Какъв биберон ползвате за Milumil 1?

  • 794
  • 6
  •   1
Отговори
Вчера смених млякото на моето бебче от Нан 1 на Милумил 1 и ползвах биберон на доктор Браун 2 номер, но се оказа, че това мляко е по гъсто и на бебо му е трудно. Смених го с 3 номер, но пък там доста силно тече и той поглъща 100 мл. за около 3 мин., а това не е добре за стомахчето му. Имам вече какви ли не биберони и направо ми омръзна. Опитах се да направя дупка на по малък биберон, но нещо не успявам. Моля пишете вие какви ползвате.

# 1
  • Мнения: 128
И ние пием Милумил и ползваме биби на д-р Браун.Разшири дупката на 2-ката с нагорещена игла/с най дебелата ти игла/.При мен ефекта е много добър - яде за около 10 минути.А 3-ката е голяма за тази цел - аз с нея давам каша Wink

# 2
  • Мнения: 27 524
С цепка

# 3
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
За всичко ползвам биберон на Чико с капките 1, 2, 3 /с цепките/ Много е удобен  Peace

# 4
  • Мнения: 1 951
 Митко е на Милумил 1 от 1 месец насам и ползвам Chicco 0+ с една капка.Яде мнооого бавно с него- по 30 мин. и аз реших да го сменя с двете капки,но освен че го изяде за 10 мин. целия се беше олял по брадата и вратлето,затова пак му сложих едната капка.

# 5
Как правите разширяването на отвора, защото аз пробавах, но нещо не се получава. Иначе пробвах на Чико с две капки, но той е още по-голям, а с по-малко се изморява и не иска да яде.

# 6
  • Мнения: 968
Отначало започнахме с др. Браун една дупка, обаче Симона ядеше половината и започваше да се дърпа. Та се светнах да го сменя с 2-ката и сега е добре. В сравнение с 1-цата и е идеално Wink

Общи условия

Активация на акаунт