Искам да кажа ... (55)

  • 43 047
  • 734
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В навечерието на празника на независимостта и в началото на гроздобера,
заповядайте да кажете, каквото искате.

 
Предишните теми:

Последна редакция: нд, 27 сеп 2015, 20:19 от bubanka

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Добър вечер Simple Smile

Лиляна, как беше срещата?

# 2
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Добър вечер и от мен!
Искам да кажа, че броените дни страшно бързо минават. И все остава нещо недовършено.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Срещата беше - само служебни отношения - добър ден и довиждане. Много ми е добре така, обаче не знам докога. Трябва да го играя по-твърда и по-лоша, че да не ми се качи пак на главата.

# 4
  • Мнения: 9 567
Добър вечер! С някои хора,наистина е по-добре да се поддържат само служебни отношения,след като не могат да се избегнат.Не си струва човек да си къса нервите с глупости.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 168
Добър вечер!
Бях сова, но май вече ставам чучулига  Confused
Лека нощ!

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Аз май пропуснах цялата предна тема. Едни облаци нещо надвисват май над главата ми, да видим... Не знам в този живот ще мога ли да дишам спокойно няколко месеца, без да ми е свито сърцето за нещо; без да мисля и премислям по цели нощи; без да се съмнявам...

# 7
  • Мнения: 7 171
Аз май пропуснах цялата предна тема. Едни облаци нещо надвисват май над главата ми, да видим... Не знам в този живот ще мога ли да дишам спокойно няколко месеца, без да ми е свито сърцето за нещо; без да мисля и премислям по цели нощи; без да се съмнявам...


Пожелавам ти да са напразно терзанията ти.

# 8
  • Мнения: 4 290
Аз май пропуснах цялата предна тема. Едни облаци нещо надвисват май над главата ми, да видим... Не знам в този живот ще мога ли да дишам спокойно няколко месеца, без да ми е свито сърцето за нещо; без да мисля и премислям по цели нощи; без да се съмнявам...

С теб един живот живеем май Hug дано всичко се подреди!

# 9
  • Мнения: 14 286
Добро утро!
Хубави празници ви пожелавам и усмихната седмица!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Срещата беше - само служебни отношения - добър ден и довиждане. Много ми е добре така, обаче не знам докога. Трябва да го играя по-твърда и по-лоша, че да не ми се качи пак на главата.

Ние пък сме в ледена епоха. Пак. Този път бихме всички рекорди и изкарахме 5 месеца Simple Smile в дипломатични отношения

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро. Спокойна и приятна седмица.

Тарти, Соу уот, пожалавам ви бързо да се разсейват облаците.

Лина, направо ти завиждам за ледената епоха. Тази седмица има рожден ден и възнамерявам да продължа да държа дистанция, без да прекалявам заради децата и съпруга.

# 12
  • Мнения: 5 940
Добро утро Hug
Лиляна, радост за децата са фонтаните. Аз май никога не съм ходила в Ямбол....
Тарталета,  so what? , желая ви спокойствие и да ви се подрежда всичко по възможно най-добрия начин.
Айяла, дано да е така.
И на мен ми се ходи на планина, но не успяхме да се организираме  за отминалите два дни. Дано да стане за следващия уикенд.

Последна редакция: пн, 21 сеп 2015, 09:10 от valerie

# 13
  • Мнения: 2 576
Добро утро и от мен  Hug

Лили много са красиви фонтаните. И аз не съм ходила в Ямбол  Blush.

След малко ще ходя да си взема кръвните изследвания и отивам при гастроентеролога да видиме какво ще каже...

# 14
  • Мнения: 761
Добро утро, днес се очертава голям мързелившки ден. Няма да имаме асансьор поради планов ремонт. При това отвратително време, ще си седим у дома.

Общи условия

Активация на акаунт