Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Излезнаха и моите резултати от БХС. Мисля че всичко е наред Simple Smile Течение и аз имам, няма мирис и сърбеж, но е жълтеникаво и много гъсто. Предния път казах на доки, но тя сякаш го пренебрегна. Другият път като отида на ЖК ще си настоявам за микробиология.
Аз толкова много исках да разберем пола, било рано, а бях в 13+5 на ФМ. Моята доки каза "пола чак след 20 седмица" Просто ми е любопитно, а баткото на всички казва, че ще има сестричка Simple Smile
Щом не ти е казала, сигурно е момиче  baby_neutral

# 151
  • Мнения: 2 009
Аз по принцип знам,че външните полови белези са формирани след 15та г.с.,така че може да се определи още тогава

# 152
  • Мнения: 405
Момичета, вчера готвих и малко ми пръсна от мазнината на ръката. Сега имам няколко петънца червено-кафяви, предполагам на всички ви се е случвало и знаете как изглежда. Въпроса ми е има ли вероятност да се отрази на бебето и то да има петънца по-ръчичката? Не съм суеверна, но съм чувала за разни родилни белези, ако майката открадне неща и т.н.

# 153
  • Мнения: 70
Излезнаха и моите резултати от БХС. Мисля че всичко е наред Simple Smile Течение и аз имам, няма мирис и сърбеж, но е жълтеникаво и много гъсто. Предния път казах на доки, но тя сякаш го пренебрегна. Другият път като отида на ЖК ще си настоявам за микробиология.
Аз толкова много исках да разберем пола, било рано, а бях в 13+5 на ФМ. Моята доки каза "пола чак след 20 седмица" Просто ми е любопитно, а баткото на всички казва, че ще има сестричка Simple Smile
Щом не ти е казала, сигурно е момиче  baby_neutral

Дано Simple Smile Аз нямам чак толкова претенции, естествено е че при наличието на един мъж ми се иска една мома. Вече като разбера ще се успокоя  Laughing И аз знам, че по-късно се оформят половите органи, но като гледам колко от вас вече са разбрали. Да са ни здравички, най-важното

# 154
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Аз по принцип знам,че външните полови белези са формирани след 15та г.с.,така че може да се определи още тогава

Аз съм в 13г.с и в понеделник докато мереха бебето се оказа, че се виждало чурче. Тъй, че ако не се вижда, сигурно просто е момиче и не ви казват за по-сигурно . Не знам пак де, може пък да  е било обърнато нанякъде и затова да не се е виждало, ама явно още преди 13г.с е възможно да се видят нещата и без 4Д  Simple Smile Аз все пак няма да бързам да купувам сини работи, ще изчакам 4Д-то  Laughing

# 155
  • Мнения: 2 009
Сахара,родилен белег може да се получи при по -силен натиск върху бебо ,докато е в утробата. Най-често се получава при самото раждане ако да кажем лекарят приложи натиск върху корема ти,за да излезе малчо. Голяма част от родилните петна с времето избледняват. Синът ми се роди с доста интензивен белег на челото,който година по-късно не се вижда изобщо

# 156
  • Мнения: X
На мен ми казаха пола на ФМ - 12 г.с., после в 13 г.с. моят лекар го потвърди. Естествено става въпрос за момче.
На сайта на "Фемина" пише, че половите белези започвт да се формирт в 11 г.с. и до 14-та вече са напълно развити.

Последна редакция: ср, 16 сеп 2015, 10:31 от Анонимен

# 157
  • Мнения: 2 009
Аз след седмица съм на лекар ,тогава ще съм 15г.с ,надявам се да ни кажат какво ще е бебчето.

# 158
  • Мнения: 550
Аз след седмица съм на лекар ,тогава ще съм 15г.с ,надявам се да ни кажат какво ще е бебчето.
И на мен в 15та ми казаха,сигурно гледат да не избързват.Даже при мен не е потвърдено   Wink

# 159
  • Мнения: 159
Момичета, на мен ми излязоха кръвните резултати от БХС, обаче чакам лекарката да ги погледне и да ми се обади. Много съм нетърпелива. Гледах и в интернет стойности, но моля ако има по-запознати да кажат.

Моят биохимичен риск за Даун е 1: 2088. на мен ми се струва ОК ама не знам все пак, не съм специалист. Малко по-нагоре пък пише Риск за Даун 1: 10 000. предполагам, че това по-малкото число е т.нар. комбиниран риск /макар че на самото изследване не е писан така/ newsm78

# 160
  • Мнения: 41
Здравейте!И аз се вмъквам в темичката! Аз първоначално се мажех с джонсън бейби ойл по препоръка... но такова ужасно мазно нещо едва понесох седмица... Започна и да ме сърби кожата и го смених на мазило против стрии на Икаров. Все още не мога да дам отзиви освен, не е така наситено мазен и ухае приятно (на лавандула)  Hug

# 161
  • Мнения: 426
 На мен ми излезе резултата от кръвната картина и еритроцити, хемоглобин и хематокрит са малко под нормата , звънях на док , каза , че било нормално при бременност и ми изписа серофолгама 2 по 1 . някой друг има ли такива проблеми?

   За килограмите и аз още не съм качила и се притеснявах дали е нормално , но сега се успокоих като прочетох , че има и други като мен , иначе коремчето вече си личи .

  И аз си поръчах възглавницата с точките , утре трябва да дойде , дано ми е удобна, че ми е много трудно да си харесам удобна поза като си легна  Laughing

Тединка, сподели дали си доволна след това Wink Дано ти помогне със съня Simple Smile

# 162
  • Мнения: X
Момичета, на мен ми излязоха кръвните резултати от БХС, обаче чакам лекарката да ги погледне и да ми се обади. Много съм нетърпелива. Гледах и в интернет стойности, но моля ако има по-запознати да кажат.
Моят биохимичен риск за Даун е 1: 2088. на мен ми се струва ОК ама не знам все пак, не съм специалист. Малко по-нагоре пък пише Риск за Даун 1: 10 000. предполагам, че това по-малкото число е т.нар. комбиниран риск /макар че на самото изследване не е писан така/ newsm78
Ако може да напишеш точно какво пише в изследването. Трябва да има риск за още 2 болести поне.

# 163
  • Мнения: 159
За другите две болести също пише 1: 10 000.

Забравих резултатите в нас, а съм на работа, довечера ще погледна и ще напиша по-точно. извинявайте, че ви занимавам ама нетърпението е голямо Simple Smile

# 164
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Реших да погледна какво съдържа един списък с необходимите неща за едно новородено и лекичко ми прилоша  Sick
Някой има ли идея ориентировъчно колко е крайната цена ? Знам, че е рано, но няма как да не ме интересува  Confused

Общи условия

Активация на акаунт