Мартенско-априлска седмичка без рима (27.03 - 01.04)

  • 9 467
  • 323
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 154
Не ме бива за поетеса (особено в късните часове), затва заглавие без рима Blush и понеже отдааааавна не ми се е случвало да пускам седмична тема - ей на, пуснах я Mr. Green

Весела седмица ви желая! Успех на всички - чакащи, овулациопредстоящи и Сие Peace

# 1
Нека да е весела, макар и по - прозаична Simple Smile

# 2
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!

Слънчева и ползотворна седмичка ви желая!  smile3525

Лично на себе си желая да ми се изчистят всички стари неща и да тръгна напред! Защото без изгледи за промяна съм така smile3514 smile3511. А искам така smile3521 newsm44 newsm51

# 3
  • Мнения: 2 120
Добро утро момичета. Нека новата седмица бъде по-щастлива и по-щедра за всички форумки. Без много проблеми, нерви и сълзи.
Хубав ден, успех и късмет.
  Hug

# 4
  • Мнения: 4 970
ДОбро утор и от мен! HugЖелая ви много хубава,щастлива и слънчева седичка!  bouquet

# 5
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
добро утро моми4ета. Hugжелая ви много хубава седми4ка.на 4акащите да видят двете 4ерти4ки-успех  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 768
Добро утро Party

Нямам лелка и днес и си умирам от кеф. PeaceА дано ме пропусне тоя месец и към края на седмицата да видя двете  EFP
Успех на вси4ки бебеправе6и днес.
  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 298
Абе Сънчи, то ние можем и без рима, важното е бебета да има! Mr. Green Wink

В събота и неделя се напочивахме яко с мойто мъжле. Такъв кеф, отдавна не сме си правили, разходки, кафенца..., любоФФФФ  Heart Eyes
И както на мене все ми се случва  ooooh! тъкмо пак бях решила да за..вам всичко:следене на овулация, ЛФ, дуфастони, та мислих тоя месец да го карам натюр, без намеси и ..... сутринта ставам и гледам ръждиво зацапване  Sick #Cussing out #Cussing out #Cussing out
И пак почнах да броя, кой ден ми е, какво е тва чудо и т.н.
При положение, че ми е 13-ти ден днес най-вероятно става въпрос за мойте така познати овулаторни кървенета  #Crazy. И като едно добро момиче веднага си изпих дуфастончето.
Радвам се, защото ако наистина това е овулаторно кървене, то ние в събота и неделя добре си поиграхме и сме го използвали.
Сега пак ще има чакане  Laughing
На всички ви пожелавам слънчева и изпълнена с любов седмица!

Последна редакция: пн, 27 мар 2006, 09:59 от *vera

# 8
  • Мнения: 607
Добро утро момичета.Желая ви една весела и усмихната седмица-изпълнена с приятни изненади.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте момичета Grinning И аз си изкарах много приятно уикенда. Бяхме сами с мъжа ми, без Боби и се отдадохме на разходки, мързелуване, заведения...абе, голям кеф!
Веси, стискам какиното палци, хич да не идва тая лелка! А ти кога пак ще правиш тест?
Ааа, щях да забравя да се отчета. В събота бях при Стаменов и той видя доста фоликулчета. 5 в левия и две в десния яйчник. Стимулацията, макар и в съвсем малки дози, си каза думата. дано имам успех тоя месец Praynig
На всички ви желая много късметлийска седмичка! Sunglasses

# 10
  • Мнения: 998
Добро утро и от мен, аз чакам лелката да си тръгне и другата седмица се захващаме пак за работа. Записахме се в старницата на радио Витоша да се включиме и ние в инициативата. На чакащите и бебеправещите тази седмица желая късмет  Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Добра среща, мацки  Flutter Как изкарахте уикенда?
Голди, поуспокои ли се миличка? Всичко ще се оправи, вЕрвай ми  Peace
На Марта моите съчувствия за аборта  Rolling Eyes Дано съвсем скоро се похвали пак с 2 черти!

Весе, чакаш ли още? Щото и аз. Странни тестове, няма М. и тъй седим си и си чакаме и пием Но-Шпа, щото вчера десният ми яйчник беше решил да ме побърка от болки, та и левият пригласяше от време на време  ooooh! Сега се наливам с мляко с какао против гадене...

Весела седмица ви желая   bouquet

# 12
  • Варна
  • Мнения: 730
Здравейте, сладки!

Пътьом минавам да ви пожелая весела и ползотворна седмица и късмет на чакащите!
Аз съм в първата част на новия си цикъл и ми предстои сериозна работа!
Целувки

# 13
  • Мнения: 3 376
Здравейте момичета!
И аз желая весела и плодотворна седмичка на всички! Peace Още повече, че се очертава една наистина слънчева и топла седмичка, само за любов и забава Party Аз този уикенд се посветих на грижи за цветята. После в неделя следобеда бях на гости на етърва ми и се упражнявах в едновременното приспиване на бебе в количка и надзираването на каката на детската площадка Laughing Реших да видя нивото за Напреднали как е Wink

А сега да ви кажа за поредния интересен факт, който научих от Радио Би Би Си. В Африка, където болестта СПИН се разпространява в епидемиологичен мащаб, направили изследване защо дадени хора не се заразяват с болестта, въпреки половите контакти с вирусоносител. И установили, че жените, които не използват сапун за хигиената на интимните части, в много по-малък процент прихващат тази болест. И не само тази, ами и каквито и да било венерически болести Shocked Причината била, че сапуните унищожават естествената микрофолора на вагината, която служи за защитна стена срещу всякакви болести, инфекции, гъбички. Дори най-добрите сапуни го правели. Може би си струва човек да се замисли по въпроса доста сериозно Thinking

# 14
  • Мнения: 1 768
Лея,ду6ко мисля да иЗ4акам до сряда или 4етвъртък и ако до тогава няма лелка да ида на доктор.
Светли,лелката я няма.Има надежда. HugКога 6е прави6 теста?
Кой друг 4ака тая седмица zакъснение? Blush

Общи условия

Активация на акаунт