Нова седмица 27.03-02.04

  • 4 746
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 183
Maika, ти не получили нещо и от меня newsm78 много се забави май

Та аз полу4их отдаааааааавна и ти писах ЛС да благодаря. Бях много приятно изненадана!!!
Нали за Баба Марта иде ре4?Simple Smile Много навреме дойде, даже изпревари деня:)
Да не би да съм изпратила по грешка благодарствено ЛС на някой друг?! newsm78  Никой не ми отговори, де...
Много благодаря за жеста. Още си стои на видно място:)

Последна редакция: пн, 27 мар 2006, 16:09 от Maika

# 16
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
И супер, дошло е на време Hug
ЛС не съм го получила Thinking явно някой друг си го е чел и си трайка Wink Laughing
Няма нужда удоволствието беше мое Blush

# 17
  • Мнения: 210
Здравейте мам4ета, весела и спорна седмица ви пожелавам.Днес времето при нас ще е страхотно дано да няма вятьр,4акам малката да се сьбудии ще бягаме навьнка. newsm68

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
бе татянка, още ли не си родила, чадо? Laughing

Ееее, zа къде да бърzам, имам си оЩе 20 дена...пък и име оЩе нямаме  Embarassed
така ами бърза работа срам за майстора   Laughing

# 19
  • Мнения: 7 430
Аз сега като по непросветена искам да попитам - защо ми дават да пия Глюкоза newsm78
Днес отидох - дадоха ми да изпия 300гр от течността за 5м  Mr. Green и след 1 час ми взеха кръв от вената...знае ли някой за какво е това newsm78

Аз мисля, че е за диабет, но не съм сигурна Thinking

Благодаря  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 465
Дидката, със сигурност е за диабет. Аз правих същото изследване - тук май е рутинно. Много е гадно - аз мразя да пия толкова сладко Sick
Татянката, аз по Желикден няма да мога да влизам във форума, че ще сме на гости при свеки. Ама ако родиш тогава бебката ще е късметлийка. Grinning Айде кога ще си идвате?
Аз да се оплача - не ни става вече седалката за колата - днес го сложих в нея - ами стърчат му краката навън и му стяга коланът. Sad Само 2 пъти я ползвахме да му се незнае. А си мислех лятото да го повозя малко в нея.
А испанските мами явно са имали летен уикенд, защото по телевизията тук казаха, че в Тулуза температурите са били около 27°С, което означава,че в Испания е било лятооооооооооо.

# 21
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Диди4 за диабет е .. изледват ти нивота на захарта .. преди и след  като си го изпила .. това е основно за детето ..защото ако развие6 диабет то също може да е диабетик .. да не говорим 4е може да се роди с някакви увреждания . ако си в нормата се успокояват и не ти правят пове4е изследвания . при нас това го правят в 6-я 7-я месец  еднократно . 

# 22
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Поля - а 35 не щеш ли Simple Smile ..мда при нас си е лято - ходим по къси ръкави ве4е Simple Smile  smile3533 smile3534 smile3533

# 23
  • Мнения: 7 430
Поля - а 35 не щеш ли Simple Smile ..мда при нас си е лято - ходим по къси ръкави ве4е Simple Smile  smile3533 smile3534 smile3533

И аз искам вече такива температури Crossing Arms

Много целувки и пращаме на Герганката Хулиганка....ще и изям малкото езиче да знаеш Wink

...значи за изследванията правилно съм предполовила Peace

# 24
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и аz се раzписвам в седмиичната, макар и вторниик Blush...спорна и успешна, беz болни бебчовци и дечица Praynig....при нас също беше супер събота и неделя, и понеделник, та много не сме се zастоявали с шоколадчо в къщи...вчера иимаше обиколка пеша иz Цюрих с компанията, zа днес беше планирана Ботаническата градина, но такъв дъжд се лее в момента smile3516, че май ще пропуснем  newsm45...
хубав ден на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

# 25
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Дидка, и аz пих глюкоzа zа иzмерване нивото на кръвната zахар....беше много сладко Crazy, аz не обичам толкова....zа радост е само веднъж Wink....

# 26
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
сега дочетох миналата седмична Embarassed....zащо не получавам иzвестия zа седмиичните неzнам...
Reka- центровете са семейни центрове zа почивка, обиикновено летни, на море, в раzлични страни са, има и zа планина...има органииzирани много zабавления zа малките, можеш да ги оставиш zа няколко часа и да си само с таткото Blush....какви мисли ми идват само, ама е пролет, простено мии е ....ето линк
http://www.reka.ch/d/rekaferien/feriendoerfer/feriendoerfer.asp , има го на френски и италиански...

# 27
  • Мнения: 7 605
Добро утро,

видяхте ли по новините каква буря имаШе сноЩи в Хамбург? Било ураган, има и двама убити  Sad  Та ние сме на 1 4ас от Хамбург, и сноЩи към 19.30 4 иzведнъж небето стана една 4ерно, страШна работа беШе, и големи гръмотевици имаШе, но zа Щастие се раzминахме с ураганът.

Полииии, на4алото на юли, живот и zдраве, Ще си дойдем и тати Ще иzлеzе в отпуска. Непременно Ще трябва да се видим, ина4е е голяма срамота, предвид колко блиzо живеем една до друга (20 км)  Wink

И в Германия и най ве4е Австрия има такива центрове/хотели, вижте http://www.kinderhotels.com/  Там гледат дори и най малките, има бебефони и пр. по стаите, а zа мама и тати има Уелнес/Спа. Супер идея е, но не са и много евтини  Sad

Дидка, и аz трябваШе да пия глюкоzа, когато по едно време бях ка4ила сравнително много zа сравнително кратко време, та се съмняваха zа диабет. За Щастие беШе фалШива тревога  Grinning

Лек ден моми4ета коки4ета  Hug

# 28
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Татяна, все да те питам искам..в коя част на Хановер живеете  Thinking

# 29
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Добро утро и от мен!
Tони о6те е с температура и утре сме на лекар, за6тото преди 10 дни пак беше с висока температура 4 дни и ни6то не му откриха. А на вашите деца вземат ли им кръв както 4ета в България 4е правят периоди4но?
Тук ни6то- нито кръв , нито урина, странно newsm78
А и глиукоза не са ми давали да пия като бременна.  newsm78
Аз ли попадам на странни доктори, незнам?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт