото отношение и внимание в Шейново!
И мене. Много съм доволна от Шейново. Второто пак там ще бъде.

# 67
  • Мнения: 2 768
За Велина - че е лигла, лигла е! Не била спала цяла нощ! Алооо, ти раждаш мъ жина! Туй да не ти е хотел!!! две звезди

А какво ще кажете за другата, бременната? Казват и, че бебето страда, че са и намалели водите, тя - нямала нагласа да влиза в болница! Май не е наясно колко е опасно това! И толкова ли няма кой да и каже  #Crazy

# 68
  • Мнения: 47 981
[

А какво ще кажете за другата, бременната? Казват и, че бебето страда, че са и намалели водите, тя - нямала нагласа да влиза в болница! Май не е наясно колко е опасно това! И толкова ли няма кой да и каже  #Crazy
[/quote]
с тая мацка съм се засичала в шейново,с плацента превия и кървене си тръгна от отделението,та сега ли ще влезе!
Мен не ме снима никой и получих абсолютно същото отношение и внимание в Шейново!
И мене. Много съм доволна от Шейново. Второто пак там ще бъде.
аз също получих страхотно внимание и прио двете раждания,много съм доволна от шейново
единствената разлика във филма е ,че  там все пускат бащите,а иначе не е така

# 69
  • Мнения: 135
А от толкова снимани мами в сериалчето,няма ли някоя тук сред нас.Сега,когато ги дадоха всички,се замислих..........не сте ли сред нас мами????

Айде признайте си  Joy

# 70
  • Мнения: 607
А от толкова снимани мами в сериалчето,няма ли някоя тук сред нас.Сега,когато ги дадоха всички,се замислих..........не сте ли сред нас мами????

Айде признайте си  Joy
И аз това се питам всеки път като гледам предаването Simple Smile

# 71
  • Мнения: 5 622
А от толкова снимани мами в сериалчето,няма ли някоя тук сред нас.Сега,когато ги дадоха всички,се замислих..........не сте ли сред нас мами????

Айде признайте си  Joy
И аз това се питам всеки път като гледам предаването Simple Smile

Ми те си траят за да видят как ще ги оплюем, нищо не подозиращите ние и после да си кажат и да ни засрамят. Или убият  Crazy

# 72
  • София
  • Мнения: 2 623
Даниела и Тошко са ни приятели, но тя не пише във форума. За сруги незнам  Hug

# 73
  • Мнения: 607
А от толкова снимани мами в сериалчето,няма ли някоя тук сред нас.Сега,когато ги дадоха всички,се замислих..........не сте ли сред нас мами????

Айде признайте си  Joy
И аз това се питам всеки път като гледам предаването Simple Smile

Ми те си траят за да видят как ще ги оплюем, нищо не подозиращите ние и после да си кажат и да ни засрамят. Или убият  Crazy
Бубе,ти да му мислиш-ако чете онази превзетата на Арно жена му Simple Smile

# 74
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Искам да питам тези, които гледаха последната серия, видяхте ли какво е станало с детенцето със сърдечния проблем и как е едното близначе, дето имаше някакви проблеми.
Аз гледах на пресекулки, че Иво го бяха хванали киселиците и не знам дадоха ли ги или съм ги изтървала.

# 75
  • Мнения: 3 457
 и аз се чудя дали някоя мамаа не пише тук? newsm78

# 76
  • Мнения: 2 212
Despina, aз го гледах цялото предаване вчера, но за това детенце с междукамерния отвор не дадоха нищо, нито пък за другото близначе, може би,защото историите им са дадени най-скоро...
Но между другото аз също съм имала същия проблем - междукамерен отвор, но с лечение в болница в София, после с лекарства до към 6 годинки съм се оправила и израстнала това нещо напълно и нямам никакви проблеми (да чукна на дърво)....и дори точно в онова предаване чак ми се искаше да се свържа с тези хора да им го кажа това, за да ги успокоя поне малко...

Общи условия

Активация на акаунт