какъв шампоан ползвате?

  • 8 038
  • 116
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
винаги много се чудя какво ново да пробвам за косата си
нормална е,боясидвана
Интересо ми е вие какво използвате
Ако имате впечатление от шампоан на дистрибуторска фирма,като Ейвън или Орифлейм споделете мнението си:)

# 1
  • София
  • Мнения: 10 858
От Елсев, жълтия, и от балсама към него.
От Глис кюр, и от новия на Уош енд гоу - този с алое.
В момента за тези се сещам.

# 2
  • Мнения: 5 790
Пантен по принцип. От време на време и Суис Формула - Сейнт Ивс, ако успея да си го намеря.

# 3
  • Мнения: 6 155
Бебешки  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
Да бе, бях забравила за Пантена!
Да и от него съм доволна.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Head & Sholders по принцип. Понякога се мия и с Джонсън-а на госпожиците.

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Гласувах за Елсев, защото и от балсама съм супер доволна. Както и от Дав, от Пантен вече не, защото последния път от шампоана се сдобих с пърхут.

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 897
Елсев, от около 7-8 месеца съм с жълтия, като свърши съм взела за боядисана коса.
Иначе преди него доста време ползвах Глис кюр.

# 8
  • Мнения: 3 861
Лореал с нутрисерамиди

# 9
  • Мнения: 3 698
Използвам Пантен, доволна съм от него   af   bath1  4470

Последна редакция: пн, 27 мар 2006, 15:51 от setony

# 10
  • Мнения: 344
Много съм доволна от Елсев за обем.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Елсев,червения за боядисана коса.Редувам го от време на време с Дав. Peace

# 12
  • Мнения: 998
Отскоро с Пол Мичъл и съм много доволна!

# 13
  • Мнения: 18 542
В момента съм на Шаума.

# 14
  • Мнения: 527
В момента съм с Gliss Kur, но по принцип съм най-доволна от Елсев /анти сак/, против накъсване.

# 15
  • ново
  • Мнения: 5 946
В момента ползвам Fitoval Peace. Редувам го с Head & Sholders.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
В момента ползвам Elseve Anti case - шампоан и балсам. Иначе гледам да не повтарям, че косата ми привиква бързо. Ползвала съм почти всички по-известни марки.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 686
Garnier Fructis Long & Strong

# 18
  • Мнения: 345
от известно време на сам само Head & Sholders
преди ползвах Лореал,но не съм очарована

# 19
Dove, за честа употреба, 2in1!

# 20
  • Мнения: 238
преди ползвах Пантен

В момента Шаума ,и на Ейвън за мазна коса и съм много доволна 

# 21
  • Мнения: 4 546
глис кюр. гарние много добре ми понася на скалпа, но ми е сплескана косата от него.

# 22
  • Мнения: 258
В момента ползвам шампоана и балсама на Елзев Анти-кас.

# 23
  • Мнения: 174
Клоран за боядисана коса.

# 24
  • Мнения: 109
Сестра ми е фризьорка и работи с професионалните продукти на Шварцкопф - от тях имам 2л. шампоан за гланц.
С боядисана коса съм и нямам нужда от балсам или маска. Придава ми и допълнителен обем!

# 25
  • Мнения: 5 391
В момента Шаума

# 26
  • София
  • Мнения: 1 621
От изброените Елсев и Дав. Peace
Иначе съм доволна много и от Глис Кюр и Фруктис на Гарние. Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
Доволна съм много и от професионалната серия на Лонда.

# 28
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
HERBAL ESSENCES - шампоан и балсам. Уникален е!

# 29
  • Мнения: 8 505
В момента съм с Керанов за нормална коса с магнезий.Харесвам и Клоранските шампоани.

# 30
  • Мнения: 870
В момента ползвам на Jalyd "анти жълт" шампоан, имам кичури и ефекта от този шампоан ми харесва. Доволна съм от шампоаните на Avon и Elseve, а мъжа ми е влюбен в Pantene прозрачния  newsm10

# 31
  • Мнения: 599
В момента - Фитонектар. Май е хубав  newsm78 Ще си проличи, като си оправя прическата  Crazy

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Аз ги сменям постоянно.Ту съм на Пантен ту на дав-сега мисле да пробвам сънсилк.

# 33
  • Мнения: 109
Много съм доволна от ЛОРЕАЛ,КЛИС КЮР,КЛОРАН и шампоаните на ДЕНИС(био фарма),много други съм пробвала,но тези остават са най-добри-за моята коса! Two Hearts

# 34
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
В момента на  Avon  newsm10

# 35
  • Мнения: 479
Пробвала съм всички май.... - на Лореал, Глис Кюр, Дав, Гарние и всички други - не ги помня вече.
И български - имаше един с хума, и от медицинската козметика и какви ли не. В момента ползвам на Орифлейм за обем и май за първи път съм доволна. Купих си и от горещото им кокосово масло за коса. Е, този път май се получи желания ефект.

# 36
  • Мнения: 11 534
В момента Шаума,но и от Нивея съм доволна. Laughing

# 37
  • Мнения: 5 255
В момента .

# 38
  • Мнения: 339
В момента ползвам Panten Full & Thick и съм доволна. Наумила съм си, че косата ми е тънка и има нужда от обем и си купувам такива шампоани. Преди бях доволна и от Vо5, но май напоследък не съм го ползвала.  Wink

# 39
  • Мнения: 3 537
Шаума за боядисвана коса,червения Peaceмного към доволна

# 40
  • Мнения: 5 317
 В момента използвам Елсев-жълтия.

# 41
  • Мнения: 1 080
Ползвам на Dulgon с зехтин и бадемово мляко, но обичам да ги сменям,затова сега съм решила да взема от шампоаните на Ейвън: за мен -енергизиращ с лайка и лимон, а за мъжа ми с кестен и градински чай.

# 42
  • Мнения: 353
norma control на лореал профешънал.
много съм доволна

# 43
  • Мнения: 46 488
Всички изброени съм пробвала, но сега ползвам "друго"- Нивеа, само от нея съм довлна  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 722
Аз използвам различни, но винаги против пърхут. Сега съм на Нивеа и съм доволна.Предишния ми беше един на Гарниер - той също  е много хубав.

# 45
  • Мнения: 35 950
този:



Шампоан за тъмна коса "Кестен"

понякога и този:

# 46
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз не съм доволна от тия нашумелите, известни марки.
харесвам шампоан от сериата lactovit и  Keranova.
освен ефекта, който оставят върху косата ми и ухаят страхотно Grinning

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Хума, натурална, от женския пазар

# 48
  • Мнения: 353
Хума, натурална, от женския пазар

newsm10 newsm10 newsm10

най-доброто

# 49
  • София
  • Мнения: 5 744
Ми, пробвала съм многооо видове. Повечето не ми действат добре - Пантен, Дав, Елсев -  Sad Сега ползвам на Ейвън един и съм доволна. Преди имаха също много добър - с гроздови симки, но го спряха и ме е яд! Иначе Шаума, Нивеа - става. Понякога и яйчен - отразява ми се много по-добре от по-скъпите марки.  Embarassed

# 50
  • На остров
  • Мнения: 13 498
В момента ползвам Keranov за сухи крайща и мазни корени много съм доволна.

# 51
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Нивея и шампоан и балсам /от доста време/  Peace

# 52
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Аз използвам различни, но винаги против пърхут. Сега съм на Нивеа и съм доволна.Предишния ми беше един на Гарниер - той също  е много хубав.

Мила, противопърхутния на Avon е много добър. При мен поне многооо помага.  newsm10

# 53
  • Мнения: 1 107
Още карам с Фитовал против косопад, много добре ми се отразява на косата като цяло.

# 54
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
на фирма Mishel

# 55
  • Мнения: 3 760
Nivea  и Close to nature.

# 56
  • Мнения: 2 596
Ползвам всичко на Глис Кюр, маска без отмиване, шампоан  и маска с отмиване.

# 57
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Klorane

# 58
  • Мнения: 7 430
Лореал - за суха и боядисвана коса и Дов Peace

# 59
  • Мнения: 1 446
HERBAL ESSENCES - шампоан и балсам. Уникален е!
АVON 3 в 1. Взимам на Арома или Ален Мак за обем.

# 60
  • Мнения: 157
Много съм доволна от тъмно синия DOVE.Препоръчвам го горещо.

# 61
  • Мнения: 3 254
Фаворити са ми Елсев И VO5  Simple Smile

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Garnier Fructis Long & Strong- сега се мия с този, преди с wash and go
винаги слагам маска или балсам, защото много ми се заплита косата

# 63
  • Мнения: 565
Gliss Kur, разкошни са! Но смятам да поразнообразя с  Keranov  Grinning

# 64
  • Мнения: 231
Смея да твърдя, че съм пробвала всички от по-масовите, а и не само. От никой не съм останала достатъчно доволна. Сравнително доволна бях само от Gliss Kur и Keranove. Откакто открих, обаче Yunsee, не сменям с друг. За съжаление започнах вече да привиквам към него и ще трябва да сменя, но задължително ще се ориентирам отново към професионален някакъв. Преди си мислех, че никога няма да намеря моя шампоан, така че трябва да се пробва - на всеки му действа различно. Също така ползвам сух шампоан на Клоран. От нормалните на същата марка, обаче, не съм доволна Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 364
основно ползвам на avon - AT като ги сменям 3 в 1, за блясък и т.н., понякога на Шаума и Boots - с различни натурални съставки са;
за последната година са тези!  Laughing

# 66
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Отскоро с Пол Мичъл и съм много доволна!

Я, дай моля малко инфо - откъде го сдоби, колко струва и т.н.
Ползвам L'oreal Professionel Vitamino Color.

# 67
  • Мнения: 14 486
сега съм с т. нар. азиатски на глис кюр /някакъв нов - но не съм доволна - изсушава ми косата хем е за нормално коса/ а май най доволна съм от
HERBAL ESSENCES - шампоан и балсам. Уникален е!

# 68
  • Мнения: 2 616
Pantene и Gliss Kur са ми фаворити! На L'Oreal професионалната серия-от фриз.салони също е страхотна, за съжаление не мога да си я позволявам толкова често, колкото ми се иска.

# 69
  • Мнения: 1 059
Аз сън на Nivea

# 70
  • Варна
  • Мнения: 10 787


Този.  Mr. Green

# 71
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Елсев, от около 7-8 месеца съм с жълтия, като свърши съм взела за боядисана коса.
Иначе преди него доста време ползвах Глис кюр.
Същите ползвам и аз.

# 72
  • Мнения: 2 242
Въртя няколко на HERBAL и няколко на AVON Wink Пробвала съм различни марки и като си харесам нещо периодично си го взимам

# 73
  • Мнения: 1 028
Почти не останаха марки дето да не съм си ги плескала по скалпа-Уош енд гоу-става,на Фриимън някъв се набутах 9 лв с папая и нам ко си,Елсев уж за обем беше ма нищо не става от него,Фруктис-боклук,Пантен-не ме впечатлява,сега ползвам Глис кюра тоя дето с боите го даваха-бива що-годе,ама май ей тоз на Ейвън за обем най ми харесва,пък незнам защо все си купувам разни уж скъпи,но определено не по-добри.Косата ми е със сухи краища и бързо омазняващи се корени и дълга,мия я през ден.

# 74
  • Мнения: 302
Доволна съм от Пантен и от Гарние

# 75
  • Мнения: 4 362
Head & Sholders

# 76
  • София
  • Мнения: 1 654
Rene Furturer  Crazy

# 77
  • София
  • Мнения: 3 787
Елсев на Лореал с нутри серамид/този,против накъсването/,Глис Кюр Колор Гланц,Шаума и Хед&Шоудърс.Тези ги сменям Wink

# 78
  • някъде
  • Мнения: 4 955
В момента сме с Нивеа, но гласувах за Дав. Харесвам и на Глис кюр.

# 79
  • Мнения: 2 952
Хубаво е да се сменят шампоаните.Косата така  не се пренасища  с  еднакви   съставкиот  дадения  шампоан и се избягва появата на пърхут.Аз имам 4-5 и   всеки път се мия  с различен ...или поне сменям марката след  като  свърши  един шампоан....

# 80
  • София
  • Мнения: 285
Phytopanama-за честа употреба. Ползвам го с малки прекъсвания повече от година, много съм доволна. Мия си косата всеки ден, тъй като е тънка и рядка и мръсна изглежда много зле. Този шампоан, имала съм случаи да се измия и два пъти-сутрин и вечер, не остава усещането, че косата е премита-суха, хвърчаща.

# 81
  • Мнения: 3 248
В момента - новия на Глис Кюр..."Азиатска красота" или нещо подобно! Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 2 672
мия си косата с каквото падне и досега нямам проблеми Wink

# 83
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Лореал с нутрисерамиди
Peace

# 84
  • Мнения: 3 248
мия си косата с каквото падне и досега нямам проблеми Wink

Как така бе жена?! #Crazy
Сигурно имаш предвид, че не подбираш шампоана, а не че би могла да се миеш косата и с веро, и със сапун?! Laughing newsm78

# 85
  • Мнения: 5 647
В момента съм с шампоан на Ейвън за къдрава коса. Но в най-скоро време ще го сменя, но не знам точно с какво.

# 86
  • Мнения: 732
Винаги Wash 'n Go newsm10 Просто друг не ми понася Mr. Green Косичката ми иска само този newsm08

# 87
  • Мнения: 115
Nivea за боядисана коса,много съм доволна!

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Преди се миех с Wash 'n Go ( с цитрусите), но откакто му смениха опаковката не е същия шампоан.
Сега ползвам Глис Кюр, шампоан и балсам за боядисана коса - много съм доволна, косата ми е мазна, но сега вече не се налага да я мия през ден.

