Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Заглавие на следващата тема?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 03 окт 2015, 19:29

# 750
По указания на лекарката спрях да пия фолиева киселина в 12 седмица, и пак по нейни указания витамини не приемам никакви и ми каза, че ако всичко е наред - така ще е цяла бременност  Whistling

# 751
По указания на лекарката спрях да пия фолиева киселина в 12 седмица, и пак по нейни указания витамини не приемам никакви и ми каза, че ако всичко е наред - така ще е цяла бременност  Whistling
Същото и при мен  Wink

# 752
Аз за сега не съм качила и грам. Движа се както с ПБ на този етап. Надявам се пак да кача малко кг,понеже съм 160см и бих приличала меко казано на бъчва. Предния път финиширах +13,дано и сега не са повече

# 753
  • Русе/ София
Здравейте момичета, връщам се от втори комбиниран скрининг при д-р Врагалева (Фемина).
За нея всичко е наред с бебо, видяхме и пола- пу-пу с пишле Wink, но като й казах, че съм имала 2 серклажа с предните бременности, тя каза че има 2 варианта: серклаж, защото не се знае защо са ми направени предните  (дали е било без нужда за източване на клинична пътека или е имало индикации) или лекарства - Утрогестан вагинални глобули всяка вечер и Магнерич (3х1). Шийката ми е 46 мм в момента - 16 седмица +2. Тя си е в норма - серклаж правели при шийка 20 мм, но не се знае как ще продължи по нататък. С две думи: на ФМ (20 седмица) пак ще я мерят и тогава вече окончателно и в много краен срок ще се процедира със серклаж "на горещо" ако се налага.  Забрани ми вдигане на тежко, секс (а и аз като вас сънувам ли сънувам и втвърдявам корема;)) и много лежане и почивка. Пия и фолиева- незнам кога се спира. Препоръча ми микробилогогия на ваг. секрет всеки месец - вие правите ли такъв толкова често? Ако ми изпишат и хапчета за гъбичките  пак, честно незнам кои по напред ще пъхам. Thinking Последния път децата, на които обясних за вагиналните таблетки и къде се слагат, стигнаха до извода, че бебето се прави с хапче или с любов Wink Питаха баща си той как го е направил това;))  Laughing

# 754
Момичета, колко от вас още работят? На мен докторката ми каза, че евентуално имам леки контракции и ми даде да пия утогестан две седмици, но ми каза да продължавам да си водя същия начин на живот, а гледам май повечето от вас вече са си вкъщи.

# 755
  • София
И моята в началото беше 45 mm,а сега е 31 mm, но и на мен не ми препоръчаха серклаж, остава да имаме късмет така добре да вървим и да ни се размине и по-натам WinkЗа забраните и при мен така, ма и те ще отминат Simple Smile
Винаги се радвам,когато чета добри новини  Peace

Аз съм в платен отпуск след майчинство и съм на работа на 30.12, но след това ще мисля за болничен,защото препоръката е повечко лежане и не ми се рискува.

# 756
Аз все още работя, но вече взех решение - до 20 ноември ще съм на работа. Имам 6 дни останал отпуск - пускам си го и после от декември излизам в болничен.

Днес шефката ми подхвърли за един важен проект, който е за средата на декември да се включвам ама аз нищо не казах, само кимах без да казвам нищо и после ми стана много гузно, защото много си харесвам всички шефове, винаги са ме разбирали, подкрепяли и пр. обае не бих могла да издържа повее, защото работя с много външни хора и психически е доста трудно с тези хормони... ooooh!

# 757
  • Макондо
И аз съм си вкъщи, защото съм в неплатен за гледане на дете до 3 г.. Иначе бих си работила до последно, както направих с предишната бременност, стига да се чувствам добре, разбира се.

# 758
Аз съм си в нас,но пък се уча да плета..сега съм се заела на една кука,с една шапка дано успея Simple Smile Ако можех да работя щях !

# 759
Новата тема момичета http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=875504.new#new

Извинявам се, че толкова късно, но няма интернет цял ден!!!
Надявам се да не съм прекъснала важно обсъждане  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт