Нова седмица 27.03-02.04

  • 4 750
  • 153
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 605
Поля, знаеш ли не6то за курорта Le Pradet , който е на Лазурния бряг?

То не е в наШия край, а към Тулон, там ходя само от време на време до ИКЕА  Mr. Green  Мен ниЩо не ми говори  Sad  Но и в наШия департемон има хубави курорти  Wink  Wink  Wink

# 46
  • Мнения: 847
Здравейте и от мен ,хайде и аз да се разпиша в новата седми4на....Тя трагна една забарзана,но топла....Такова слън4ице е тук в БГ 4е духам силно и към тези които нямат... Laughing
Ние ве4е си имаме първо зъб4е и растем с невиждани скорости ,пък какъв хитрушко е станал бебо да не ви говоря...
Недейте много замезва ,ше в неделя ще ви 4ерпя....Лека и слън4ева седми4ка и от мен...  bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • Мнения: 7 605
Добро утро,

да се от4ета и днес, оЩе съм 2 в 1 но сноЩи имах едни съмнителни контракции, та днес програмата ми со4и стягане на 4антата zа болницата  Wink 

А да ви кажа какъв екШън е в тоzи Хановер. Ве4е ви каzах zа времето в понеделник, но zа в4ераШното събитие zабравих да ви кажа. Тук живеем в тих квартал, в улицата ни има само вили и тя е zадънена, а ние сме най на края на улицата, т.е. коли не минават. Та в4ера сутринта сме в кухнята и гледаме преz проzореца, една умряла пти4ка на улицата и други пти4ки я "раzглобяват" (=ядат)  Sick  Гроzна гледка, и се 4удихме да ли да не се обаждаме на ХЕИ или ветеринар или неЩо подобно, все пак в тоzи окръг има слу4аи на пти4и грип. Но реШихме да не се паникьосваме и не се обадихме на никой. 2 4аса по късно виждам сини лампи4ки преz проzореца, гледам и какво виждам? Линейки (ветеринарни), полиция пред къЩата ни  Shocked  Та се обадих после да питам, да ли птицата е била болна от пти4ия грип, оЩе не zнаеха но ми каzаха 4е нямало страШно, Щом съм нямала директен контакт с нея. Но егати, то4но пред наЩа къЩа да се слу4ва такова неЩо, де тоz късмет  Laughing  Да видим днеШния ден какви иzненади е предвидил  Wink

# 48
  • Мнения: 345
Tatjana дано днешния ден да донесе нещо весело  Grinning   bouquet а не тези птички,щом ще има стягане за болницата  Wink

# 49
  • Мнения: 1 465
Привет и от нас,

Мамо Щрумпф, и на мен не ми е познат този курорт. newsm78 Но на мен тук доста неща са ми непознати Wink
Смърфи, честито ви зъбче tooth Ще чакаме почерпчица. Wink Crazy Наш Поло още е беззъб Laughing
Татянката, стягай чантичката и го остави този птичи грип. Я гледай какво слънце е пекнало навън  Nature Sunny, предполагам и при вас Simple Smile Сега бебка като се появи, ще видиш как ще ти се изпари птичият грип от главата. 1ironing wash hang feeding 1crib

# 50
  • Мнения: 5 183
Ние ве4е си имаме първо зъб4е и растем с невиждани скорости ,пък какъв хитрушко е станал бебо да не ви говоря...
4естито!!!   bouquet А в неделя какъв е повода? Зъб4ето или нещо друго? Да не си рождени4ка?  newsm78
Татянке, споко, много сте се вживяли около тази птица. Някй съсед, още по-шашнат, ги е извикал тези. Лошо няма, де:) А ти приготвяй 4антите и бъди спокойна. Не забравяй да си сложиш нещо интересно за 4етене, както и нещо вкусно и подсилващо, като шоколад например. Кураж!  Hug Ние сме с теб и с вълнение ще 4акаме новини  Praynig
Ех, Тедсън, много кофти така да ти се разбутат плановете за БГ, но в крайна сметка ... 4овек никога не знае. Вси4ко се слу4ва, понякога плановете ни търпят промени. Нищо де, ще отложиш малко, щом се налага.

Около нас нищо ново. Времето е слън4ево. Радваме се на всеки слън4ев и НЕдъждовен ден, като на нещо подарено, защото е есен ве4е ...

# 51
  • Мнения: 7 430
Аз само малко да се оплача - Вики от чера започна да вдига Т, кашлицата бе ужасна, сополките и  днес го зведохме на лекар - наоравил е отит милия ми Sad на лявото ушенце.През ноемрви бе направил на дясното и бе на антибиотик - сега отново.
Никога не съм го виждала толкова безжизнен - отива до някоя играчка - взима я, после я оставя на земята и ляга до нея Cry

Милото ми...

