Отговори
# 630
  • Мнения: 534
Аз пия чай от лайка,но на пакетчета,много обичам лайка,не пия често чай,само понякога когато ми се приядат препечени филийки Simple Smile .Глада при мен се появи вече,станах през ноща да ям,от глад умирах.От  както забременях,много рядко да имам запек,напротив.Общо взето се чувствам добре,но настроението ми е голям проблем.Постоянно се мени.

# 631
  • Мнения: 23
Аз пия чай от лайка,но на пакетчета,много обичам лайка,не пия често чай,само понякога когато ми се приядат препечени филийки Simple Smile .Глада при мен се появи вече,станах през ноща да ям,от глад умирах.От  както забременях,много рядко да имам запек,напротив.Общо взето се чувствам добре,но настроението ми е голям проблем.Постоянно се мени.

Аз също харесвам чай от лайка и съм се спряла на него.А глада още го чакам  Grinning Странно е ,че настроението ми си е същото и засега не се мени заради хормоните.А може още да не са се разбунтували !?  newsm78

# 632
  • Мнения: 279
Добро утро Момичета!

Бррр при нас много студено, 9-10 градуса е.

Тъкмо се чудех какъв чай да пия, в службата само мента имахме и изпих един, а иначе в къщи имам детски и мислех от него да пия, и без това много ми харесва Simple Smile

Нашата фирма пък е пред затваряне , ако не я купят. Дано да има материал поне още 3-4 месеца както се говори, да ме изчака до към Нова година. Дотогава се надявам да имам сили да работя.

Хубав ден Ви желая !

# 633
  • Мнения: 237
Добро утро момичета! И при нас е доста студено, даже и камината си запалихме  Rolling Eyes Но аз обичам студеното време! Да стоя вътре на топло до камината, с чаша ... хмм сега ще е чаша топъл чай. А на вън да вали  Whistling идилия.
 Студеното време ме притеснява единствено с това, че ще се започне сега с едни настинки, едни кашлици, и разни безобразни, а много хора не се съобразяват  Naughty А и работата ми е постоянно около болни та изобщо няма да ми е гузно да си взема болничен. На тях изобщо не им е гузно като кашлят и кихат в мен   Confused

Аз съм си у дома, защото имаме майстори  ooooh! Добре ми е че съм си у дома и не ходя на работа, но по цял ден съм тук, за да ги наблюдавам  Crossing Arms 

Хубав ден   bouquet

# 634
  • Мнения: 70
Момичета, здравейте! Искам да си сменя АГ, което ми следи ЖК. Знам, че трябва да си взема направление от ДЖИ ПИ-то за смяна на аг, наблюдаващ бремеността. Но съм в непрекъснат болничен от 2 месеца, та като се запиша при новата, дали ще ми се прекъсне болничният? Тя съшо работи със ЗК.
Наскоро намерих една книга на Петър Димков с рецепти и препоръки при някои неразположения по време  на бременността:
Диария Майчин лист, може да се прави клизма за прочистване на червата или чай
Киселини Чаша прясно мляко, 15мин преди ядене или след ядене по една кафяна чаша горещ соден разтвор.Да се избягват студените храни. Може и по няколко зрънза суров нахут да се гълтат
Запек преди ядене сутрин, обед и вечер по една чаена лъжица чист зехтин. Може топла клизма с чай от лайка или просто чай от лайка, но без захар или мед.

Майка ми имаш е страшна диария една седмица, уж без причина. Баба й даде да лапне няколко зърна суров зрял боб, е колкото и да не вярвате - помогна.

# 635
  • Мнения: 159
В нашия край пък /Странджа/ много ползваме една билка, която тук наричаме "трън", но не знам как й е научното име. Брат ми има страхотни проблеми със стомаха и това е единственото, което му помага. Част от тази билка /наистина наподобява трън/ се запарва и се пие като чай.

Веднъж /преди да забременея/ и аз имах разстройство и реших да опитам, че нищо друго не ми помогна. Изпих само една кафяна чашка от това и ходих два дена запекана като панел  Joy

# 636
  • Мнения: 2 009
Второто предложение за заглавие на следващата тема е страхотно. Поздравлвние за измислилата го мама   bouquet

# 637
  • Мнения: 159
Второто предложение за заглавие на следващата тема е страхотно. Поздравлвние за измислилата го мама   bouquet

Съгласнаааа  Hug

# 638
  • Мнения: 405
Здравейте, момичета. Днес си пуснах изследване на TSH и FT4, резултатите са съответно 1,55 и 11.79. Тези от вас, които са запознати може ли да ми кажат дали това са нормални резултати?

# 639
  • Мнения: 172
Здравейте, момичета. Днес си пуснах изследване на TSH и FT4, резултатите са съответно 1,55 и 11.79. Тези от вас, които са запознати може ли да ми кажат дали това са нормални резултати?
.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Миличка стоиностите ти са нормални.Според моята лекарка TSH трябва да е под 1 през бременността,а FT4 трябва да е по близко до горната граница.Това е което знам.Но твойте резултати са в норма така че не се притеснявай.Пиеш  ли Еутирокс и колко мг?

# 640
  • Мнения: 405
Здравейте, момичета. Днес си пуснах изследване на TSH и FT4, резултатите са съответно 1,55 и 11.79. Тези от вас, които са запознати може ли да ми кажат дали това са нормални резултати?
.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Миличка стоиностите ти са нормални.Според моята лекарка TSH трябва да е под 1 през бременността,а FT4 трябва да е по близко до горната граница.Това е което знам.Но твойте резултати са в норма така че не се притеснявай.Пиеш  ли Еутирокс и колко мг?
Нищо не пия. За първи път си правя това изследване. Случайно бях при една Аг, която ме посъветва чисто профилактично да си направя изследването. И сега се опитвам да намеря информация за тези стойности. Трябва ли да се притеснявам...

# 641
  • Мнения: 63
Здравейте, момичета. Днес си пуснах изследване на TSH и FT4, резултатите са съответно 1,55 и 11.79. Тези от вас, които са запознати може ли да ми кажат дали това са нормални резултати?
Резултатите ти са страхотни. Референтните стойности за FT4 са 10.30-25.80,а ТСН за бременни е под 2.

# 642
  • Мнения: 2 115
Здравейте, момичета. Днес си пуснах изследване на TSH и FT4, резултатите са съответно 1,55 и 11.79. Тези от вас, които са запознати може ли да ми кажат дали това са нормални резултати?

Перфектни резултати   bouquet

Аз да ви се похваля започнах йога за бременни и се чувствам много добре! Също използвам случая и вървя от/до студиото, така си правя повече от час разходка. В понеделник влязох в пети месец и всички неразположения изчезнаха като с магическа пръчка  Flutter За момичетата, които все още не могат да превъзмогнат неразположенията - още само малко и ще ви е по-добре, сигурна съм  Hug

# 643
  • Мнения: 405
Много благодаря, момичета. Вече съм спокойна. Simple Smile
Аз също ходя на йога за бременни и ми е адски приятно. Малко ми е слабо натоварването, но обстановката и компанията на други бременни жени са ми много приятни.

# 644
  • Мнения: 159
А някой знае ли къде в Бургас има йога за бременни. Доста се рових, но нищо не открих. Извинявам се за спама сред момичетата, които не са от Бургас  Blush

Общи условия

Активация на акаунт