Цикъл при противозачатъчни

  • 3 894
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте ,имам проблем с цикъла.От миналата година пия противозачатъчни като почнах с Ясмин (главната причина беше ,че имах доста големи болки),но след 3,4 месеца почна да се появява кафеникаво течение седмица преди приема на последното хапче .След което отидох на гинеколог ,който ми изписа геритачин и ми смени хапчетата на Жанги.Проблемът е ,че миналия месец получих такова кафеникаво течение ,а този направо си ми дойде в средата на опаковката в смсл остават ми още 10 хапчета ...какво да правя ??Нали освен логичното да отида на лекар ,но сега са почивни дни...

# 1
  • Мнения: 14 299
На мен ми се случи това след многогодишен прием на Ясмин. Лекарката ми каза, че понякога се получава така. Спрях ги, изчаках да ми свърши и започнах да ги пия отново. Пак прокървих и ги спрях тотално. Според мен щом ти е дошло не завършвай опаковката и когато имаш възможност отиди на лекар.

# 2
  • Мнения: 11 337
Хапчетата ти идват силни и затова се получва така.
Въпреки кървенето знам, че не бива да ги спираш, а да си допиеш опаковката  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 7
Хм,благодаря леко успокоително е да чуеш някакво обяснение Simple Smile))

# 4
  • Мнения: 11 337
Ти се уплаши, че нещо се случва ли  Hug Това често става с хормонални препарати. Спокойно  Hug
Реално това не се води цикъл, а кървене. Като си изпиеш опаковката пак ще ти дойде  Peace

# 5
  • Мнения: 7
Олеле страхотно Grinning Ще съм в цикъл по цял месец ,а реално това отразява ли се по някакъв начин върху ефективността им против забременяване ?

# 6
  • Мнения: 14 299
Олеле страхотно Grinning Ще съм в цикъл по цял месец ,а реално това отразява ли се по някакъв начин върху ефективността им против забременяване ?

Е как по цял месец, нали все някога ще идеш на лекар. Нормално е да ти прокърви, реакция към хормоните е, но не е нормално постоянно да ти кърви и ти да си ги пиеш.

# 7
  • Мнения: 7
Казах го иронично ,естествено че няма да го оставя така и да чакач от само себе си да се оправи Simple Smile))))

# 8
  • Мнения: 11 337
Олеле страхотно Grinning Ще съм в цикъл по цял месец ,а реално това отразява ли се по някакъв начин върху ефективността им против забременяване ?

В такива случаи действат безотказно против забременяване - нямаш никакво желание и мъжете не са очаровани  Crazy Най-сигурната котрацепция - без секс  Wink

# 9
  • Мнения: 14 299
Най-сигурната котрацепция - без секс  Wink

Ааа, не! Най - сигурната контрацепция е един аналгин! Вземаш, стискаш го с колене и в никой случай не го пускаш!  Laughing

# 10
  • Мнения: 11 337
Най-сигурната котрацепция - без секс  Wink

Ааа, не! Най - сигурната контрацепция е един аналгин! Вземаш, стискаш го с колене и в никой случай не го пускаш!  Laughing

Хахахах дааа Simple Smile Но мъжете са хитри, а човек като му се прави секс е много находчив да му се невиди, даже с аспирин между краката  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 14 299
Да си призная, като го написах потърсих в ума си варианти  Joy Ми намерих  Joy

# 12
  • Мнения: 11 337
Да си призная, като го написах потърсих в ума си варианти  Joy Ми намерих  Joy

 smile3521

# 13
  • Мнения: 14 299
Сега сериозно и аз да запитам, че да съм по темата.

Спрях противозачатъчните заради кървенето, обаче много ми се иска да ползвам този метод за контрацепция. Дали е реакция към марката или реакция към хормоналните препарати изобщо? Пила съм ги 10 години преди това. Планирам среща с докторката най-рано след седмица.

# 14
  • Мнения: 11 337
Алечка, да пиеш 10 години противозачатъчни е като да поискаш сама да имаш рак на гърдата Sad

За съжаление всеки гинеколог, който съм посетила ми е предлагал противозачатъчни. Разбрах каква ужасна грешка е било това след като стигнах до онкологията Sad Ти си прецени какво правиш, но наистина риска не си стува ...

Успех ти желая  Hug

Общи условия

Активация на акаунт