Ей сега изповръща всичко на фонтан - бях му дала мляко - след това чайче
Кажете какво да му дам да не повръща Cry

# 52
  • Мнения: 368
Аз само малко да се оплача - Вики от чера започна да вдига Т, кашлицата бе ужасна, сополките и  днес го зведохме на лекар - наоравил е отит милия ми Sad на лявото ушенце.През ноемрви бе направил на дясното и бе на антибиотик - сега отново.
Никога не съм го виждала толкова безжизнен - отива до някоя играчка - взима я, после я оставя на земята и ляга до нея Cry

Милото ми...

Ей сега изповръща всичко на фонтан - бях му дала мляко - след това чайче
Кажете какво да му дам да не повръща Cry


А има ли апетит въобще? И ние сме с отит и пием Амоксицилин. След 8 дни с 39,8 градуса температура  почти през цялото време, най-накрая ни го предписаха и действа. Ако приема детенце антибиотик, ще се оправи, не се тревожи. Давай течности за температурата, че като гледам колко висока е вдигнал...На нашия "бати"(на 3 годинки е:)Simple SmileSimple Smile много му харесва като му сваляме температурката във ваничката с малко по-хладка от телесната му температура вода. Пробвай, ако пак е критично висока. До болка ми е позната ситуацията и искрено му съчуствам на Вики. А ти си бременна мама и трябва да не се шашкаш и да приемаш нещата стоически. Моят Ники за 8 дни изпи почти по едно шише "Motrin"  и едно "Tylenol". Правиха му в болница всякакви изследвания и не можеха да намерят причината за тази висока температура, а детето ми се будеше посреднощ и плачеше, че го боли лявото уше, но до последно твардяха, че не е ушна инфекция. Накрая третият по ред доктор "се реши" да постави диагноза "отит" и изписа въпросния антибиотик.
Успешно лекуване и много кураж от една изстрадала майка!  bouquet

# 53
  • Мнения: 3 491

Ей сега изповръща всичко на фонтан - бях му дала мляко - след това чайче
Кажете какво да му дам да не повръща Cry[/tt][/size]
Определено не мляко, защото това дразни стомахчето. Водичка на първо време, ако не му се яде според мене не му давай насила. Има един разтвор, който тук дават при системно повръщане, pedialyte solution, възстановява минералите.

# 54
  • Мнения: 7 914
Момичетаааа,

тук днес времето е кошмарно вали....като слизах от колата ( за работа) цопнах в една локва и май велурената ми ботичка подгизна ама на кой му пука.... важното е да има добро настоение ( не ме питайте на какво се дължи) newsm47

Усмихвайте се newsm03 newsm03


Пожелавам на всички ден изпълнен с много приятни емоции   bouquet  bouquet  bouquet !

# 55
  • Мнения: 6 390
Привет и от мен  Grinning
Дидонке,
горкия Викторио  Hug много неприятно, дано ви подеистват лекарствата бързо, и да спре да повръща  Praynig може би чайче, аз обикновенно кисело мляко съм давала, ама не съм сигурна дали е полезно или вредно, но не ми го е връщала после Rolling Eyes

За валенето, тук направо наводнения пак има, слетобяд чакаме някакви големи валежи отново, затова трябва след малко да ходиме на разходка, че после май ще е късно  Crazy

Татянка,
не се шашкайте с едното пиле  Wink / въпреки че звучи ужасно/ айде пък ако е писано малко по рано, въпреки че нищо не се знае, ти си приготви чантата за всеки случай  Wink

# 56
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малкии и големи Hug Heart Eyes
Татянка, няма страшно zа пилето, нали са го вzели, може иzобщо нищо да му е нямало, не се тревожи....
Дидка, да се оправя Вики бърzо Hug Heart Eyes...гушки от нас с Алекс Hug Hug Hug
и при нас валииии.... Sad

# 57
  • Мнения: 7 605
И при нас вали много гадно  Sad 

Дидка, антибиотик и мле4ни продукти не се върzват, Вики сигурно zа това е повърнал  Sad  Дано му мине скоро  Praynig

Аz съм оЩе тук, както виждате  Mr. Green  и 4антата оЩе не е стегната  Embarassed  все отлагам, ужасна съм  Embarassed

Лек ден, момои4ета  Hug

# 58
  • Мнения: 5 183
Дидка, по-добре ли сте? давай му води4ка и не го насилвай да яде, ако не иска!
Татянке, ти да не направиш като мен - в последния момент стягах 4антата за родилното, хем родих само седмица преди термина:)

Канадки /и не само/, може ли някоя от вас да ми каже, моля, кой град е бил столица на Канада, преди Отава? Важно ми е. Благодаря!

# 59
  • UK
  • Мнения: 1 334
Майка, мисля, че е Кингстън.

Общи условия

Активация на акаунт