За микровълнова с грил

  • 18 467
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
Помогнете ми да реша микровълновата с грил или без грил?  Thinking Ще си купуваме нова и ми е 4удно, дали има смисъл да е с грил и вкусно ли става пилето на грил в микровълновата или във фурната е по добре  newsm78 ? А дали става и по бързо?

# 1
  • Мнения: 46 437
Не си представяй функцията грил като грила на фурна, а като тази на партигрила, т.е. можеш да правиш сандвичи, препечени филии, разни други неща ...
Иначе пилето става вкусно, но си трябва бая въртене  Rolling Eyes
Не знам каква е разликата в цената, но една екстра в повече може само да ти е в полза  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 123
да напълно подкрепям Никол.Ние постоянно си правим сандвичи в нея.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 926
И ние правим сандвичи в нея, но не съм пробвала пиле newsm78.
Абе според мен не е излишно Laughing

# 4
  • Мнения: 10 758
Аз имах микровълнова с грил.Никаква работа не ми вършеше.Сандвичите ми ставаха отвратителни.Сегашната като я купувахме, държах да е без грил.
Разликата в цената не е голяма, така че нищо не ти пречи да си вземеш с грил.Ако не ти хареса - не го ползваш.

# 5
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
доколкото знам има микровълнови с вертикален и хоринзонтален грил ... newsm78 или поне така си спомням ...значи тези дето са с този като парти гил/обикновения/ според мен не си струват кой знае колко,но има и такива с грил подобно на фурните/виждаала съм при наши приятели/ и са доста по-скъпи ...пилето не беше лошо направено ...иначе ние гледахме фурната да ни е с грил и затова не сме държали микровълновата да има

# 6
  • Мнения: 3 861
Аминаистината разликата в цената не е много голяма, така че една функция повече няма да ти е излишна

# 7
  • Мнения: 793
Аз толкова настоявах да има грил, пък сега ела ме виж, най- много два пъти да съм го ползвала, за  4 години  Crazy

# 8
  • Мнения: 2 178
О,ние си ползваме грила много често! Peace
Стават много хубави пици,дори риба приготвяхме веднъж.Хубаво си е да има грил,единственото което ме притеснява е,че остава голям конденз на самите реотанчета,а вътре не може да се почисти.
Ако нямаш грил-теглиш една кърпа след ползване и нямаш грижи. ooooh!

# 9
  • Мнения: 206
Пилето става страхотно в микровълновата, но като време на приготвяне не е по-бързо По-добре с грил - ако не ти харесва не го ползваш.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ако има партигрил - НЕ.

Макар, че и да нямаш - пак НЕ!  Naughty

# 11
  • Мнения: 2 255
Аз имам с грил, но много рядко го ползвам - пиле на грил става добре, но е бавно - не виждам смисъл - вече продават на всеки ъгъл  newsm78
Сега не бих си взела печка с грил  Wink

# 12
  • Мнения: 167
Убедихте ме с грил да е  Hug, то аз си бях и малко настроена да е с грил , но като 4ета се надявам и да ми върши работа. А и ще ми е подарък за РД от маминка и не ме е ограни4ила в парите  LaughingБлагодаря ви  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 645
Така......Нека и аз да кажа
Нашто микровеле,е напрао "мини печка" има даже и вентилиран грил.
Но , изобщо не го използвам.Някалко пъти съм пробвала,ами то до като стане на мен ми се отщява да ям.Дори и принцеси не правя там,поради същата причина.Във Фурната стават страшно бързо.
Още ме е яд,че дадохме толкова много пари за тази микровълнова.
Толкова много екстри,а ние ползваме само притопляни е размразяване ooooh!

# 14
  • Мнения: 1 925
Ние си купихме Самсунг - най-добрите с грел, искахме без грил, но беше свършила... и си взехме с грил, но честно да ти кажа не го ползваме...
Така......Нека и аз да кажа
Нашто микровеле,е напрао "мини печка" има даже и вентилиран грил.
Но , изобщо не го използвам.Някалко пъти съм пробвала,ами то до като стане на мен ми се отщява да ям.Дори и принцеси не правя там,поради същата причина.Във Фурната стават страшно бързо.
Още ме е яд,че дадохме толкова много пари за тази микровълнова.
Толкова много екстри,а ние ползваме само притопляни е размразяване ooooh!
  202uu

Общи условия

Активация на акаунт