# 89
  • София
  • Мнения: 4 272
Глис Кюр - шампоан и балсам за непокорна коса. Много съм доволна Peace

# 90
  • София
  • Мнения: 291
В момента Клоран  newsm10 Но обичам да сменям и разнообразявам марките и видовете

# 91
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

И аз.
Понякога Керастаз.

# 92
  • Мнения: 1 629
От нищо изброено, което съм пробвала, не съм доволна. Сега ще пробвам Keranov и  Yunsee, дано ми хареса някой, най-насетне.

# 93
  • Мнения: 1 183
Орифлейм, ползвала съм почти всички от шампоаните, не съм доволна от най-евтината им серия  другите са готини

# 94
  • Мнения: 577
аз ползвам само Пантен,а на Ейвън и Орифлейм са ужасни

# 95
  • Мнения: 5 299
YunseY - и съм много доволна като цяло от серията Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 625
  Сменям ги постоянно,бях много доволна от Шаума-зеления,ползвах го почти цяла години и явно косата ми е привикна,няма същия ефект.Сега съм с Нивея.

# 97
  • Мнения: 1 455
В момента съм на фитовал, от който изобщо не съм доволна и почти го изразходих. Доволна съм от Шаума, Фито и бебешки Нивеа  Embarassed . Тези дни ще си взема на Глис Кюр.

# 98
  • Мнения: 5 103
Ползвам само професионална козметика за коса. Сега съм на бед хет.

# 99
  • Мнения: 607
От изброените съм ползвала почти всичките,а когато мога да си позволя си купувам на Лореал професионалния за суха коса.

# 100
  • Мнения: 952
купих си от моята фризьорка професионален шампоан на Лонда,  и ще видя сега дали ще оправдае очакванията ми, че както е 1 литър голямо къпане ще падне Mr. Green

# 101
  • Мнения: 6 164
Пантен и Елсев.

# 102
  • Мнения: 3 932
Като 4е ли от ЛОреал и Клоран съм най-доволна.

# 103
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
глис кюр-шампоан и балсам за боядисвана коса,много съм доволна.

# 104
  • Мнения: 992
До скоро ползвах Herbal Essences,
но сега си купих Garnier Fructis - Repair & Shine

# 105
  • Мнения: 730
Всеки път експериментирам,в момента съм на Шаума,бива Peace

# 106
  • Мнения: 242
Ами всеки път е различен. Сега съм с един на Билба - много е хубав.

# 107
  • Мнения: 231
Момичета, вчера си взех някакъв шампоан, който виждам за пръв път и в нета не намерих нищо,о свен на гръцки...Та шампоана е на Lorvenn Paris Chroma care се казва май и е произведен от Hellenica Гърция - ще се радвам на някакви отзиви. Препоръчаха ми го като полу професионален. Rolling Eyes Днес ще го пробвам и ще дам и аз отзиви. Mr. Green

# 108
  • Мнения: 298
Аз използвам Фитовал, по-бързо ми се омазнява косата, но важното е, че ми спря косопада  Party

# 109
  • Мнения: 2 125
В момента Клоран с хинин Peace

# 110
# 111
  • София
  • Мнения: 4 966
В момента phyto за косопад.

# 112
  • Мнения: 332
Ползвам Гарние, Елсеф и Клиър Глис - много съм доволна от тях, косата ми става СТРАХОТНА  Crazy
А Пантен и Уош & го са уйасни, при4иняват пърхот, сърбежи и прочие, ужас направо  #2gunfire

# 113
  • Мнения: 241
Ползвам на Gliss Kur жълтата серия аромотерапия и азиатската+всичките му принадлежащи балсами и маски

# 114
  • Мнения: 310
Аз ползвам Shauma и Nivea.

# 115
  • Мнения: 2 672
мия си косата с каквото падне и досега нямам проблеми Wink

Как така бе жена?! #Crazy
Сигурно имаш предвид, че не подбираш шампоана, а не че би могла да се миеш косата и с веро, и със сапун?! Laughing newsm78

Да бе. Joy Нали питат какъв Шампоан , а не с какво средство Joy

# 116
  • Мнения: 264
 аз има третирана коса и всеки 2 дена я опъвам с четка и сешоар. от 1-2 месеца ползвам долива на доктор тайс - супер много съм доволна! има си цялата серия  - крем за лице, балсам за тяло, шампоан и балсам  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт