♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 10

  • 49 432
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Да се тропосам в новата тема, закъде без глупостите ми  Mr. Green 
Неж  smile3525
За срещата аз съм Ок да я направим някъде в БГ, на максимално удобно за всички място.
И да не съм с празни ръце, един синеок кадаиф  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 3 606
 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

 и лош е супер

# 17
  • Мнения: 601
За новата тема... Peace
Скрит текст:

# 18
  • IT
  • Мнения: 3 704
Благодаря за темата   bouquet

# 19
  • Мнения: X
Добро утро Simple Smile Благодаря за новата тема    bouquet

# 20
  • Мнения: 9 540
Значи да си призная,не съм гледала сериал с Берк освен Сокаклара,но тук много ми харесва Peace Peace Peace Peace Peace


Аз и там много си го харесвах, Веси - с неговите изцепки си беше почти същата комедия на моменти...  hahaha hahaha hahaha

# 21
  • Мнения: 3 606
Значи да си призная,не съм гледала сериал с Берк освен Сокаклара,но тук много ми харесва Peace Peace Peace Peace Peace


Аз и там много си го харесвах, Веси - с неговите изцепки си беше почти същата комедия на моменти...  hahaha hahaha hahaha

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Тука си е баш комедия Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
7 епизод на ягодите с бг суб в дата
http://free-proxyserver.com/browse.php?u=2h9QjxBK4%2BGotoRVkkFxZ … R1ZLQ%3D&b=29

Последна редакция: пн, 14 сеп 2015, 11:52 от Веси-законната жена на Берк

# 22
  • Мнения: 642
Влизам с гръм и трясък и моля за спешна порция баклава, тъй като съм натровена от кафета и много ми горчи:-)  За срещата съм твърдо''За''  стига да се отложи във времето:-)  Иначе трябва да яхвам метлата и да се приземявам някъде към Топ кале. Майтапа на страна, другото лято когато ще съм в отпуск бих искала да посетя Истамбул и ще се радвам да бъде с няколко любителки на баклава от бг мама:-)

# 23
  • Мнения: 9 540

Това помниш ли го...  Joy Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:


Влизам с гръм и трясък и моля за спешна порция баклава, тъй като съм натровена от кафета и много ми горчи:-) 

Заповядай:  Hug Hug





# 24
  • Мнения: 5 723
Неж,обещаното :

Скрит текст:
Каква любов предлага Бурак на Аслъ-скрита ,за която Халил аби трябва да  "стои"на пост и да я брани .Любовта я има ,силна , истинска е ,но е тайна.....
Тази любов трябва да е с колорита на пеперудите,с трелите на птиците, с вярността на лебедите, с вълшебството на еделвайса,с твърдостта на гранита....Любов , за която всички да мечтаят......
Ако я искаш тази любов,застани твърдо,кажи го ясно ,така че всички за разберат за какво искаш да живееш.Покажи непоколебимост,не давай възможност на другите да ти "кроят" номера ,да атакуват тази ,която обичаш!
Защото тя е беззащитна ,бедна ,безработна  по независещи от нея причини . но това не означава  че тя няма право на най-красивата ,най-вълшебната любов...не означава ,че няма право да мечтае....не означава ,че трябва да бъде унижавана ....

И тази борба трябва да я води Бурак  сам.....
Той се промени откакто я срещна и ѝ го каза "......не  е аз , а ние....""без лъжи и тайни...."   с цялата си отговорност.
Прие нейната искреност като своя ,като дар поднесен му от съдбата !Готов е да застане срещу всички ,но да бъдат заедно !
 Възможна ли  е тази любов?  Да ! Възможна е ,ако имаш силата да я отстояваш!
Промени се ,но тази промяна  я знае само той ...това са неговите чувства , нови ,непознати , разтърсващи , за които никой от останалите дори не предполага ,че той може да изпитва ...ВЪОБЩЕ!!!!

Трябва да намери сили да каже не само на Чаала ,че не иска да продължи с нея ,но и на семейството си ! Трябва да намери сили да убеди своите близки ,че това вече е друг Бурак....Бурак отговорен, пораснал, влюбен ,поумнял дори .....Бурак, който се бори за своето щастие ,за възможността да бъде със своето момиче .
Достатъчно ли е да знае ,че Аслъ го  обича ...."Ако ми казваш ,че ме обичаш, ще преодолея всички прегради заради теб"Нужна му е тази обич.Но....

Идват от два различни свята и Бурак не разбира ,че за тази любов Аслъ ще плати висока цена -най-вече на какви унижения ще бъде подложена . Ще може ли да я опази от това ?
Той дори не знае ,какво може да ѝ се случи ! Какви последици ще има за Аслъ ,работещи с майка си за залък хляб и покрив над главите . А тя мечтае и да учи !?!?!

Аслъ е по-наясно  със ситуацията ...Знае кой къде стои,страхува се и  е права , всички ще са против тази любов.Идва от една много естествена ,обикновена среда ,на нея и на майка ѝ . Без баща ,сами изправени пред всички трудности,които трябва да преодоляват.Тя дори не си позволява да мечтае .Нейните мечти са вписани в рисунките ѝ. Знае как ще реагира майка ѝ ,Шюкран/майка му е безмилостна ,когато ,нещо касае сина ѝ/  също я посъветва,знае пред какво е изправена ......

Тя не се срамува да каже ,че работи в клуба ,колкото и подигравателни погледи да събере, защото да работиш не е обида ...

Но Чаала  и Тугче демонстрираха  възпитание ,което е фон за скромността на Аслъ. Чаала обърна чашата с вода ...и как реагира Бурак ....Никак!Замълча пред майка си ,не  смее да каже на баща си ,защото  се страхува ,че ще го разочарова !?!?!?!

А в стаята на Чаала ....една показна любов на фотографска хартия ...Любов,която виси мъртва на стените ,но жива в амбициите на Чаала    едностранно....
Обида след обида ,"малък мозък","платена лъжкиня""приела лъжата заради залък хляб"...."И НОКАУТ..."
победоносно завърши!

Умна тактика ...успя да посее съмнението у Аслъ.

....."не си струваше да идвам тук"-каза Аслъ. Напротив ,струваше си .Урок житейски ! Вече е наяснао срещу кого и какво се изправя  тяхната любов.Тук преценката ще е нейна ,в нейните ръце.....
Правилно ли е ,че Аслъ "избяга" от Бурак ????? Да ! Правилно е... ТОЙ трябва да разбере в каква ситуация е Аслъ ......
Той трябва да реши проблема с Чаала  ...." Нашите отношения приключиха" Да ,но само едностранно , а двустранно , че и многостранно......
Радвам се ,че Чаала си получи ясното ,точното ,категоричното КРАЙ!!!!!! Време беше !

Кой каквото си направи ,това получава ....Само трябваше да я бутне в басейна ...... Joy Joy Joy Joy Joy

Аслъ е сигурна ,че при тези обстоятелства между тях не може да има нещо ,но Бурак е уверен ,че тяхната любов съществува ,има я..../и това ми харесва / НО......НО....НО.....
Престои ожесточена борба с всички извън тях двамата .
И отново казвам ...тази борба трябва да я води Бурак сам... Аслъ  за тази любов има проблем единствено с майка си .....останалите са допълнителната трудност ,дълбок резерв...... Joy Joy Joy Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 1 261
Здравейте момичета.
Нежи, благодаря за новата тема.
Дами, благодаря на всички за чудесните снимки и коментари.
Малко съм далече и няма да се включвам активно в темичката,
но ще ви следя, а виждам, че и моята работа започва Simple Smile

Ето еп. 10 с руски суб:
http://vk.com/iliskidurumukarisik?z=video-95375723_171564255%2Fb9a9ed149e9db73a1d

# 26
# 27
# 28
  • Мнения: 3 606
Тазии серия съм я изпуснала на Сокака hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ам ВЯРНО СИ Е ...след него все трупове hahaha hahaha hahaha hahaha
Изненада с Памир Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ДНЕС съм много щастлива Hug Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 9 540
Тазии серия съм я изпуснала на Сокака hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ам ВЯРНО СИ Е ...след него все трупове hahaha hahaha hahaha hahaha

Той горкия, беше като урочасан там.. слава Богу поне Джан не страда и от това.. на него му стига глупостта..  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт