Мартенско-априлска седмичка без рима (27.03 - 01.04)

  • 9 481
  • 323
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 123
Привет милички!!!
Колко противоположни емоции ни тресат всички - мартенска му работа!!!
Пожелавам ви хубава и най-вече априлска седмица /не променливо мартенска/!
Голди, вярвам, че няма да имаш проблеми с пролактина! Praynig
Леа, от тези седем фуликулчета, 2 ще се превърнат в тези руси къдръви ангелчета на аватара ти. Така да знаеш! Много се радвам, че с мъжа ти сте се видели на спокойствие през уикенда.  Стискам ти палци от сърце за хубав Великденски подарък!!! Praynig
Сладурке, има такива ш...ни дни, че  направо човек не може да повярва, че на него му се случват толкова кофти работи накуп. Да знаеш, че и аз в месеците, които се чувствах така, точно тогава пир мен кацна щъркела. Мисълта ми е, че има някакво уравновесяване в тоя живот.
Светли, това за различно овулиращите яйчници е строго ивдивидуално. Дара го е констатирал за себе си, но това н еозначава, че и при теб е така без да си го проверила! А маточните връзки, ами нали матката е мускул, който се намира в коремната кухина. Връзките, които я позиционират н аточно определено място се наричат маточни връзки. Но всъщност тов аса си тип мускулни влакна. /не си представяй някакви жили и т.н./

# 46
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Бърз отчет за резултатите на Пролактина - док каза, че е 640 / newsm78/, което било в горни граници. Щяла да ми изпише някакво лекарство за смъкване на стойностите. По това, което тя каза и това, което прочетох за пролактина, при високи стойности може да окаже влияние върху фоликулите, т.е. те да не се пукат. Сега силно се надявам, че именно тези стойности са причината да не са ми се спукали фоликулчетата миналият месец.
На всички вас много, ама много целувки и благодарности!

# 47
  • Мнения: 1 329
Голдънче, а какви са ти реф.стойности...?
Това лекарство се казва Бромокриптин или Парлодел. Парлодела е внос и е 20 кинта, Бромокриптина е 7,00, а действията му са еднакви.
Нека тя те пэсъветва кое да приемаш. Аз лично пия Бромокриптина, защото е по-евтин и защото го понасям добре.

Успех утре и стискам палци Hug

Банче, какви са тия Негърски ритми дето те тресат...Единственото ми желание е мъжа ми да има негърски .......... Mr. Green, но без малки негърчета Embarassed Mr. Green
Шегувам се, ей......
Айде, успех при Стаменов Peace

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Ето на, не било толкова страшно  Grinning Видя ли, Златната, всичко ше се опрай  Peace Сега кажи утре в колко часа да стискам палци за снимката.

Пък аз за моя въпрос за връзките на матката да поясня: четох на много места, че момичета (бременни) ги боляло не знам къде си и докторите казвали, ами това е защото се разтягат връзките. Е питам се, как разбраха, че ги болят тия връзки? Явно боли на конкретно място  newsm78 И ако това са само мускулни влакна, не би трябвало да болят чак пък - нали са мускули, трябва да могат да се поразтегнат  Thinking

Сега ще се оплача: Наобед едвам вървях по улиците - така ми се  Sick Е...ти ПМС-то  #Cussing out И после взе така да ме боли коремчето, сякаш всеки момент ще рукне. Да ама не - нищо няма.

# 49
  • Мнения: 4 306
Светли, след като прекарах аднексит, док ми каза, че тез въпросните мускулни влакна са ми по-стегнати от ляво. Дълго време след лечението имах болки и той ми обясни, че е от тях, а не от възпаление.
Болката е най-често като си права и е тип менструална, но по-слаба. След като минах физеотерапия се възстанових и сега ги няма.

# 50
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Видях Светли, видях мила! Дано и другото....утрешното не е страшно. Питаш за часа - към 11.30 скачайте на палците пък после ще ви черпя!  Mr. Green

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Голдънчо според мен е по-добре да ти повторят хормона. Започнеш ли да ги пиеш тези хапчета спиране няма да има. Възможно е да си била притеснена и за това леко да е скочил....Съвет от мен...повтори изследването.

# 52
  • Мнения: 1 925
Бърз отчет за резултатите на Пролактина - док каза, че е 640 / newsm78/, което било в горни граници. Щяла да ми изпише някакво лекарство за смъкване на стойностите. По това, което тя каза и това, което прочетох за пролактина, при високи стойности може да окаже влияние върху фоликулите, т.е. те да не се пукат. Сега силно се надявам, че именно тези стойности са причината да не са ми се спукали фоликулчетата миналият месец.
На всички вас много, ама много целувки и благодарности!
Голди, при мен беше така и 3 месеца бях така с фуликули, след Парлодела се оправих... Споко, след лекарството ще се оправиш ! Няма, да се опъват повече, тез проклетийки  #2gunfire Пък и след такива лекарства се забременява и от въздуха, така поне знам  Sunglasses

# 53
  • Мнения: X
Цитат
Пък и след такива лекарства се забременява и от въздуха, така поне знам


Да ги пия и аз тогава, че и без това секс няма...  Mr. Green

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Пък и след такива лекарства се забременява и от въздуха, така поне знам  Sunglasses
Интересно ми е от къде го знаеш това Rolling Eyes Ако от доктор моля напиши му името та да не ходят момичетат там при него.
Моля ви помислете хубаво какво пишете като информация. Има момичета, които приемат всичко за чиста и монета и могат да си навредят.
Благодаря.

# 55
  • Мнения: 1 768
Моми4ета,моми4ета..ох не zнам как да го кажа и дали да...ох,раzтреперах се..
Зна4и нали сутринта писах,4е имам 1 ден zакъснение..
Ами току 6о тествах и се появи втора 4ерта,ама много бледа..Ох,да се надявам ли,4е съм бременна?Толковаааааааааа искааааааааааааааааам..Оле ревнах сега по телефона на мъжа ми..Викам му пали колата и идвай да види6 4ертата,4е може и да съм сляпа..

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Веси миличко дано да си бременна искрено ти го пожелавам.Ох и аз така се развълнувах покраи теб. Praynig

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Весе първо честито и после се успокой. Знам, че е голямо вълнението но спокойствието е важно. И след седмица тичай на доктор.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 272
Браво Весе! Успех след 1 седмица при чичо док и се готви за момченце, чу ли? Значи това е рецептата: почвам и аз да си пъхам възглавници Wink

# 59
  • Мнения: 2 120
Много сте изписали, момичета и няма да мога на всички да отговоря поименно.
На тези, които ще се тестват късмет.
На Бимба желая успех, всичко останало съм и го казала в лични преди една седмица, когато я разкрих по графиката. Видя ми се прекрасно покачването след като беше спала с чорапи.  Wink
Хайде всички, които ще се тествайте обувайте калцуните, че да има повече две чертички. Hug
Голдънче, може от притеснение да се е качил малко пролактина. Стискам до посинямане палци за утре. Прегръщам те и няма да се плашиш. Hug
Връзките са около таза, с това се обясняват и придърпванията при бременност, но момичета не търсете под вола теле, а я карайте по-спокойно, защото издърпвания има и преди М.На всички КЪСМЕТ.


СПЕЦИАЛНО до Весето. Браво, но сега без паника. Правиш тест утре сутрин и дишаш спокойно. Нещата ще са наред ако не се притесняваш. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт